Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
31.10.20 , 18:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 36177 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #300 on: 27.09.20 , 11:09 »
Share Reply with quote

Я не чув щоб сертифікат A1 для в'їзду з України в Польщу хтось вимагав.
По суті, А1 - це документ, який видається при відправленні працівника польської фірми у відрядження з Польщі до іншої країни. І його дають лише тим, хто вже працює в Польщі.
Наскільки я знаю, цей сертифікат вимагають для оформлення німецької візи VanderElst.
ANDRII_DNIPRO
User

View Profile
« Reply #301 on: 28.09.20 , 09:09 »
Share Reply with quote

Доброго дня!

У когось з присутніх є ПРАКТИЧНИЙ досвід поїздки Україна - ЄС (цікавить Італія) на власному транспорті. Мета поїздки - лікування.

Цікавить схема транзиту (які документи вимагають, як краще зараз їхати та інші поради).

Заздалеглідь вдячний.
гнч
Guest
« Reply #302 on: 28.09.20 , 11:09 »
Share Reply with quote

Доброго дня!

У когось з присутніх є ПРАКТИЧНИЙ досвід поїздки Україна - ЄС (цікавить Італія) на власному транспорті. Мета поїздки - лікування.

Цікавить схема транзиту (які документи вимагають, як краще зараз їхати та інші поради).

Заздалеглідь вдячний.

Нещодавно знайомі німці їздили в Україну лікуватись, коли вже був заборонений вьїзд. Візьміть документи з лікувального закладу, що в Італії, та зверніться в консульство. Ці німці брали дозвіл в українському консульстві.
Або потрібно якісь підтверджуючі документи, що в Італію їдете, та пробувати в Румунію і відразу в Угорщину.
Що чув, що Словакія впустила наших по біометрії, щоб ті їхали далі в Бельгію на роботу. Якісь документи вони мали про місце призначення.
гнч
Guest
« Reply #303 on: 28.09.20 , 16:09 »
Share Reply with quote

Ось отримав повідомлення з Відня, пишуть, що можна летіти для транзита, якщо пред'явити квиток на наступний літак.

Wenn Sie das Flugticket vorweisen und nur ein Zwischenstopp in Wien erfolgt, sollte es keine Probleme bei der Einreise geben

Mit besten Grüßen

Landespolizeidirektion Niederösterreich

Polizeikommissariat Schwechat

Fremdenpolizeiliche Angelegenheiten

Ну, те, кто готов ездить "по любым документам", к комфорту обычно равнодушны.

А те кто при коронакарнтине, ни разу ни куда не ездил, за последние полгода обычно помалкивают.
azh
Active user

View Profile
« Reply #304 on: 01.10.20 , 13:10 »
Share Reply with quote

Може, кому буде цікаво. Позавчора я прилетів до Німеччини. Хотів їхати по землі, але розібрався, що жодна транзитна країна мене не пропустить. З документів у мене - звичайний біометричний паспорт, лист-запрошення від  університету та свіжий (< 48 год) негативний ПЛР-тест. Для Німеччини цього мало бути достатньо. Документ, що підтверджує мету, вимагали як при реєстрації на рейс "Люфтганзи" у Борисполі, так і при прикордонному контролі у Франкфурті-на-Майні. ПЛР-тестів не вимагали ніде. Але, згідно з вимогами місцевої влади, по прибутті на місце я маю зареєструватися через телефон або електронну пошту на сайті міського управління охорони здоров'я (Gesundheitsamt), де також маю додати копію цього (< 48 год) негативного ПЛР-тесту. Зараз перебуваю на самоізоляції, чекаю відповіді від Gesundheitsamt.   

Сам прикордонний контроль пройшов швидко й організовано. У літаку всі в масках, так само, як і у поїздах (на відміну від наших) і в аеропорті. На вокзалах - переважно в масках. На вулицях -- як і у нас.
sean
Active user

View Profile
« Reply #305 on: 01.10.20 , 17:10 »
Share Reply with quote

​​⚡️СЛОВЕНІЯ ВІДКРИЛА КОРДОНИ ШЕНГЕНУ ДЛЯ УКРАЇНИ

Для в'їзду в Словенію потрібен ПЛР тест терміном 48 годин. Словенія країна Шенгенської зони, це вперше з березня 2020 року з'явилась можливість потрапляння в Шенгенську зону по біометричному паспорту не для транзиту та без карантину. Відкриття вступило в силу сьогодні - 1 жовтня. Докладніше — http://top.com.ua/news/open-slovenia/
W_777
Active user

View Profile
« Reply #306 on: 01.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

Для в'їзду в Словенію потрібен ПЛР тест терміном 48 годин. Словенія країна Шенгенської зони, це вперше з березня 2020 року з'явилась можливість потрапляння в Шенгенську зону по біометричному паспорту не для транзиту та без карантину. Відкриття вступило в силу сьогодні - 1 жовтня. Докладніше — http://top.com.ua/news/open-slovenia/

Теперь Гнч будет планировать полет в Ригу через Любляну?)
sean
Active user

View Profile
« Reply #307 on: 01.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

Я відразу про це подумав, але потім зрозумів, що наразі ж немає (та і не було, няп) прямих рейсів з України до Словенії. Чи можна транзитом через Угорщину з використанням Цитадели?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #308 on: 01.10.20 , 23:10 »
Share Reply with quote

Пару років тому Adria наче літала з Києва.
orest_soltivsky
User

View Profile
« Reply #309 on: 02.10.20 , 01:10 »
Share Reply with quote

Пару років тому Adria наче літала з Києва.
Вже й авіакомпанії такої нема- збанкрутувала Adria.
Tags:
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35
Reply | Print
Jump to: