Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
07.08.20 , 04:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

с Харькова до Ужгорода на электричках

Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Author Topic: с Харькова до Ужгорода на электричках  (Read 1654 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 22.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Я вже мовчу про те, що помитись нема де. В тих же рухомих складах і не посцяти нормально за 3 дні і 4 ночі. А ночі на вокзалах - це як зі сну з жахами.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 22.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Я вже мовчу про те, що помитись нема де. В тих же рухомих складах і не посцяти нормально за 3 дні і 4 ночі. А ночі на вокзалах - це як зі сну з жахами.
Я саме з цих причин ніяк не зберусь катнути Дніпро-Київ або Київ-Дніпро приміськими. Наче не так вже й далеко, але оці всі мінуси, які Ви написали - завжди мене зупиняють. А зараз там мабуть і стиковок адекватних немає.
www3
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 22.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Так, поки все не відновлять такі покатушки навіть з нормальними ночівлями та відвідуванням міст по дорозі (такий собі тур) то вже справжнє збочення :)
joinandgetaway
Guest
« Reply #23 on: 22.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

А зараз там мабуть і стиковок адекватних немає.
Все там є. І чисто зі спротивного інтересу Ви можете так катнути.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 28.07.20 , 11:07 »
Share Reply with quote

Я саме з цих причин ніяк не зберусь катнути Дніпро-Київ або Київ-Дніпро приміськими. Наче не так вже й далеко, але оці всі мінуси, які Ви написали - завжди мене зупиняють. А зараз там мабуть і стиковок адекватних немає.
Адекватних стиковок Київ-Дніпро або назад по найкоротшій дорозі - не існує вже понад 15 років. Стиковок по цій дорозі не бувало ще з тих часів, коли по більшості інших напрямків вони ще існували. Он наприклад ще у 2003 році з Києва до Одеси на літо взагалі були призначали прямий приміський (не ЕПК, а саме по приміських квитках). По інших напрямках пів-тисячі кілометрів з Києва можна було з однією пересдакою на приміських легко доїхати. А з Києва до Дніпра уже тоді все було приблизно так само погано, як зараз.
joinandgetaway
Guest
« Reply #25 on: 28.07.20 , 12:07 »
Share Reply with quote

Якщо Ви маєте на увазі тим шляхом, що ним ідуть Інтерсіті+ - то так, там треш. Але збереглася стиковка за маршрутом Київ-Гребінка-Полтава-Красноград-Дніпро. Її я й мав на увазі. Щоправда, переглянув розклад, і виявилося, що зараз, щоб дістатися з Києва до Гребінки, треба або робити гак через Ніжин (довше, зате так Ви не будете просиджувати надто багато на станціях), або їхати ранковою з Дарниці і сидіти у Гребінці 4 години. Зате далі всі стиковки є.
mann
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 28.07.20 , 12:07 »
Share Reply with quote

И есть "волна" по этому же маршруту с отправлением из Киева последней вечерней электричкой на Гребёнку. Единственное — долгая дневная пересадка по Краснограду, что-то около 4,5 часов.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 28.07.20 , 13:07 »
Share Reply with quote

Взагалі щось відхилились від теми.
Про Дніпро-Київ на приміських поїздах є окрема: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=124782.0
Tags: Ужгород электрички Харьков 
Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Jump to: