Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
31.05.20 , 16:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

Humor

Коронавирус

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 91
Reply | Print
Author Topic: Коронавирус  (Read 43036 times)
molik
User

View Profile
« Reply #30 on: 12.03.20 , 17:03 »
Share Reply with quote

Кстати, кто прилетал и куда в эти дни-как долго в самолете мурыжат на выход?

минут 15 все сидят, пока не поомеряют температуру всем один пограничник
И градусник у него один, я так понимаю?
opex
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 12.03.20 , 17:03 »
Share Reply with quote

Не переживайте, градусник бесконтактный.
molik
User

View Profile
« Reply #32 on: 12.03.20 , 18:03 »
Share Reply with quote

ну мы же в разделе Юмор)).
molik
User

View Profile
« Reply #33 on: 12.03.20 , 18:03 »
Share Reply with quote

Подскажите плз. Закрытие ж/д пункта "Ужгород" на Закарпатье, касается поездов  Кошице-Мукачево и Будапешт-Мукачево?
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 12.03.20 , 18:03 »
Share Reply with quote

Я так понимаю, что закрыли непассажирские ж.д. переходы,
кроме Ларги. Не знаю, зачем.

С уважением, Ульф
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 12.03.20 , 18:03 »
Share Reply with quote

Не переживайте, градусник бесконтактный.
Псс, под это дело ж можно довольно дорогих защищенных смартфонов CAT S61 c FLIR-камерами закупить на все УЗ и погранпереходы. Дарю идею.

https://www.catphones.com/en-se/features/integrated-thermal-imaging/
http://www.wholesaleplusltd.com/Cat-S61-Phone-with-FLIR-Thermal-ImagingWP-S61_p_2165.html

Подскажите плз. Закрытие ж/д пункта "Ужгород" на Закарпатье, касается поездов  Кошице-Мукачево и Будапешт-Мукачево?
Пока нет, а там видно будет. До 2024 года еще успеется много хорошего ©.

« Last Edit: 12.03.20 , 18:03 by Emblaze » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 12.03.20 , 19:03 »
Share Reply with quote

Подскажите плз. Закрытие ж/д пункта "Ужгород" на Закарпатье, касается поездов  Кошице-Мукачево и Будапешт-Мукачево?
ні.

Ті переходи, через котрі ходять поїзди - переважно не закриваються, тому поки-що більшість поїздів через кордон це перекриття не зачіпає.

Там взагалі якийсь чудернацький список - більшість переходів в списку на закриття - це "глухі" пункти, через котрі і так мало хто їздив. Зокрема всі залізничниі пункти у списку на закриття крім трьох -це ті, через котрі і так жодного пасажирського руху і так немає. Тобто їх перекриття означає лише що не можна буде призначити додатковий поїзд тією дорогою. І ніби для контрасту - у списку є мізерна кількість, буквально по кілька штук -  най-найпопулярніших. У випадку залізничних  це - пункт контролю Львів (тобто це суто для IC+ що проходять контроль на ходу, нічних поїздів на Польщу по тій-же дорозі, що перевіряються у Мостиськах-2 це не стосується, у них пункт-контролю інший і його у списку немає) і Козача Лопань з Харковом (а тут уже тотально, без "дірки" для частини поїздів)

А всі популярні (окрім тих кількох най-найпопулярніших) - лишаються відкритими. Логіку такого складання списку я уловити не можу.

В результаті з поїздів схоже постраждають лише IC+ на Перемишль і поїзди Харків - Москва(я слоупок, він і так не ходить) і Дніпро - Москва.

UPD:
я там недодивився все дещо серйозніше

на Росію також закритий Куп'янськ (тобто зачепить Київ - Баку) і Середина Буда і Конотоп (от я не пригадую, я якщо митний контроль у Хуторі-Михайлівському - то він у прикордонників  Конотоп чи окремо, коротше з Києва на Москву теж поріжуть, але не ясно все, чи лише частину). І так, я пропустив той аркуш, де Білорусь - там виходить що закривається майже  все залізничне, може ходитимуть Київ - Мінськ і Київ - Рига (пункта контроля Київ у списку немає) і приміські на Брест.
І на Молдову - закривається все, окрім Могилева-Подільського.

Не ясно що буде з поїздом Рені - Етулія. Пункт контролю закривають. Специфіка цього приміського через кордон у тому, що ним зазвичай ніхто через кордон не їздить, просто там кінцева з українського боку - з.п. і поїзд локомотивної тяги, тому до Молдови він прямує суто для того, щоб тепловоз міг обігнатись, зазвичай пасажирів на ділянці через кордон немає, або 1-2 особи. Цікаво, може йому може здогадаються його не скасовувати, а натомість дозволять їздити через кордон порожнім (бо зараз і так у більшості випадків він через кордон ходить порожнім, хоча можливість проїзду через кородон ним є)
« Last Edit: 12.03.20 , 20:03 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 12.03.20 , 19:03 »
Share Reply with quote

але це стосується суто рішень України.
Інші країни також можуть вводити свої обмеження. Он Cловаччина ніби завтра пункти пропуску не закриває, але в'їзд дозволятиме лише громадянам Словаччини і тим, у кого ВНЖ.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 12.03.20 , 19:03 »
Share Reply with quote

Там взагалі якийсь чудернацький список - більшість переходів в списку на закриття - це "глухі" пункти, через котрі і так мало хто їздив. Зокрема всі залізничниі пункти у списку на закриття крім трьох -це ті, через котрі і так жодного пасажирського руху і так немає. Тобто їх перекриття означає лише що не можна буде призначити додатковий поїзд тією дорогою. І ніби для контрасту - у списку є мізерна кількість, буквально по кілька штук -  най-найпопулярніших.

Складається таке враження, що якийсь журналіст той список сам вигадав.
Деякі ЗМІ повідомляли, що відповідне рішення кабміну має бути завтра і пункти пропуску закриють не раніше 20.00 п'ятниці. Побачимо, як воно насправді буде.

У випадку залізничних  це - пункт контролю Львів (тобто це суто для IC+ що проходять контроль на ходу, нічних поїздів на Польщу по тій-же дорозі, що перевіряються у Мостиськах-2 це не стосується, у них пункт-контролю інший і його у списку немає) і Козача Лопань з Харковом (а тут уже тотально, без "дірки" для частини поїздів)

А всі популярні (окрім тих кількох най-найпопулярніших) - лишаються відкритими. Логіку такого складання списку я уловити не можу.

В результаті з поїздів схоже постраждають лише IC+ на Перемишль і поїзди Харків - Москва і Дніпро - Москва.

Щодо пункту "Львів (залізничний)" не факт, що його закриття вплине на курсування ІС+ до Перемишля. Цей пункт пропуску відкрили лише в грудні 2019 р. А ІС+ до Польщі курсують вже декілька років. Я так розумію, що до відкриття пункту "Львів (залізничний)" контроль здійснювали прикордонники з КПП "Мостиська", просто якимсь чином була організована їх "засилка" на вокзал Львова.
А от щодо Харкова й Козачої Лопані - там справді цікаво. Якщо список виявиться справжнім, то схоже, що п. 95/96 можуть відмінити.
Ну і якщо Удрицьк закриють, то стає незрозумілою доля поїзда Могилів-Львів та удрицько-сарненських дизелів в Білорусь.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 12.03.20 , 20:03 »
Share Reply with quote

але зараз IC+ обслуговує саме пункт контролю Львів. До його відкриття справді контроль проводив персонал з Мостиськ-2, але це не відбувалось само собою, на те, щоб вони працювали на ходу - було відповідне тимчасове розпорядження, котре уже скасували після того як пункт контролю Львів відкрили. Щоб щось подібне знову стало можливим - таке розпорядження було б потрібно знову, і я от сумніваюсь що на його появу можна чекати - суто з тих міркувань, що навряд-чи б стали-б закривати пункт контролю Львів щоб одночасно "милицею" нівелювати це закриття.
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 91
Reply | Print
Jump to: