Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.09.20 , 07:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      с Харькова до Ужгорода на электричках

Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Author Topic: с Харькова до Ужгорода на электричках  (Read 2149 times)
Дніпровець
Active user

Posts: 1736


View Profile
« Reply #10 on: 11.06.20 , 13:06 »
Share Reply with quote

Якщо чесно, я для себе теж задавася питанням, чи можна проїхатися зі Львова до Дніпра ЛИШЕ приміськими потягами (вартість не дуже цікавила) і скільки це по часу займе із чисто "спортивного інтересу" (і навсяк випадок). Я помічав, що на деяких стиках двох регіональних філій їздить лише одна пара приміських на добу (Знам'янка - П'ятихатки, Шевченко - Миронівка, наприклад). Звісно, таким екстрімом я не користувався, але у нашому житті все можливо, цього року карантин це яскараво показав))). 
Logged
joinandgetaway
Guest
« Reply #11 on: 11.06.20 , 15:06 »
Share Reply with quote

Тільки от усі ці поїздки на електричках мають сенс у не коронавірусний час. Зараз-бо електрички, НЯЗ, курсують тільки вранці та ввечері, а деякі регіони взагалі без них. Тож зараз такий вдальрайд був би аж надто розтягнутим.
Тому я б Вам, Наталія, запропонував дочекатися кінця карантину, а потім їхати.
І, якщо Вас цікавить бюджетність, то я б поїхав з Харкова до Києва на приміських, а далі на тому ж 46, тим більше що в нього суперський графік до Ужгорода.
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 9684


View Profile
« Reply #12 on: 11.06.20 , 15:06 »
Share Reply with quote

Так на багатьох напрямках за межами приміських зон мегаполісів завжди було по 1-2 пари приміських.
Logged
mann
Active user

Posts: 185


View Profile
« Reply #13 on: 11.06.20 , 17:06 »
Share Reply with quote

Якщо чесно, я для себе теж задавася питанням, чи можна проїхатися зі Львова до Дніпра ЛИШЕ приміськими потягами (вартість не дуже цікавила) і скільки це по часу займе із чисто "спортивного інтересу" (і навсяк випадок). Я помічав, що на деяких стиках двох регіональних філій їздить лише одна пара приміських на добу (Знам'янка - П'ятихатки, Шевченко - Миронівка, наприклад). Звісно, таким екстрімом я не користувався, але у нашому житті все можливо, цього року карантин це яскараво показав))). 

Полутора суток, правда, в обратном направлении. Ночёвка в комнатах отдыха в Помошной. Думаю что после карантина возможность так проехать останется.

Выезд из Днепра после обеда, приезд во Львов к полуночи следующего дня:

Днепр-Гл. 12:59 - Кривой Рог-Гл.17:05
Кривой Рог-Гл. 17:28 - Тимково 18:45
Тимково 18:57 - Помошная 22:50
Помошная 5:15 - Побережье 9:42
Побережье 9:53 - Вапнярка 12:06
Вапнярка 12:20 - Жмеринка-Пасс. 13:56
Жмеринка-Пасс 14:08 - Гречаны 16:32
Гречаны 16:44 - Подволочиск 18:00
Подволочиск 18:17 - Тернополь 19:31
Тернополь  20:43 - Львов 23:40
Logged
sean
Active user

Posts: 5076


View Profile
« Reply #14 on: 11.06.20 , 19:06 »
Share Reply with quote

Най Бог милує і заступить.
Logged
Emblaze
Active user

Posts: 5308


View Profile
« Reply #15 on: 11.06.20 , 19:06 »
Share Reply with quote

А ось щодо проблем з документами - цілком ймовірно. Мене десь у 2013 році питала одна людина стосовно планування поїздки Цвіткове - Херсон на приміських саме через відсутність паспорту.
Проблемы с документами часто заслуживают психиатрического рассмотрения.

Я расстался с одной девушкой из-за того, что она, как утверждалось, в 2013-м при капитальной уборке в доме случайно выбросила паспорт, а восстанавливать его ей было лень, со всеми сопутствующими фичами типа перемещения только пассажиркой у шиннокопытных знакомцев. В конце концов мне надоело подыгрывать этой странной фантазии и упрашивать приехать в гости, и я уверился, что мне не очень умело вешают лапшу на уши.

Но если это все же правда, то явно и по сей день без документов обходится, с нее станется.
Logged
Emblaze
Active user

Posts: 5308


View Profile
« Reply #16 on: 21.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Как сейчас можно построить этот маршрут, учитывая, что собакенов немного прибавилось? В частности, на самом проблемном в карантиникулы западном отрезке, который можно теперь разбить с пересадкой по Сянкам.
Logged
sean
Active user

Posts: 5076


View Profile
« Reply #17 on: 21.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

То вже ж 45-им можна їхати на днях.
Logged
Emblaze
Active user

Posts: 5308


View Profile
« Reply #18 on: 22.07.20 , 01:07 »
Share Reply with quote

То вже ж 45-им можна їхати на днях.
Так то не мне. Я апнул из спортивного интереса, в названии темы заявленного.
Logged
mann
Active user

Posts: 185


View Profile
« Reply #19 on: 22.07.20 , 13:07 »
Share Reply with quote

Слишком долго получается:

Мукачево – Сянки 6525/6526
Из Ужгорода:
19:35 - 23:29, на пересадку 3 ч 6 мин

Сянки – Львів   6028
02:35 - 07:05, на пересадку 10 ч 55 мин

Львів – Рівне   6096 (до  Здолбунова)
18:00 - 22:30, на пересадку 7 ч 52 мин

Здолбунів-Пас. – Шепетівка 6282
06:22 - 07:58, на пересадку 27 мин

Шепетівка – Козятин-1 6252
08:25 - 11:30, на пересадку 6 ч 11 мин

Козятин-1 – Фастів-1 6212
17:41 - 19:29, на пересадку 9 ч 23 мин

Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 6004 + Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 6904 (один состав, до Дарницы)
04:52 - 06:40, на пересадку 56 мин

Дарниця – Гребінка 6804
07:36 - 10:04, на пересадку 4 ч 3 мин

Гребінка – Полтава-Південна 6366/6728
14:07 - 19:46, на пересадку 1 ч 31 мин

Полтава-Південна – Коломак 6352
21:17 - 23:06.  на пересадку 4 ч 35 мин

Коломак – Огульці 6292
03:41 - 04:39, на пересадку 34 мин

Огульці – Харків-Пасажирський 6902
05:13 - 06:30

В пути 3 дня и 4 ночи.
Logged
Tags: Ужгород электрички Харьков 
Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!