Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
29.05.20 , 12:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

Humor

Коронавирус

Pages: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Reply | Print
Author Topic: Коронавирус  (Read 42721 times)
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #770 on: 12.05.20 , 01:05 »
Share Reply with quote

Это не только у нас так. В США ситуация вполне аналогичная, и там тоже в глубокой заднице те, кто по наивности надеялся получить быструю помощь малому бизнесу или пособие.

FYI, з перших моїх рук, моя сім'я отримала $2900 6 травня - через приблизно місяць після анонсу. І це навіть при тому, що я працюю, а моя дружина отримує зарплатню.
Є сайт, де можна перевірити, чи є інформація о людині, і коли перерахують підтримку. З початку було сказано, що першими дістають бідніші та безробітні
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #771 on: 12.05.20 , 01:05 »
Share Reply with quote

Ну, стей хоум, хулє. Хоча, справедливості ради, в нас вже навіть ліберасти замовкли, бо чують явний перебор з цим цирком. Дякуючи шведам і сябрам закрили рот Свідкам експоненти. Там цифри дійсно високі, але ніхера не експонента, не уявляю що б робили зараз тверезомислячі без цих двох осередків адекватності.

А у шведів не ~15% смертності?
Усім рівнятися на шведів?
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #772 on: 12.05.20 , 06:05 »
Share Reply with quote

FYI, з перших моїх рук, моя сім'я отримала $2900 6 травня - через приблизно місяць після анонсу. І це навіть при тому, що я працюю, а моя дружина отримує зарплатню.
Є сайт, де можна перевірити, чи є інформація о людині, і коли перерахують підтримку.
Приятно слышать, что у вас все в порядке с пособием и с работой, но ссылку я на всякий случай привел, желающие могут почитать и сопоставить с вашим утверждением, что
З початку було сказано, що першими дістають бідніші та безробітні

Хотя, разумеется, теоретически возможно, что приведенные в источнике примеры фальсицифицированы The Atlantic, не спорю.

Да, в первом приближении можно на них, экспонента загнулась, смертность пошла на уверенный спад, из активных случаев 2%, или 360 человек, в тяжелом состоянии.

« Last Edit: 12.05.20 , 06:05 by Emblaze » Logged
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #773 on: 12.05.20 , 06:05 »
Share Reply with quote

Вот что еще приметил, так на вид свежую покраску.
Кабин? Весна, комиссионній осмотр. Это обычное явление. Ремоньы можно было сделать, если бы закупались запчасти. Но для этого надо головой думать, а не красивые презентации в ФБ лепить.
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #774 on: 12.05.20 , 07:05 »
Share Reply with quote

Да, в первом приближении можно на них, экспонента загнулась, смертность пошла на уверенный спад, из активных случаев 2%, или 360 человек, в тяжелом состоянии.
Дякую, щось не хочеться
Швеція, 11 травня - хворих 26670, померло - 3256. Порівняйте з тим, що вам ближче - Україною, Росією, Іраном, Індією, США тощо.
Смертність - 12,2% і не дуже знижується. Подивіться - мінімуми приходяться на вихідні дні. Може ніхто статистику не передає на уряди, а тільки в понеділок приїжджає труповозка та робиться офіційне свідоцтво про смерть.
І графік експоненціальний нам що може сказати? "Не лякайтеся, шановні? Подивіться, все майже не росте!?" А може натиснути на "linear" і жахнутися?

У функції y=lgx візміть похідну (dy)/(dx)=1/х. Нічого я не сплутав? Це і є ваш нахил - не реальні числа, але одиниця поділена на них!

P.S. Не математик.
sean
Active user

View Profile
« Reply #775 on: 12.05.20 , 09:05 »
Share Reply with quote

Alex_The_Scorpio, Европа может как угодно относится к Украине, но факт остаётся фактом - Европа у Украины не "отжимала" территории, и это не Европа поддерживает "трактористов" и прочих "ихтамнетов" в вялотекущем конфликте, так же как и в Грузии или Молдове. "Пишите ещё".
Схожого учасника років шість тому забанили на форумі. Не розумію, чому цій нечисті не вперше сходить з рук.
tera
Active user

View Profile
« Reply #776 on: 12.05.20 , 12:05 »
Share Reply with quote

Це вже несмішно.

Зараз Україна на піку захворюваності.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що після 22 травня карантин будуть подовжувати. Про це він заявив в ефірі "Сніданку з 1+1".
"Офіційно карантин до 22 травня, але це не кінцева дата. Ми будемо продовжувати", - заявив він.  

За його словами, уряд зараз відпрацьовує, коли буде впроваджено кожен з 5 етапів виходу з карантину.

"Сьогодні важко прогнозувати. Зараз ми перебуваємо на піку захворюваності. Ми йдемо рівно останніх сім-вісім днів. У нас не збільшується кількість хворих відсотково. Ми навіть трішки падаємо по кількості відношення захворюваних до тих, хто вже хворіє. Ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищила або була рівною до кількості тих, хто захворів. Це дуже важливий етап переломний, коли ми будемо розуміти, що пройшли пік", - додав прем’єр. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/uryad-prodovzhit-karantin-pislya-22-travnya-shmigal-1544709.html
sergius
Active user

View Profile
« Reply #777 on: 12.05.20 , 13:05 »
Share Reply with quote

Кабин?
И также с боковой части вагонов. Насколько это удалось рассмотреть в свете светодиодного прожектора.
Весна, комиссионній осмотр. Это обычное явление. Ремоньы можно было сделать, если бы закупались запчасти. Но для этого надо головой думать, а не красивые презентации в ФБ лепить.
Будто другой человек написал. В прошлом посте утверждали иное.
« Last Edit: 12.05.20 , 13:05 by sergius » Logged
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #778 on: 12.05.20 , 13:05 »
Share Reply with quote

І графік експоненціальний нам що може сказати? "Не лякайтеся, шановні? Подивіться, все майже не росте!?" А може натиснути на "linear" і жахнутися?

У функції y=lgx візміть похідну (dy)/(dx)=1/х. Нічого я не сплутав? Це і є ваш нахил - не реальні числа, але одиниця поділена на них!

P.S. Не математик.

d(log x)/dx = 1/(x ln 10).

Ну правильно, я и написал

экспонента загнулась
« Last Edit: 12.05.20 , 13:05 by Emblaze » Logged
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #779 on: 12.05.20 , 13:05 »
Share Reply with quote

Будто другой человек написал. В прошлом посте утверждали иное.
Одно дело ТО/ТР того, что ещё оставалось на ходу, и совсем другое - поднимать "подзаборные" секции. Потому никаких иллюзий на тему "вжух, и найдутся 10-ти вагонные машины после карантина" питать не стоит.
Tags:
Pages: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Reply | Print
Jump to: