Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
30.07.21 , 17:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Сайт УЗ

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Сайт УЗ  (Read 893 times)
Entony
Active user

Posts: 5470


View Profile
« on: 14.02.20 , 20:02 »
Share Reply with quote

Можна потестити новий сайт УЗ: https://uz.com.ua/

Укрзалізниця запустила концептуальний прототип нового сайту.

Укрзалізниця запустила прототип нового корпоративного сайту. Він виконаний у фірмовому стилі компанії, адаптований під усі пристрої та враховує потреби осіб з вадами зору. Знаходиться новий вебресурс за посиланням: uz.com.ua.
За словами члена правління АТ «Укрзалізниця» — куратора проєкту Марчіна Целеєвського, саме цей сайт стане прототипом майбутнього корпоративного вебресурсу компанії, який буде розвиватися з урахуванням побажань та зворотного зв'язку від користувачів. «Наша мета — створити єдиний інформаційний портал для користувачів послуг Укрзалізниці з простою, зрозумілою структурою та навігацією. Усі сервіси будуть згруповані за чітким та предметним позиціонуванням, а користувачам запропоновано зручний зворотний зв’язок. Наші клієнти мають відчути, що залізниця йде їм на зустріч, стає відкритою, зрозумілою та зручною», — зазначив член правління.
Куратор проєкту додав, що на новому сайті реалізований зручний модуль для купівлі квитків. «Це найпопулярніша опція, якою користуються відвідувачі сайту Укрзалізниці, тому вона була винесена на стартову сторінку», — зазначив він.
Усі роботи з розробки сайту виконані силами IT-фахівців АТ «Укрзалізниця». Також буде доступна англійська версія сайту, створені розділи сайту з ключовими проєктами, конкурсами та репозиторій з бібліотекою документів товариства.
Надалі крім корпоративного вебсайту Укрзалізниця планує запустити портали для пасажирів, вантажовідправників, оператора системи розподілу електричної енергії та центру сертифікації електронних ключів, а також портал, присвячений роботі та кар’єрі на залізничному транспорті. «Усі ці вебсайти будуть виконані в єдиному дизайні, відповідно до брендбуку Укрзалізниці, зі створенням особистих кабінетів користувачів та marketplace платформ», — додав Марчін Целеєвський.
Пропонуємо користувачам протестувати новий сайт Укрзалізниці, оцінити зручності використання, навігації сайту, дизайну та адаптованих рішень. Свої побажання та зауваження щодо роботи вебсайту направляйте на електронну поштову адресу: v.galatin@uz.gov.ua.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 6111


View Profile
« Reply #1 on: 15.02.20 , 10:02 »
Share Reply with quote

Краще пізно,  ніж ніколи))
Сподіваюсь,  що і сторінку розкладів скоро адаптують під мобільні пристрої. 
Logged
Evgenio
Active user

Posts: 231


View Profile
« Reply #2 on: 17.02.20 , 14:02 »
Share Reply with quote

и обязательно нужно было всунуть ролик на фон страницы, чтоб люди с медленным интернетом полюбовались им
Logged
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!