Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.11.20 , 11:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Тенденції спаду пасажиропотоку на УЗ

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
Print
Author Topic: Тенденції спаду пасажиропотоку на УЗ  (Read 13214 times)
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #40 on: 10.03.20 , 00:03 »
Share

А може причина падіння потоку на захід банальніша - відсутня зима? Туристів як в горах мало поменшати, так і у Львові, брудно-різдвяна казка якось вже не казка.
Однозначно.

Однако безумство храбрых позволяет назначить чемпионат Украины по биатлону на третью декаду марта в Буковеле.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #41 on: 10.03.20 , 00:03 »
Share

Так там падение не только на Запад.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #42 on: 10.03.20 , 01:03 »
Share

Так там падение не только на Запад.
Это был ответ на конкретное замечание про горный поток. В горах снега достаточно было весь февраль, и сейчас еще местами много, впрочем, данное обстоятельство не отменяет температурной аномалии на 3 с лишним градуса в среднем за зиму.

В уходящем зимнем сезоне сибирский антициклон по каким-то причинам сместился в Китай и Монголию, так что атлантические фронты почти непрерывно с конца ноября курсировали через всю Евразию до Восточной Сибири включительно, не давая подморозить по обычной схеме "Москва-Париж", и заодно запирали полярную воронку далеко на севере. Вот, правда, на выходных арктическое вторжение таки прогнозируется.
« Last Edit: 10.03.20 , 01:03 by Emblaze » Logged
Entony
Active user

View Profile
« Reply #43 on: 10.03.20 , 10:03 »
Share

Рахувальщик :)
На 21:14 09 березня по напрямку Львів - Київ всього 8 місць в нічний сидячий Хюндай 756.
В ніч на 10 березня пару місця ще є на 250, 008 та 029. А то, що на 220 (з відправленням зі Львова в 04:42 і прибуттям в 14:52 до Києва) купа місць - через не зручний графік. Цей додатковий взагалі не потрібно було призначати.
Якщо б ви читали уважно, а не поміж рядків, то б побачили що там враховані і 182 та 112. І часовий проміжок не тільки ніч 10 березня а 12 година 9 березня-6 година 10 березня. Але ж навіщо напружуватися , правда:)
А 250,008,029 не враховував, бо там місць лише декілька і вони швидко зявляться потім продаються
Те що графік незручний-так. Але сам факт наявності пропозиції місць в такому обємі в цьому  напрямку, враховуючи дефіцит  з Одеси та Дніпра/Запоріжжя до столиці. Склад з 220 можна було б кинути на інший напрямок. А 182 замінити 291 складом Львова, але за умови продажу купе як нефірмових або фірмових другого класу.
Ну і майже 1000 проданих квитків в цьому напрямку за менш ніж 24 години, на поїзди з далеко не ідеальним графіком. Це теж заслуговує увагу і дозволяє виміряти паспотік, перед наступними піковим періодами, щоб більше такого з допа и не було. Про це якраз я і писав.
Треба знати, де саме напружуватись. Можна інколи перенапружитись, як у вашому випадку. :)
Написано було за кілька годин до відправлення основних прямих поїздів до Києва (082, 050 і 092).
Статистиці УЗ по барабану скільки квитків є вільних "за день до" чи "за дві доби до".
Є факт: за 1 годину і трішки більше до відправлення основних поїздів до Києва (а не до Харкова чи ще кудись дальше) квитків не було, окрім 756. І не зі Стрия чи Самбора чи Ходорова, а по напрямку Львів - Київ.
Щодо інших денних та з не зручним графіком (типу 219/220) не дуже слідкував. І цілком логічно, що пасажири їх не вибрали для проїзду до столиці.
В світлі відходу КШ думаю в майбутніх призначеннях додаткових (наприклад, на Великдень) будуть якісь зміни однозначно.
« Last Edit: 10.03.20 , 10:03 by Entony » Logged
VSK
Active user

View Profile
« Reply #44 on: 10.03.20 , 11:03 »
Share

Ви вперто  не хочете розуміти про що я писав. Про кількість проданих квитків за добу, про кількість вільних місць на цей напрямок(вказав що в більшості графік не зручний) і на інші напрямки. Це дозволить зробити раціональні пропозиції по додаткових на великдень/травневі свята. Будь ласка, читайте уважніше.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #45 on: 10.03.20 , 11:03 »
Share

Ок. Мені здається, що я інколи більше розумію чим ви. Але то таке. :)
Добре. Побачимо, що буде на Великдень призначено і повернемось до цієї розмови.
VSK
Active user

View Profile
« Reply #46 on: 10.03.20 , 15:03 »
Share

Ок. Мені здається, що я інколи більше розумію чим ви. Але то таке. :)

Це вам лише здається:)
Entony
Active user

View Profile
« Reply #47 on: 10.03.20 , 17:03 »
Share

Час покаже.
І, що з ваших пропозицій буде втілено в життя теж побачимо.
Kbk
User

View Profile
« Reply #48 on: 12.03.20 , 08:03 »
Share

Сегодня ехал на 376, там в составе всего 8 вагонов. 4 купе и 4 плацкарта. И то между Долинской и Кривбассом полно свободных мест.
Vert
Active user

View Profile
« Reply #49 on: 12.03.20 , 08:03 »
Share

Немного оживилось, т.к. студенты разъезжаются по домам. Из Киева плацкарт/второй класс хорошо разбирают по всем направлениям.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
Print
Jump to: