Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
31.10.20 , 18:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 36167 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #250 on: 26.08.20 , 20:08 »
Share Reply with quote

Скоро есайлиму проситимуть в Україні.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #251 on: 26.08.20 , 21:08 »
Share Reply with quote

трохи не так. Посвідка на проживання, як така,- ніяких привілеїв не дає, там треба постійне проживання на території України. Речі різні, бо є люди, які мають картку, але 183 дні в рік були відсутніми. Вони вже не вважаються постійно проживаючими. Хоча і мають картку ( посвідку, яку маєте на увазі) з реєстрацією від міграційної.

На період дії карантину забороняється:

перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією.

Особі, визначеній абзацом першим цього підпункту, у якої відсутній поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією, уповноваженою службовою особою підрозділу охорони державного кордону відмовляється у перетинанні державного кордону в порядку, визначеному статтею 14 Закону України «Про прикордонний контроль».
Дуже цікаво. Мій тесть місяць тому  перетинав кордон Молдова - Україна. Громадянин Молдови з посвідкою на постійне проживання в Україні. Постійно проживає в Молдові та в Україні на рік буває сумарно не більше 2-3 місяців за рік, тобто менше 183 днів на рік. Перетинав кордон без будь-яких полісів, тестів та прочої лабуди. Тільки 14 днів самоізоляції в мене в квартирі "відмотав" через додаток "Дій вдома". Все.
Ба більше, перед його приїздом я консультувався на горячій лінії ДПС - ніхто нічого за поліс не казав також, тільки спитали тимчасова посвідка, чи постійна.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #252 on: 26.08.20 , 22:08 »
Share Reply with quote

Кстати, я уже интересовался в чисто информативных целях у вас, пускают ли в Молдову щас всех украинцев, как в Белоруссию, или только тех, кто с ВНЖ/родственными связями в Молдове, как вы. Четкого ответа не припомню.

Пробежался ради интереса по молдовским источникам и страницам фбука, там бардак. Нигде точно не прописано на румынском, в меру моего скромного понимания этого языка, нужны ли основания на въезд в Молдову и ПЦР-тест, или же туристы допускаются обычным порядком.
« Last Edit: 26.08.20 , 22:08 by Emblaze » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #253 on: 26.08.20 , 23:08 »
Share Reply with quote

Кстати, я уже интересовался в чисто информативных целях у вас, пускают ли в Молдову щас всех украинцев, как в Белоруссию, или только тех, кто с ВНЖ/родственными связями в Молдове, как вы. Четкого ответа не припомню.

Пробежался ради интереса по молдовским источникам и страницам фбука, там бардак. Нигде точно не прописано на румынском, в меру моего скромного понимания этого языка, нужны ли основания на въезд в Молдову и ПЦР-тест, или же туристы допускаются обычным порядком.
Як варіант, напишіть питання на мейл українському консульству/посольству у Молдові.
В нас на роботі один колега хотів у відпустку на паромі в Грузію катнути (десь місяць тому). Почав з'ясовувати обстановку: пустять його з сім'єю чи ні? Написав в грузинське посольство в Києві і паралельно в українське посольство в Тбілісі. То українське протягом доби дало чітку відповідь кого впускають, а кого - ні (в їхньому випадку якраз - ні). А від грузинів відповіді ще довго не було. 
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #254 on: 26.08.20 , 23:08 »
Share Reply with quote

Як варіант, напишіть питання на мейл українському консульству/посольству у Молдові.
В нас на роботі один колега хотів у відпустку на паромі в Грузію катнути (десь місяць тому). Почав з'ясовувати обстановку: пустять його з сім'єю чи ні? Написав в грузинське посольство в Києві і паралельно в українське посольство в Тбілісі. То українське протягом доби дало чітку відповідь кого впускають, а кого - ні (в їхньому випадку якраз - ні). А від грузинів відповіді ще довго не було.  
У меня нет немедленной в том потребности, просто любопытно сравнить различия в карантинной политике стран одного региона со сходными экономиками и медицинскими службами.
Белорусов сейчас не учитываем, у них хотя и наиболее взвешенная политика по допуску иностранцев, но дым коромыслом, не способствующий привлечению иностранных гостей, хех.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #255 on: 27.08.20 , 09:08 »
Share Reply with quote

Так я его и не давал, так как такой информацией не располагаю. У меня нет никого из родственников, которые граждане Украины, но имеют ВНЖ Молдовы. Мы сами в Молдову ехать тоже не планируем в обозримом будущем. То бишь, мне эта информация по сути не нужна.
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #256 on: 27.08.20 , 16:08 »
Share Reply with quote

Правительство Украины приняло решение о закрытии границы для въезда иностранцев

Донька хоче приїхати з дитиною. В неї українське громадянство, а от малий чистий іноземець. Чи пропустять у Борисполі? Може хто знає конкретні номери телефонів, по яким можно дзвонити в Бориспіль з цим питанням? І чи не рано ще про це питати?

Данке
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #257 on: 27.08.20 , 16:08 »
Share Reply with quote

Можете зателефонувати на Горячу лінію (телефон довіри) Державної Прикордонної служби та отримати консультацію.
Я саме так отримував консультації, коли до нас мав прибути мій тесть
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #258 on: 27.08.20 , 23:08 »
Share Reply with quote

Донька хоче приїхати з дитиною. В неї українське громадянство, а от малий чистий іноземець. Чи пропустять у Борисполі? Може хто знає конкретні номери телефонів, по яким можно дзвонити в Бориспіль з цим питанням? І чи не рано ще про це питати?

Данке

https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-utochniv-kategoriyi-inozemciv-yaki-zmozhut-vyizhdzhati-v-ukrayinu-v-period-obmezhen
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #259 on: 29.08.20 , 11:08 »
Share Reply with quote

Як повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, Туніс вніс Україну в "червону зону" епіднебезпеки. Тож, українці вже не можуть відвідувати цю країну.
t.me/DPSUkr
Tags:
Pages: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Reply | Print
Jump to: