Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.09.21 , 22:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 140343 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #660 on: 19.08.21 , 09:08 »
Share Reply with quote

На бета-тестування паспорту записався після своїх двох доз, але ще не отримував лінк. Наразі не розумію, чи можна у нас хоч якийсь документ отримати.
Кароч, через півтора місяці я отримав лінк на тестування. Виявляється, до того вони тестили іос. Ну тестування мощне: обираєш потрібний пункт в Дії, проходиш перевірку обличчя отим круттіням/нахилянням голови вліво/вправо для підписання документу Дія.Підпис - і усьо, тебе викидає з Дії. Так уже другий день. Причому в коментах групи в фб більшість тестерів пишуть про аналогічну проблему, хоча багато людей і отримали два сертифікати - внутрішній і міжнародний.
sean
Active user

View Profile
« Reply #661 on: 19.08.21 , 13:08 »
Share Reply with quote

Перетинав угорський кордон в Захоні в віденському вагоні.
Дай-но ще деталей нам: в тому вагоні їхав з Києва/Льв чи з Чопа? Скільки коштував квиток до Буди і де його купував?
sean
Active user

View Profile
« Reply #662 on: 19.08.21 , 14:08 »
Share Reply with quote

До речі:

ЄС офіційно визнав українські COVID-сертифікати в "Дії"

Європейський Союз офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в застосунку "Дія" відповідають європейським.

Про це у четвер, 19 серпня, повідомила пресслужба Міністерство цифрової трансформації.

"Українці знову зможуть безпечно подорожувати без обмежень, які спричинила пандемія", - зазначають у міністерстві.

Під час брифінгу у пʼятницю, 20 серпня, представники Мінцифри, МОЗ та ЄС розкажуть про проєкт, його технічну частину, як усе буде працювати та коли українці зможуть подорожувати із сертифікатами в "Дії".

Оновлення. Як зазначено на сайті Єврокомісії, Україну підключать до європейської системи сумісності сертифікатів 20 серпня.

Повідомляється, що сьогодні Єврокомісія ухвалила рішення про еквівалентність для Північної Македонії, Туреччини і України.

"Це означає, що країни будуть підключені до системи ЄС і що COVID-сертифікати, видані Північної Македонією, Туреччиною і Україною, будуть прийматися в ЄС з завтрашнього дня на тих же умовах, що і цифрові COVID-сертифікати ЄС", - йдеться в повідомленні.

Також в заяві зазначено, що визнання сертифікатів є взаємним.

https://lb.ua/news/2021/08/19/492039_ies_ofitsiyno_viznav_ukrainski.html
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #663 on: 19.08.21 , 15:08 »
Share Reply with quote

Или им было неизвестно о существовании 6471/6472? Он уже бегал к тому моменту. Они могли бы уехать им из Черновцов в 8:20 или даже 8:37, то есть не в слишком ранний час, и в 10 утра оказаться близ границы, откуда уже проще было бы добираться к Порубному на тех же условиях, а не за 20 евро/80 км.
А как из В-Сирета добираться к Порубному? Пешком там свыше 10 км топать по дороге, а напрямую какая-то пересеченная местность с речками.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #664 on: 19.08.21 , 18:08 »
Share Reply with quote

Верно. Но 10 км это недалеко, во всяком случае, намного меньше 80 км, ведь правда?

К тому же я специально привел выше цитату, из которой видно, что при выезде из Черновиц у них возникли никак не меньшие проблемы.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #665 on: 19.08.21 , 18:08 »
Share Reply with quote

Сюда же, за неимением доступа к карантиновирусной теме:

Британца посадили в сингапурскую тюрьму на 6 недель за четыре нарушения правил ношения масок в поезде
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #666 on: 19.08.21 , 21:08 »
Share Reply with quote

Верно. Но 10 км это недалеко, во всяком случае, намного меньше 80 км, ведь правда?

К тому же я специально привел выше цитату, из которой видно, что при выезде из Черновиц у них возникли никак не меньшие проблемы.
Какие проблемы? Подождать маршрутку чуть дольше, когда впереди целый день и ночевка — это сопоставимо с 10+ км пешего пути с вещами по убитой дороге?
Я там неполный 1 км прошел по селу от остановки на кольце до станции и мне хватило.
VB
Active user

View Profile
« Reply #667 on: 19.08.21 , 21:08 »
Share Reply with quote

На бета-тестування паспорту записався після своїх двох доз, але ще не отримував лінк. Наразі не розумію, чи можна у нас хоч якийсь документ отримати.
Кароч, через півтора місяці я отримав лінк на тестування. Виявляється, до того вони тестили іос. Ну тестування мощне: обираєш потрібний пункт в Дії, проходиш перевірку обличчя отим круттіням/нахилянням голови вліво/вправо для підписання документу Дія.Підпис - і усьо, тебе викидає з Дії. Так уже другий день. Причому в коментах групи в фб більшість тестерів пишуть про аналогічну проблему, хоча багато людей і отримали два сертифікати - внутрішній і міжнародний.
Спробуй спочатку зробити власне підпис там спочатку. Я так робив.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #668 on: 19.08.21 , 21:08 »
Share Reply with quote

Ну, это дело вкуса. Я бы от Черновиц не поехал так.

Есть места, где комфортнее 10+ км отмотать в трекинговом режиме с рюкзаком (что я и делал), чем влезать в шиннокопытное, куда вход свободный на стоячие места непонятно каким графиком курсирования и откуда толком заоконного мира не видно. Have spacesuit, will travel.
дисклеймер: стараюсь брать с собой не больше груза, чем реалистично спасти при экстренной эвакуации.
« Last Edit: 19.08.21 , 21:08 by Emblaze » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #669 on: 19.08.21 , 22:08 »
Share Reply with quote

Спробуй спочатку зробити власне підпис там спочатку. Я так робив.

У мене був підпис. Я вже зносив його і генерував знову. Після того з Дії стало викидати на крок пізніше - в момент власне підписання після перевірки фото.

З.і. Надвечір Дія роздобрилась. Все вдалось і тепер я з двома сертифікатами: Внутрішній Covid-19 сертифікат та Vaccination certificate.
« Last Edit: 19.08.21 , 22:08 by sean » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74
Reply | Print
Jump to: