Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.07.20 , 09:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Retro

Цікаві цікавинки.

Pages: [1] 2
Print
Author Topic: Цікаві цікавинки.  (Read 1076 times)
VB
Active user

View Profile
« on: 14.02.20 , 10:02 »
Share

Погугливши, відразу стане зрозумілим значення слова "ЛОРТА". Але Гугл не знає того, що колись таку назву носив один з потягів. Хто першим тут напише номер та сполучення цього потягу, приблизний час його існування, - отримає від мене приємний сюрприз.
John
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 14.02.20 , 15:02 »
Share

Могу предположить: Львов-Варшава или Львов-Краков, временной промежуток 1928-1936.
VB
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 14.02.20 , 16:02 »
Share

На жаль, ні. У спільноти форуму є час до 22 години сьогоднішнього дня.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 15.02.20 , 00:02 »
Share

Львів - Чернівці. 1880-1915
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #4 on: 15.02.20 , 02:02 »
Share

Львів - Прага, до першої світової війни.
VB
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 15.02.20 , 13:02 »
Share

Ви занадто глибоко залізли в часові хащі. Я ж недаремно дав підказку на гугла. Там стало б зрузуміло, - що це взагалі таке є за ЛОРТА. Якась Лопча, - схоже. І Гугл може й не знав би. Але якісь результати таки видає. ЛОРТА, - Львівське об'єднання радіотехнічної апаратури. Виходить, - висока вірогідність зв'язку зі Львовом. Крок другий. Це підприємство входить до переліку підприємств, які входили до оборонного комплексу. Тобто виглядало б принаймі дивно, якби за часів комуни таку назву носив би потяг. Могло б, але вірогідність, - мала. Це не Маяк, що можна двояко трактувати. Тобто ворушити требе вже де? За недавньої пам'яті такого ніхто не пам'ятає. Тобто, - далі легше. Період Незалежності. Починаємо з "лихих 90-х", і вуаля, -

1994-1995 рік. Всі знають. які то були часи.  ЛОРТА уклало рекламну угоду з МПС, можливо з ВЧД-10 напряму, і потяг став носити назву заводу. Це неважливо, але по факту бачимо те, що у графіку 1994-1995 пасажирський потяг 183/184 Лєнінград - Трускавець носить назву "ЛОРТА". Треба було всього-навсього пошукати серед тих розкладів, які тут свого часу викладалися. Львівська залізниця. Що може бути легшим? Їх не так багато. Конкретно цей розклад, - відсканував алекс672 у 2015 році. Погано, що спільнота, особливо знаментиті "графопостроители", диванні експерти, які начебто повинні навпаки шуршати та підвищувати свою "знаменну розумність", - проігнорували чудову можливість своєю начитаністю отримати разом зі своєю супутницею приємний сюрприз. Люди стали ліниві. Повірте, це вартувало того.
 Актуальність того сюрпризу втратила чинність опівночі за середньоєвропейським часом.  22-гу годину писав задля того, щоб був деякий час для узгодження до 1-ї за Києвом формальностей. Але тим, які прийняли участь у конкурсі, включно з тими, які вже у післятерміновий час пробували вгадати, -  найближчим часом, можливо вже сьогодні, буде нагороджено заохочувальними призами на залізничну тематику.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 15.02.20 , 13:02 »
Share

А я загуглив назву ЛОРТА,  побачив,  що то завод такий львівський.  Ну думаю,  отже початкова точка - 100% це Львів.  Назва поїзда на честь заводу,  мені здалося,  що це цілком в дусі совка.  От я й подумав,  що це десь в 70-80-ті рр. було.  Глибше копати не став,  бо в мене радянських розкладів немає. А от в 90-х пошукати,  якось не здогадався. 
Як би там не було,  VB,  дякую Вам.  Було цікаво :) 
sean
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 15.02.20 , 14:02 »
Share

@VB, особисто від себе щиро дякую Вам за такий цікавий і корисний екскурс. Чесно кажучи, я гуглив, але куди копати далі Львова, не мав жодних здогадок. Менше з тим, то хороший урок і приклад для нас.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 15.02.20 , 14:02 »
Share

Да, дійсно було цікаво.
Але чомусь після важкого робочого тижня не допедрив, що це абревіатура. Думав, що цей завод мав якусь історичну назву.
VB
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 15.02.20 , 14:02 »
Share

Я йшов зворотнім шляхом. Нещодавно переглядав той розклад, і був вельми здивований назвою. Не на честь же двопланетної системи Периферійного регіону Зовнішнього Кільця міг бути названий потяг, думаю.
Tags:
Pages: [1] 2
Print
Jump to: