Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.07.20 , 06:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

Humor

Коронавирус

Pages: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 97
Reply | Print
Author Topic: Коронавирус  (Read 54849 times)
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #720 on: 09.05.20 , 01:05 »
Share Reply with quote

Если ИП работает на себя - он в силах платить налоги, ну а если надо набирать персонал - нагрузка в плане социальных налогов бывает небольшой компании не по силам.
Ну риски есть всегда. Вот только почему-то в цивиливозованном мире это почти работает, а на просторах пост-совка почему-то почти не работает. И, да, относительно "заробитчан" в той же Польше. Я как-то ради интереса сел и пересчитал. Если бы мне в Украине "закрывали" все "заробитчанские" реально отработанные часы (а это выходит примерно 250-300 часов в месяц, включая "вечерние", "ночные")+ переработку(т.е. х2) от нормы, то вышло по итогам ну не сильно меньше чем "у Польше на кулубнике"
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #721 on: 09.05.20 , 04:05 »
Share Reply with quote

И где это в постсовке это почти не работает? И, кстати, помимо 5% с оборота, ЕСВ тоже платится, а на некоторых группах еще и военник.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #722 on: 09.05.20 , 04:05 »
Share Reply with quote

Парни, по поводу пива у нас в РФ именно так. Хорошее пиво разливают в небольших (пусть даже сетевых) магазинах, как правило ИП и никогда ЗАО (в отличие от вина и чего покрепче - тут рулят сетевики). Ну а при мощных супермаркетах пиво продается, более того, в уже расфасованном в пластик виде и в холодильнике - но это не то пиво. Это моча.

Я никак не могу с вами согласиться. Хотя у нас, вероятно, разные вкусы. Я пиво пью нерегулярно и умеренно, пару раз в неделю, предпочитаю темное ирландское, чешское, норвежское. Иногда японское, британское и американское. Мне достаточно 0.33-0.5 л за один раз. В этих условиях цена, вероятно, не имеет значения. Мой личный примерный психологический потолок импульсивной покупки - 60 грн за бутылку 0.5 л (1 $ = 26.8 грн). В подарок себе или другим могу приобрести за 200-400 грн/0.75 л, но также нечасто это делаю.

Из РФ-пива "Трехсосенское" показалось неплохим.
Кстати, один из активистов нашего форума и ярых путешественников, и то и другое, увы, в прошлом, занят именно в этой сфере бизнеса. И сейчас ему приходится непросто - но выкручивается.
В сфере починки телефонов, что ли?

Ремонтные лавки как раз имеют прекрасные шансы сохраниться в макароновирусную депрессию, а вот оффлайновому ритейлу электроники придется несладко.
« Last Edit: 09.05.20 , 04:05 by Emblaze » Logged
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #723 on: 09.05.20 , 09:05 »
Share Reply with quote

Ну в Украине пивные магазины также работают в карантин, правда не дают на пробу сейчас - :))))

Торговцы мобилками и аксессуарами тоже прекрасно себе работают официально. Относительно ремонта - через эти магазины тоже прекрасно проводят внегарантийный ремонт.
А вот с гарантийными центрами даже не в курсе. Возможно в режиме почтовой доставки они и работают....
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #724 on: 09.05.20 , 09:05 »
Share Reply with quote

Ограничение там действительно есть и оно составляет 8408 грн/мес на сегодня независимо от профессии и средней з/п по региону.

Я давно з цією конторою справ не мав. Звертався ще у часи Яника. Тоді теж була якась верхня планка, більше якої центр зайнятості (далі - ЦЗ) допомогу платити не могли. От тільки я вже не пам'ятаю як той верхній поріг визначався, можливо тоді і справді середня з/п по регіону мала якийсь вплив на той показник. Закони з тих часів 300 разів змінювались і лінь зараз  ті всі старі редакції перечитувати. Та це і не так важливо, головне, що платять.
Семінари й справді там були примітивні. Але відмічатись у спеціаліста в ЦЗ треба було не щотижня, а десь 1 раз на 3 тижні.
Мене розвеселило інше. За ті кілька місяців вони мені жодної вакансії не запропонували. А коли я знайшов роботу сам і прийшов до ЦЗ зніматись з обліку. То вони випитали телефон відділу кадрів підприємства, зв'язались з ними і попросили: "А давайте зробимо так, що це типу ми самі Вам цього пана на роботу направили?" 😀 Звісно, що ті погодились, бо ніхто зайвий раз не хотів загризатись з державними органами. Не здивуюсь, якщо вони й зараз так само "роботу людям знаходять")))
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #725 on: 09.05.20 , 09:05 »
Share Reply with quote

Коли я приїхав у 2011 році в Керч працевлаштовуватися за попередньою телефонною домовленістю, то начальник відділу кадрів заводу в першу чергу мене направила в місцевий центр зайнятості за направленням до них. Там дали це направлення без питань, а так як я ще навіть не виняйняв житло, то вони й адресу мого проживання вигадали від балди))))
sean
Active user

View Profile
« Reply #726 on: 09.05.20 , 14:05 »
Share Reply with quote

То вони випитали телефон відділу кадрів підприємства, зв'язались з ними і попросили: "А давайте зробимо так, що це типу ми самі Вам цього пана на роботу направили?"
Ну не курва ж мать?
@Сергію Кримчанин, саме такими методами ці ділки допомагають безробітним працевлаштуватися.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #727 on: 09.05.20 , 17:05 »
Share Reply with quote

Sean, все ж таки, це було майже 10 років тому. Тоді щоб ЦЗ дізнався про наявність тієї чи іншої вакансії треба було щоб юридична особа їм надала якийсь "звіт" з актуальними вакансіями, аж тоді її вносили в базу. Державні підприємства та організації мабуть стабільно робили такі "звіти". А приватні компанії походу забивали на це, бо їм  простіше було опублікувати інформацію на якомусь сайті типу ворк.юей.
Може ситуація за ці роки вже змінилась на краще?)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #728 on: 09.05.20 , 19:05 »
Share Reply with quote

Я ж не кажу, що там все ок.
Нажаль відголоски планової радянщини ще не викорінили.
ЦЗ також має звітувати про відсоток працевлаштованих, як, наприклад, у поліції відсоток розкритих злочинів.
Але по суті тут ще й вірно вище зазначили, що підприємства усіх форм власності зобов'язані звітувати про наявні вакансії до ЦЗ. І це прописано законодавчо, а не договірняк. Зараз згадую, що ще колись у 90-х моя мати робила щось таке. Там щось був звіт чи раз на квартал, але тоді я не цікавився деталями.
Також згадав, що коли тоді працевлаштовувався в Керчі начальник відділу кадрів дав мені якісь документи саме для центру зайнятості й сказав, що вакансії під мене не було і треба її відкрити. Тобто, щоб, умовно вони її відкрили та зразу через 3 хвилини дали мені направлення, хоча я не був безробітним.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #729 on: 09.05.20 , 19:05 »
Share Reply with quote

8408 грн или сколько там это настолько же редкий случай, как пенсия в 20000 грн. Такие бывают, да, но они отстоят от медианных на световые годы. Проще считать, что ни пособий по безработице, ни пенсий в украинской экономике нет. Точнее, выплаченные таким образом средства совершают круговорот, возвращаясь на счета госструктур за коммуналку. Я придерживаюсь такого мнения с 16 лет, когда стал зарабатывать сам. Я стараюсь как можно меньше платить за то, что покупаю, и как можно больше брать за то, что продаю. Это довольно непросто, но в целом практичнее.
« Last Edit: 09.05.20 , 19:05 by Emblaze » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 97
Reply | Print
Jump to: