Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.01.21 , 08:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

Humor

Коронавирус

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 113
Print
Author Topic: Коронавирус  (Read 95102 times)
molik
User

View Profile
« Reply #30 on: 12.03.20 , 17:03 »
Share

Кстати, кто прилетал и куда в эти дни-как долго в самолете мурыжат на выход?

минут 15 все сидят, пока не поомеряют температуру всем один пограничник
И градусник у него один, я так понимаю?
opex
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 12.03.20 , 17:03 »
Share

Не переживайте, градусник бесконтактный.
molik
User

View Profile
« Reply #32 on: 12.03.20 , 18:03 »
Share

ну мы же в разделе Юмор)).
molik
User

View Profile
« Reply #33 on: 12.03.20 , 18:03 »
Share

Подскажите плз. Закрытие ж/д пункта "Ужгород" на Закарпатье, касается поездов  Кошице-Мукачево и Будапешт-Мукачево?
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 12.03.20 , 18:03 »
Share

Я так понимаю, что закрыли непассажирские ж.д. переходы,
кроме Ларги. Не знаю, зачем.

С уважением, Ульф
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 12.03.20 , 18:03 »
Share

Не переживайте, градусник бесконтактный.
Псс, под это дело ж можно довольно дорогих защищенных смартфонов CAT S61 c FLIR-камерами закупить на все УЗ и погранпереходы. Дарю идею.

https://www.catphones.com/en-se/features/integrated-thermal-imaging/
http://www.wholesaleplusltd.com/Cat-S61-Phone-with-FLIR-Thermal-ImagingWP-S61_p_2165.html

Подскажите плз. Закрытие ж/д пункта "Ужгород" на Закарпатье, касается поездов  Кошице-Мукачево и Будапешт-Мукачево?
Пока нет, а там видно будет. До 2024 года еще успеется много хорошего ©.

« Last Edit: 12.03.20 , 18:03 by Emblaze » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 12.03.20 , 19:03 »
Share

Подскажите плз. Закрытие ж/д пункта "Ужгород" на Закарпатье, касается поездов  Кошице-Мукачево и Будапешт-Мукачево?
ні.

Ті переходи, через котрі ходять поїзди - переважно не закриваються, тому поки-що більшість поїздів через кордон це перекриття не зачіпає.

Там взагалі якийсь чудернацький список - більшість переходів в списку на закриття - це "глухі" пункти, через котрі і так мало хто їздив. Зокрема всі залізничниі пункти у списку на закриття крім трьох -це ті, через котрі і так жодного пасажирського руху і так немає. Тобто їх перекриття означає лише що не можна буде призначити додатковий поїзд тією дорогою. І ніби для контрасту - у списку є мізерна кількість, буквально по кілька штук -  най-найпопулярніших. У випадку залізничних  це - пункт контролю Львів (тобто це суто для IC+ що проходять контроль на ходу, нічних поїздів на Польщу по тій-же дорозі, що перевіряються у Мостиськах-2 це не стосується, у них пункт-контролю інший і його у списку немає) і Козача Лопань з Харковом (а тут уже тотально, без "дірки" для частини поїздів)

А всі популярні (окрім тих кількох най-найпопулярніших) - лишаються відкритими. Логіку такого складання списку я уловити не можу.

В результаті з поїздів схоже постраждають лише IC+ на Перемишль і поїзди Харків - Москва(я слоупок, він і так не ходить) і Дніпро - Москва.

UPD:
я там недодивився все дещо серйозніше

на Росію також закритий Куп'янськ (тобто зачепить Київ - Баку) і Середина Буда і Конотоп (от я не пригадую, я якщо митний контроль у Хуторі-Михайлівському - то він у прикордонників  Конотоп чи окремо, коротше з Києва на Москву теж поріжуть, але не ясно все, чи лише частину). І так, я пропустив той аркуш, де Білорусь - там виходить що закривається майже  все залізничне, може ходитимуть Київ - Мінськ і Київ - Рига (пункта контроля Київ у списку немає) і приміські на Брест.
І на Молдову - закривається все, окрім Могилева-Подільського.

Не ясно що буде з поїздом Рені - Етулія. Пункт контролю закривають. Специфіка цього приміського через кордон у тому, що ним зазвичай ніхто через кордон не їздить, просто там кінцева з українського боку - з.п. і поїзд локомотивної тяги, тому до Молдови він прямує суто для того, щоб тепловоз міг обігнатись, зазвичай пасажирів на ділянці через кордон немає, або 1-2 особи. Цікаво, може йому може здогадаються його не скасовувати, а натомість дозволять їздити через кордон порожнім (бо зараз і так у більшості випадків він через кордон ходить порожнім, хоча можливість проїзду через кородон ним є)
« Last Edit: 12.03.20 , 20:03 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 12.03.20 , 19:03 »
Share

але це стосується суто рішень України.
Інші країни також можуть вводити свої обмеження. Он Cловаччина ніби завтра пункти пропуску не закриває, але в'їзд дозволятиме лише громадянам Словаччини і тим, у кого ВНЖ.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 12.03.20 , 19:03 »
Share

Там взагалі якийсь чудернацький список - більшість переходів в списку на закриття - це "глухі" пункти, через котрі і так мало хто їздив. Зокрема всі залізничниі пункти у списку на закриття крім трьох -це ті, через котрі і так жодного пасажирського руху і так немає. Тобто їх перекриття означає лише що не можна буде призначити додатковий поїзд тією дорогою. І ніби для контрасту - у списку є мізерна кількість, буквально по кілька штук -  най-найпопулярніших.

Складається таке враження, що якийсь журналіст той список сам вигадав.
Деякі ЗМІ повідомляли, що відповідне рішення кабміну має бути завтра і пункти пропуску закриють не раніше 20.00 п'ятниці. Побачимо, як воно насправді буде.

У випадку залізничних  це - пункт контролю Львів (тобто це суто для IC+ що проходять контроль на ходу, нічних поїздів на Польщу по тій-же дорозі, що перевіряються у Мостиськах-2 це не стосується, у них пункт-контролю інший і його у списку немає) і Козача Лопань з Харковом (а тут уже тотально, без "дірки" для частини поїздів)

А всі популярні (окрім тих кількох най-найпопулярніших) - лишаються відкритими. Логіку такого складання списку я уловити не можу.

В результаті з поїздів схоже постраждають лише IC+ на Перемишль і поїзди Харків - Москва і Дніпро - Москва.

Щодо пункту "Львів (залізничний)" не факт, що його закриття вплине на курсування ІС+ до Перемишля. Цей пункт пропуску відкрили лише в грудні 2019 р. А ІС+ до Польщі курсують вже декілька років. Я так розумію, що до відкриття пункту "Львів (залізничний)" контроль здійснювали прикордонники з КПП "Мостиська", просто якимсь чином була організована їх "засилка" на вокзал Львова.
А от щодо Харкова й Козачої Лопані - там справді цікаво. Якщо список виявиться справжнім, то схоже, що п. 95/96 можуть відмінити.
Ну і якщо Удрицьк закриють, то стає незрозумілою доля поїзда Могилів-Львів та удрицько-сарненських дизелів в Білорусь.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 12.03.20 , 20:03 »
Share

але зараз IC+ обслуговує саме пункт контролю Львів. До його відкриття справді контроль проводив персонал з Мостиськ-2, але це не відбувалось само собою, на те, щоб вони працювали на ходу - було відповідне тимчасове розпорядження, котре уже скасували після того як пункт контролю Львів відкрили. Щоб щось подібне знову стало можливим - таке розпорядження було б потрібно знову, і я от сумніваюсь що на його появу можна чекати - суто з тих міркувань, що навряд-чи б стали-б закривати пункт контролю Львів щоб одночасно "милицею" нівелювати це закриття.
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 113
Print
Jump to: