Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.01.22 , 22:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 99
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 196192 times)
vfntvfnbrf
Guest
« Reply #760 on: 27.09.21 , 03:09 »
Share Reply with quote

А ще трішки пізніше з тими сертифікатами буде як з тими ж масками і спиртом. Вони зараз коштують так само, а зрідка й дешевше, ніж коштували в 2019 році.
Згадую, як знайома по блату виписувала тремтячими руками мені спецпропуск на громадський транспорт, а через днів 4 чи 5 стали вже пускати так.
Як перед локдаунами люди писали в блокноти телефони водіїв, швей, перукарів, продавців і взагалі всіх підряд.
Найрозумніше, що можна зробити - перечекати.
От я зробив щеплення, хоча й хворів на ковід раніше, щоб бути виїзним. Ну і куди я поїхав? Ще й те щеплення випрошував бігав, а на наступний день ті щеплення стали робити вільно всім підряд , ще й без черги і цілий день.

Дуже повчальнмй приклад. У нас сусідка знала заздалегідь, що згорять вклади з книжок СРСР. Хтось їй сказав. Зняла, купила машину, поміняла всі меблі, зробила ремонт, а дочку зробила валютчицею. Все тихо, без огласки. Більше нікому не сказала. Каже: я не могла, не мала права. Бути людиною, яка в усіх подібних ситуаціях "додумується", на що налягати, а на що - ні, і якій заздалегідь шепнуть на вухо, що грядуть зміни, - досить складно.
Більшість людей завжди буде "пальцем в небо" запасатись то гречкою, то документами, то спиртом, а тоді все це викидувати...
VB
Active user

View Profile
« Reply #761 on: 27.09.21 , 20:09 »
Share Reply with quote

Кожному своє. Людям не забороняють нічого. Навіть не вимагають. Але в Меркатор чи Лідл не зайдеш без коду, в потязі не проїдеш. В автобусі міському теж. Каву навіть лише в автоматі, та й те виправлять мабуть. Кожен має сканер, і все перевіряє при вході.
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #762 on: 28.09.21 , 00:09 »
Share Reply with quote

Румунія з 27.09 змінила правила 24-годинного транзиту, тепер він тільки автотранспортом. Саме з цим формулюванням мене розвернули в Сигеті (оскільки CoronaVac вони не котують).
Sirin
Active user

View Profile
« Reply #763 on: 28.09.21 , 14:09 »
Share Reply with quote

........
Строк самоізоляції становить 10 днів для осіб, які здійснили перетин державного кордону та розпочинається через 72 години з моменту перетину державного кордону, крім випадків пов’язаних з Російською Федерацією та Республікою Індія.

А можна конкретніше про випадки, пов'язані з Російською Федерацією?

В теории прибывшим из РФ нельзя прекратить самоизоляцию (14 дней) путем сдачи теста.

На практике изоляция снимается тестом, т.к. в приложении нет отдельной опции для россиян.
Желательно также в течение этих 14 дней из страны не выезжать, т.к. пограничники будут видеть факт нарушения изоляции по дате въезда.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #764 on: 29.09.21 , 12:09 »
Share Reply with quote

Невеличкий лайфхак для тих, кому потрібен ковід-сертифікат з qr-кодом а в телефоні, в додатку "Дія" проблеми зі створенням Дія-підпис(без нього сертифікат не підтягується).
Є веб-версія, портал "Дія". Авторизуєтесь в ньому, і оформлюєте запит на ковід-сертифікат. Єдине, що потрібно - мати ЕЦП. Наприклад, від Приват-банку(робиться в Приват24 за 2 хвилини) І за допомогою цього ЕЦП підписуєте запит на отримання сертифікату. Хвилин через 10-15 в "отриманих документах" з'явиться міжнародний сертифікат з qr-кодом.
Так, більш заморочливо, ніж через телефон, але працює.  ;)
Алекс75
Active user

View Profile
« Reply #765 on: 29.09.21 , 17:09 »
Share Reply with quote

Невеличкий лайфхак для тих, кому потрібен ковід-сертифікат з qr-кодом а в телефоні, в додатку "Дія" проблеми зі створенням Дія-підпис(без нього сертифікат не підтягується).
Є веб-версія, портал "Дія". Авторизуєтесь в ньому, і оформлюєте запит на ковід-сертифікат. Єдине, що потрібно - мати ЕЦП. Наприклад, від Приват-банку(робиться в Приват24 за 2 хвилини) І за допомогою цього ЕЦП підписуєте запит на отримання сертифікату. Хвилин через 10-15 в "отриманих документах" з'явиться міжнародний сертифікат з qr-кодом.
Дякую. Дійсно, дуже зручно.
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #766 on: 29.09.21 , 21:09 »
Share Reply with quote

Правильно ли я понял, что потом этот сертификат можно скачать в виде pdf, например, и распечатать?
Интересно просто как он выглядит в распечатанном виде? В интернете пока невидел примеров.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #767 on: 30.09.21 , 07:09 »
Share Reply with quote

Правильно ли я понял, что потом этот сертификат можно скачать в виде pdf, например, и распечатать?
Интересно просто как он выглядит в распечатанном виде? В интернете пока невидел примеров.
Да, совершенно верно.
гнч
Guest
« Reply #768 on: 30.09.21 , 07:09 »
Share Reply with quote

Уряд Польщі вже наступного місяця може відновити залізничне сполучення з Україною, яке було призупинено у зв’язку з пандемією COVID-19.
гнч
Guest
« Reply #769 on: 30.09.21 , 13:09 »
Share Reply with quote

Підсумую свій досвід перетину кордонів в час ковіду станом на серпень 2021. Все швидко міняється, але може комусь інфа ще буде корисною.

- Україна-Угорщина: Чоп - Загонь, поїзд, спальний вагон. Українські прикордонники попереджають, що при поверненні потрібно свідоцтво про вакцинацію для уникнення карантину. Угорський свідоцтвом про вакцинацію не цікавився, запитав куди їду, вдовольнився відповіддю, що в Сербію, більше нічого не питав. Іншого пасажира, що їхав до Відня попросив показати ваучер готелю.
- Угорщина - Сербія: Келебія-Суботиця, поїзд. 0 запитань від сербів, просто штампування паспорту. При тому, що серби вимагають ПЛР, який у мене з собою був.
- Сербія - Чорногорія: Прієпольє - Бєло Полє, поїзд. Аналогічно, 0 запитань від чорногорців, штампування паспорту. В той час чорногорці нічого більше не вимагали, зараз вже треба свідоцтво або тест.
- Чорногорія - Албанія: Божай - Хані і Хотіт, автобус. Навіть не бачив албанських прикордонників, водій позбирав паспорти і потім приніс назад.
- Албанія - Греція: Саранда - Корфу, паром. Тут вже серйозніше. Греки вимагають заповнення своєї PLF-форми перед в"їздом в країну і ця форма цікавила всіх більше, ніж якісь там сертифікати. Її можна роздрукувати або показувати з телефона, я мав на телефоні. Всі, хто перевіряв в подальшому PLF робили це дуже швидко, їх там схоже цікавила правильність заповнення дати і місця в"їзду. Про PLF питала і навіть перевіряла працівниця компанії Finikas Lines, в якої я купував квиток на паром. Албанська прикордонниця теж просила показати PLF. В Албанію я в"їжджав по старому небіометричному паспорту і коли я їй його дав, вона запитала чи є в мене шенгенька віза для в"їзду в Грецію. Я сказав, що маю біометричний паспорт і цього достатньо, а в Албанію в"їжджав з іншим паспортом. Тоді вона попросила біометричний (можливо у них схожа практика як з літаками, якщо греки не впустять, то вони змушені будуть доправляти пасажира назад своїм коштом, тому перевіряють підстави в"їзду). Перед посадкою на паром ще раз дивилися PLF. В порту Керкіра спершу теж була працівниця, яка перевіряла PLF і тільки тоді відпускала всіх з парома в загальну чергу на контроль. На контролі там повний хаос. Купа людей стоїть натовпом. Перед входом у приміщення з віконечками власне прикордонників є пункт швидкого тестування і дві дівчини висмикують з натовпу рандомних людей і роблять їм тест. Якщо на таке попасти, то доведеться ще трохи чекати на результат і тільки тоді тебе випустять. Мені якось вдалоя проскочити їх з іншими людьми в той час як вони пояснювали щось іншим пасажирам. Прикордонник - молодий грек, глянув на PLF, погортав паспорт і поставив штамп і нічого не запитав. Тому як би він реагував на звичайне паперове свідоцтво про вакцинацію сказати не можу. Там в більшості були електронні свідоцтва на телефонах з QR-кодами.
...
А можна пару слiв про вiпочинок на Корфу? Чи детальнiше в окремiй темi? Дякую
Tags:
Pages: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 99
Reply | Print
Jump to: