Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.01.22 , 23:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... 99
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 196205 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #830 on: 30.10.21 , 20:10 »
Share Reply with quote

На сайте МЗС на счет поездок в Италию написано:
наявність відповідного «зеленого» сертифікату (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації одною із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca).
Это обязательно сертификат должен быть в мобильном приложении "Дія"?
У меня просто через сайт "Дія" сертификат сгенерировался (pdf с qr), а вот в приложении не подтягивается. Ну и желтый сертфикат с поликлиники есть, но он, как я понял, итальянцев не устроит.

Знайомі в Рим літали, то показували скрізь той сертифікат, який у додатку на смартфоні.
По ідеї, qr-код і на pdf з сайту Дії, і в самому додатку "Дія" мав би бути однаковим, але не берусь стверджувати на всі 100%, бо сам поки що користуюсь звичайним паперовим від сімейного лікаря.
igloz
Active user

View Profile
« Reply #831 on: 30.10.21 , 21:10 »
Share Reply with quote

По ідеї, qr-код і на pdf з сайту Дії, і в самому додатку "Дія" мав би бути однаковим, але не берусь стверджувати на всі 100%

Якось давно я читав доку стосовно генерації тих QR-кодів. Якщо вірно пам'ятаю, там є елемент рандомізації. Тобто, малюнок двох незалежно згенерованих QR-кодів може бути різним, але якщо їх прочитати, то результат читання буде той самий. (Рандомізація використовується на одному з кроків генерації малюнка для того, щоб зробити отриманий малюнок більш контрастним, щоб не було багато тільки чорних або тільки білих елементів поряд і QR-код було легше прочитати.) Хоча, можу і помилятись.
sean
Active user

View Profile
« Reply #832 on: 30.10.21 , 23:10 »
Share Reply with quote

Ну и желтый сертфикат с поликлиники есть, но он, как я понял, итальянцев не устроит.
Чого ж не влаштує? Там же вказані прийнятні вакцини і їхні дати.
XAN_
Active user

View Profile
« Reply #833 on: 31.10.21 , 00:10 »
Share Reply with quote

P.S.: Знаю випадки, коли люди 1-шу дозу вакцини отримували десь в іншій країні, а 2-гу вже в Україні. Напевно ж у них був якийсь документ з іноземної лікарні.
Я, наприклад, такий випадок:)

Першу дозу Пфайзер зробив в Румунії, у Сигеті. Другу Пфайзер вже в Україні, в Дніпрі. Всі румунські дані сімейний лікар внесла ручками в "МІС Каштан", але тепер у мене проблема, що всі сукупні дані по першій та другій дозах не підтягуються у Дії для генерування QR-коду, тому що не передбачено в них ще такої норми згідно законодавства. Тому на руках тільки  паперовий Сертифікат.

З ним в жовтні відвідав Словаччину, ну по Україні без проблем, а далі щось запланувати важко, тому що все більше країн хочуть бачити QR через різних імбецилок Савченок з підробленими на кордоні.
О, а які документи потрібні для реєстрацї іноземної вакцинації в Україні? Чи потрібен переклад документів на українську?
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #834 on: 31.10.21 , 19:10 »
Share Reply with quote

Створення сертифіката без підпису вже доступне в останньому оновленні програми.

Щоб згенерувати COVID-сертифікат, як на порталі, так і в додатку Дія, достатньо авторизації через BankID або Mobile ID.

Для того, щоб отримати сертифікат у додатку Дія, необхідно:

оновити програму Дія до останньої версії;
        натиснути Послуги та вибрати пункт COVID-сертифікати - Отримати сертифікат;
        поставити галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров'я (ЕСЗ) до Дії.

Щоб створити сертифікат на порталі, потрібно:

авторизуватись на порталі;
        у меню Послуги натиснути пункт Здоров'я, а потім – COVID19-сертифікат про вакцинацію;
        дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров'я (ЕСЗ) до Дії.
гнч
Guest
« Reply #835 on: 01.11.21 , 10:11 »
Share Reply with quote

"Если вы прошли вакцинацию от COVID-19 в другой стране, в Украине вам необходимо обратиться к семейному врачу с документом, удостоверяющим прививку. На его основе врач внесет данные в электронную систему здравоохранения и выдает бумажный международный сертификат о вакцинации. Цифровой сертификат в "Дії" в таком случае не генерируется"

Для чого ось це робити, не зовсім зрозумів. Чи з європейським сертифікатом у потяг не пускатимуть?
opex
Active user

View Profile
« Reply #836 on: 01.11.21 , 12:11 »
Share Reply with quote

А може провідниця Галя не прочитає буржуйську мову, особливо якщо якась грецька :)
гнч
Guest
« Reply #837 on: 01.11.21 , 12:11 »
Share Reply with quote

В усі країнах ЄС сертифікат на двох мовах - національній та англійській.
А що усі сімейні врачі чи їх мкдсестри розуміють грецьку мову?
І для чого тоді кюар код в сертифікаті, щоб гарніший був?
opex
Active user

View Profile
« Reply #838 on: 01.11.21 , 12:11 »
Share Reply with quote

Галя точно не буде читати ніякі куари. "Куар то для вас, мені давайте розпічатку" :)
Якщо серйозно, то думаю з англомовною все буде ок. Якось же іноземців в теорії можуть впустити до потягів УЗ.
sean
Active user

View Profile
« Reply #839 on: 01.11.21 , 13:11 »
Share Reply with quote

Ви ше би в тіліфоні ту розпічатку сохранили.
Tags:
Pages: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... 99
Reply | Print
Jump to: