Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.09.21 , 23:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 140368 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #680 on: 26.08.21 , 21:08 »
Share Reply with quote

я так розумію 6.8 - це ґлобалпрайс на прямі RR Кошице - Мукачево, а на підкидиш діє звичайний міжнародний тариф (він на більші відстані - вигідніший, але на менші - дорожчий).

на сайті ZSSK
https://www.zssk.sk/cestujeme-vyhodne/ceny-zlavy-zahranicie/ukrajina/
 це трохи нечітко виписано, але можна по контексту здогадатись, що список цін йде після Regionálne rýchliky Košice – Mukačevo a späť і Zvýhodnené ceny do Mukačeva.

Також те, що цінник 6.8 за Кошице - Чоп стосується RRівського ґлобалпрайса - можна вирахувати по тому, що там поряд написано Чиєрна - Чоп по 3.8 (звичайний тариф очевидно має бути трохи меншим).

А одночасно якщо розкрити підрозділ Ďalšie ponuky pre jednotlivcov
то там буде Чиєрна - Чоп 2.4 євро - це як раз той тариф що діє на Os.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #681 on: 27.08.21 , 23:08 »
Share Reply with quote

я так розумію 6.8 - це ґлобалпрайс на прямі RR Кошице - Мукачево, а на підкидиш діє звичайний міжнародний тариф (він на більші відстані - вигідніший, але на менші - дорожчий).

на сайті ZSSK
https://www.zssk.sk/cestujeme-vyhodne/ceny-zlavy-zahranicie/ukrajina/
 це трохи нечітко виписано, але можна по контексту здогадатись, що список цін йде після Regionálne rýchliky Košice – Mukačevo a späť і Zvýhodnené ceny do Mukačeva.

Також те, що цінник 6.8 за Кошице - Чоп стосується RRівського ґлобалпрайса - можна вирахувати по тому, що там поряд написано Чиєрна - Чоп по 3.8 (звичайний тариф очевидно має бути трохи меншим).

А одночасно якщо розкрити підрозділ Ďalšie ponuky pre jednotlivcov
то там буде Чиєрна - Чоп 2.4 євро - це як раз той тариф що діє на Os.

Дякую за пояснення де моя помилка! Я з форуму пам'ятав що розбивати по Чиєрні не вигідно, подивився внутрішньословацький тариф на Кошице-Чиєрна, тому і "купився" на ціну 6.80, а не почитав далі уважно =)

Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #682 on: 28.08.21 , 10:08 »
Share Reply with quote

При покупці квитка у Словаччині - розбивати по Чиєрні не вигідно, ані при проїзді на RR, а ні на підкидиші. Тому Ви все правильно зробили, що взяли прямий квиток.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #683 on: 29.08.21 , 14:08 »
Share Reply with quote

Підсумую свій досвід перетину кордонів в час ковіду станом на серпень 2021. Все швидко міняється, але може комусь інфа ще буде корисною.

- Україна-Угорщина: Чоп - Загонь, поїзд, спальний вагон. Українські прикордонники попереджають, що при поверненні потрібно свідоцтво про вакцинацію для уникнення карантину. Угорський свідоцтвом про вакцинацію не цікавився, запитав куди їду, вдовольнився відповіддю, що в Сербію, більше нічого не питав. Іншого пасажира, що їхав до Відня попросив показати ваучер готелю.
- Угорщина - Сербія: Келебія-Суботиця, поїзд. 0 запитань від сербів, просто штампування паспорту. При тому, що серби вимагають ПЛР, який у мене з собою був.
- Сербія - Чорногорія: Прієпольє - Бєло Полє, поїзд. Аналогічно, 0 запитань від чорногорців, штампування паспорту. В той час чорногорці нічого більше не вимагали, зараз вже треба свідоцтво або тест.
- Чорногорія - Албанія: Божай - Хані і Хотіт, автобус. Навіть не бачив албанських прикордонників, водій позбирав паспорти і потім приніс назад.
- Албанія - Греція: Саранда - Корфу, паром. Тут вже серйозніше. Греки вимагають заповнення своєї PLF-форми перед в"їздом в країну і ця форма цікавила всіх більше, ніж якісь там сертифікати. Її можна роздрукувати або показувати з телефона, я мав на телефоні. Всі, хто перевіряв в подальшому PLF робили це дуже швидко, їх там схоже цікавила правильність заповнення дати і місця в"їзду. Про PLF питала і навіть перевіряла працівниця компанії Finikas Lines, в якої я купував квиток на паром. Албанська прикордонниця теж просила показати PLF. В Албанію я в"їжджав по старому небіометричному паспорту і коли я їй його дав, вона запитала чи є в мене шенгенька віза для в"їзду в Грецію. Я сказав, що маю біометричний паспорт і цього достатньо, а в Албанію в"їжджав з іншим паспортом. Тоді вона попросила біометричний (можливо у них схожа практика як з літаками, якщо греки не впустять, то вони змушені будуть доправляти пасажира назад своїм коштом, тому перевіряють підстави в"їзду). Перед посадкою на паром ще раз дивилися PLF. В порту Керкіра спершу теж була працівниця, яка перевіряла PLF і тільки тоді відпускала всіх з парома в загальну чергу на контроль. На контролі там повний хаос. Купа людей стоїть натовпом. Перед входом у приміщення з віконечками власне прикордонників є пункт швидкого тестування і дві дівчини висмикують з натовпу рандомних людей і роблять їм тест. Якщо на таке попасти, то доведеться ще трохи чекати на результат і тільки тоді тебе випустять. Мені якось вдалоя проскочити їх з іншими людьми в той час як вони пояснювали щось іншим пасажирам. Прикордонник - молодий грек, глянув на PLF, погортав паспорт і поставив штамп і нічого не запитав. Тому як би він реагував на звичайне паперове свідоцтво про вакцинацію сказати не можу. Там в більшості були електронні свідоцтва на телефонах з QR-кодами.
Греція - Румунія: Корфу - Бухарест, літак. В аеропорту Отопень теж було трохи хаосу і некомпетентності. Перед тим, як вас впустять до віконечок прикордонників всюди висять банери, що якщо у вас є діджитал сертифікат EU, то можете проходити далі. Якщо ні, то поруч стоять столи з паперовими формами, які треба заповнити і вказати адресу місця, де ти будеш проходити карантин в Румунії. Стоїть жіночка, яка типу перевіряє що в тебе за сертифікат і допомагає всім із заповненням форми. Я показав їй своє паперове свідоцтво і сказав, що їду в Україну. Вона поспіхом розсіяно глянула і сказала нє, давай заповняй форму. Вона схоже просто парцівниця аеропорту і не є працівницею поліції, тому на неї я забив і пішов до чувака, який стояв біля виходу з того залу. Показав йому свідоцтво, сказав "транзит в Україну", і він мене пропустив. Прикордонник запитав чи я збираюся зупинятися десь в Румунії? Я сказав, що їду транзитом. Він поцікавився чи літаком? Я відповів, що поїздом, це його трохи здивувало, але більше питань не задавав, свідоцтво не дивився, штамп і до побачення.
Румунія - Україна: Сигіт-Мармароський - Солотвино, пішки. Румун запитав звідки я прибув, запитав чи то в мене була відпустка на Корфу. Українська прикордонниця запитала про вакцину, перевірила сертифікат і на тому все.
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #684 on: 29.08.21 , 19:08 »
Share Reply with quote

Вот эта таблица стоимости проезда, которую ранее на форуме выкладывали, теперь не актуальна?

Ні, неактуальна. Тарифи іноземних залізниць змінюються кожного року (зазвичай в сторону здорожчання, тому очікуйте, що буде трохи дорожче, ніж вказано в таблиці). Зберуся на днях з силами та оновлю інформацію. Тим більше, що міжнародного сполучення залишилось всього нічого…
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #685 on: 29.08.21 , 21:08 »
Share Reply with quote

Підсумую свій досвід перетину кордонів в час ковіду станом на серпень 2021. Все швидко міняється, але може комусь інфа ще буде корисною.

Дякую!
W_777
Active user

View Profile
« Reply #686 on: 05.09.21 , 14:09 »
Share Reply with quote

На фейсбуке увидел. Думаю, это как раз подходит к теме.
VB
Active user

View Profile
« Reply #687 on: 05.09.21 , 15:09 »
Share Reply with quote

Це брехня. Я повірив би ще, що впала страж. На всіляких Долгобичувах там є такі кадри. Але пан ще б не встиг би доїхати до Любліна, як кварантанна була б знята. Дзвінок до санепіду, файлик, і все.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #688 on: 05.09.21 , 17:09 »
Share Reply with quote

А хіба в сертифікатах пишуть повну адресу виробництва? Я думав, що там лише назва вакцини, назва виробника і країна.
sean
Active user

View Profile
« Reply #689 on: 05.09.21 , 18:09 »
Share Reply with quote

Немає адреси, тільки виробник і країна.
Tags:
Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74
Reply | Print
Jump to: