Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
04.07.20 , 20:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

с Харькова до Ужгорода на электричках

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: с Харькова до Ужгорода на электричках  (Read 806 times)
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 11.06.20 , 13:06 »
Share Reply with quote

Якщо чесно, я для себе теж задавася питанням, чи можна проїхатися зі Львова до Дніпра ЛИШЕ приміськими потягами (вартість не дуже цікавила) і скільки це по часу займе із чисто "спортивного інтересу" (і навсяк випадок). Я помічав, що на деяких стиках двох регіональних філій їздить лише одна пара приміських на добу (Знам'янка - П'ятихатки, Шевченко - Миронівка, наприклад). Звісно, таким екстрімом я не користувався, але у нашому житті все можливо, цього року карантин це яскараво показав))). 
joinandgetaway
Guest
« Reply #11 on: 11.06.20 , 15:06 »
Share Reply with quote

Тільки от усі ці поїздки на електричках мають сенс у не коронавірусний час. Зараз-бо електрички, НЯЗ, курсують тільки вранці та ввечері, а деякі регіони взагалі без них. Тож зараз такий вдальрайд був би аж надто розтягнутим.
Тому я б Вам, Наталія, запропонував дочекатися кінця карантину, а потім їхати.
І, якщо Вас цікавить бюджетність, то я б поїхав з Харкова до Києва на приміських, а далі на тому ж 46, тим більше що в нього суперський графік до Ужгорода.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 11.06.20 , 15:06 »
Share Reply with quote

Так на багатьох напрямках за межами приміських зон мегаполісів завжди було по 1-2 пари приміських.
mann
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 11.06.20 , 17:06 »
Share Reply with quote

Якщо чесно, я для себе теж задавася питанням, чи можна проїхатися зі Львова до Дніпра ЛИШЕ приміськими потягами (вартість не дуже цікавила) і скільки це по часу займе із чисто "спортивного інтересу" (і навсяк випадок). Я помічав, що на деяких стиках двох регіональних філій їздить лише одна пара приміських на добу (Знам'янка - П'ятихатки, Шевченко - Миронівка, наприклад). Звісно, таким екстрімом я не користувався, але у нашому житті все можливо, цього року карантин це яскараво показав))). 

Полутора суток, правда, в обратном направлении. Ночёвка в комнатах отдыха в Помошной. Думаю что после карантина возможность так проехать останется.

Выезд из Днепра после обеда, приезд во Львов к полуночи следующего дня:

Днепр-Гл. 12:59 - Кривой Рог-Гл.17:05
Кривой Рог-Гл. 17:28 - Тимково 18:45
Тимково 18:57 - Помошная 22:50
Помошная 5:15 - Побережье 9:42
Побережье 9:53 - Вапнярка 12:06
Вапнярка 12:20 - Жмеринка-Пасс. 13:56
Жмеринка-Пасс 14:08 - Гречаны 16:32
Гречаны 16:44 - Подволочиск 18:00
Подволочиск 18:17 - Тернополь 19:31
Тернополь  20:43 - Львов 23:40
sean
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 11.06.20 , 19:06 »
Share Reply with quote

Най Бог милує і заступить.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 11.06.20 , 19:06 »
Share Reply with quote

А ось щодо проблем з документами - цілком ймовірно. Мене десь у 2013 році питала одна людина стосовно планування поїздки Цвіткове - Херсон на приміських саме через відсутність паспорту.
Проблемы с документами часто заслуживают психиатрического рассмотрения.

Я расстался с одной девушкой из-за того, что она, как утверждалось, в 2013-м при капитальной уборке в доме случайно выбросила паспорт, а восстанавливать его ей было лень, со всеми сопутствующими фичами типа перемещения только пассажиркой у шиннокопытных знакомцев. В конце концов мне надоело подыгрывать этой странной фантазии и упрашивать приехать в гости, и я уверился, что мне не очень умело вешают лапшу на уши.

Но если это все же правда, то явно и по сей день без документов обходится, с нее станется.
Tags: Ужгород электрички Харьков 
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: