Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
04.08.20 , 02:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 15353 times)
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #190 on: 26.07.20 , 21:07 »
Share Reply with quote

останньою візою що в ному була - це віза типу Д  Visum zur Arbeitsplatzsuche gemäß § 18c Aufenthaltsgesetz.
Але час її збіг. Роботодавець каже приїзжай і цю візу вже в Німеччині продовжимо.

Той роботодавець Вас підводить під монастир! У даній ситуації, коли Ви вже в Україні, а віза закінчилась, її вже неможливо продовжити (це можна було зробити в Німеччині, до того як термін візи закінчився). Тепер – тільки подаватись на візу в німецькому посольстві в Україні (проте візи для пошуку роботи наразі не видають: https://www.visametric.com/Ukraine/Germany/ua/news/news_details/shanovni-zayavniki-20072020/320).

Але як в Німеччину потрапити коли карантин і безвіз не діє?

Моя Вам порада: нехай той роботодавець присилає Вам документи для подачі на візу, і тоді подавайтесь за звичною процедурою. Усе решта – може і буде розцінено німцями, як спроба порушити візовий режим.
« Last Edit: 26.07.20 , 21:07 by Volotar » Logged
гнч
Guest
« Reply #191 on: 26.07.20 , 22:07 »
Share Reply with quote

Ну добре, якщо я працюю в Вроцлаві офіційно.
То можу ж поїхати на день два до німців, узяти фертраг та піти в міграціонсамт запросити дозвіл на роботу і продовження національної німецької візи? чи це буде велике порушення?
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #192 on: 26.07.20 , 23:07 »
Share Reply with quote

Ну добре, якщо я працюю в Вроцлаві офіційно.
То можу ж поїхати на день два до німців, узяти фертраг та піти в міграціонсамт запросити дозвіл на роботу і продовження національної німецької візи? чи це буде велике порушення?

Забудьте про продовження візи. Якщо термін візи сплив, ні про яке продовження мови йти не може, тепер лише – нова віза.

Куди подаватись, щоб отримати німецьку візу D, залежить від того, в якій країні ви живете. Якщо у Вас – польський ВНЖ (Karta Pobytu, або польська віза категорії D), і Ви прописані в Польщі, то на німецьку візу подаєтесь в німецьке консульство у Варшаві (на даний момент найближча вільна дата для подачі документів – 2 вересня): https://service2.diplo.de/rktermin/extern/choose_realmList.do?locationCode=wars&realmId=537

Якщо у Вас – польський ВНЖ і Ви змогли прописатись (Anmeldung) на території Німеччини, можете подаватись на візу категорії D одразу в Німеччині. Без реєстрації в німецькому житлі, про отримання візи одразу в Німеччині можете і не мріяти. Тому треба винайняти квартиру, або, як варіант, кімнату. Після чого можна зареєструватись в Bürgeramt (туди потрібно буде привести документ підтвердження від власника квартири, або від головного винаймача, якщо це суборенда кімнати). Подаватись на візу треба не в Міграціонсамт (це в Швейцарії), а в Ausländerbehörde.
« Last Edit: 27.07.20 , 00:07 by Volotar » Logged
гнч
Guest
« Reply #193 on: 27.07.20 , 13:07 »
Share Reply with quote

...  і Ви змогли прописатись (Anmeldung) на території Німеччини, можете подаватись на візу категорії D одразу в Німеччині. Без реєстрації в німецькому житлі, про отримання візи одразу в Німеччині можете і не мріяти. Тому треба винайняти квартиру, або, як варіант, кімнату. Після чого можна зареєструватись в Bürgeramt (туди потрібно буде привести документ підтвердження від власника квартири, або від головного винаймача, якщо це суборенда кімнати). Подаватись на візу треба не в Міграціонсамт (це в Швейцарії), а в ...

У 2018 я тривалий час був у Німеччині по безвізу і біометр. паспорт. Готувався до оформлення Visum zur Arbeitsplatzsuche, треба було відкрити рахунок у німецькому банку, але банк вимагав Anmeldung. Я самостійно пішов в Bürgeramt і взяв анкету-заяву, та розклад роботи. Через декілька днів поїхав туди із жінкою власника житла так готовою заявою і мене прописали.
А потім сам пішов у банк і відкрив рахунок.
Але усі мене запевняли що по безвізу це не можливо!

У деяких містах Bürgeramt, Stadtamt i Migrationsamt (саме так він називався у мому випадку, а не Ausländerbehörde) знаходяться в одній будівлі. Ось дивлюсь на три папірці з розкладами роботи цих установ.

Виходить, що тепер мені достатньо  Vertrag von Arbeitgeber und Anmeldung і звернутися до Migrationsamt (Ausländerbehörde)?
nosmoking
Active user

View Profile
« Reply #194 on: 27.07.20 , 14:07 »
Share Reply with quote

Раньше если была виза ЕС то пребывание в Румынии,Болгарии,Хорватии дни визы не считались.А как с биометрией ? Если съездить с семьей на недельку в Болгарию то останется в биометрии 90 дней ?
Jede
Guest
« Reply #195 on: 27.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Да, так как эти страны не входят в Шенген, и время проведенное в этх странах не будет считаться в 90 дней шенгенского безвиза
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #196 on: 28.07.20 , 09:07 »
Share Reply with quote

Болгарія змінила правила в'їзду для українців: пускатимуть з негативним ПЛР-тестом

Громадяни України з 30 липня можуть в'їжджати до Болгарії за умови наявності негативного тесту на коронавірус, зробленого не пізніше ніж за 72 години до прибуття.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/07/28/7112587/
opex
Active user

View Profile
« Reply #197 on: 28.07.20 , 10:07 »
Share Reply with quote

Планировать заграницы это лотерея этим летом. С тестом-без теста.
ОАЭ сначала вроде как разрешили, а теперь передумали - давайте тест, причем только из одной (!) лаборатории в Киеве, даже не одной сети, а одного отделения.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #198 on: 28.07.20 , 12:07 »
Share Reply with quote

Чесно говоря, не понятна схема. Ну допустим заедут люди по безвизу в Румынию под видом транзита, например. А дальше? Им же все равно как-то нужно будет в шенгенскую зону попасть. На границе с Венгрией будет полноценный пограничный контроль, там могут и депортацию влепить.
ааа, я збагнув. Тобто якщо я правильно розумію, "схема" тут полягає у поєднанні двох "дірок":
-Румунія дозволяє в'їзд з "червоної" зони без обсервації, без тестів і без жодних додаткових обтяжень, якщо це транзит до 48 год
-Угорщина тим, хто в'їзджає з "жовтої" зони і з метою транзита - також не ставить жодних додаткових умов. І Румунію розглядає як "жовту" зону https://magyarkozlony.hu/dokumentumok/c5f7b3f6959f8e2f23dd5a96a3817d28db9e2213/megtekintes  (див сторінку 4)
гнч
Guest
« Reply #199 on: 28.07.20 , 17:07 »
Share Reply with quote

Ага, а Австрія була метою цих двох дірок? поки не внесла Україну в червоний список.
А румунському прикордоннику мабуть " надо ж дать" )

Ціково по прильоту в Ригу, з польською візою, треба надавати данні де збираєшся проводити обсервацію у Польщі?
І нестися туди, щоб до доби встигнути, бо подадуть у розшук?
На кордоні Литви, якось перевіряють що виїхав з Латвії? На кордоні Польщі, що виїхав з Литви?

І щк цікаво, якщо одразу в Ризі сісти на літак, скажім до Мемінгена, то по прильоту якусь анкету заповняти треба? Візи перевіряють?

Німці безкоштовно тести роблять в аеропортах, для прибувших з України.
Tags:
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22
Reply | Print
Jump to: