Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.10.20 , 19:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 35368 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #320 on: 11.10.20 , 18:10 »
Share Reply with quote

гнч=azh? 😁
Гнч
Guest
« Reply #321 on: 11.10.20 , 20:10 »
Share Reply with quote

Лиси-запрошення Німецькою мовою було?

Вибачте, якось пропустив це запитання.
Відповідь: Ні, англійською.

Довго шукали того, хто би прочитав? Чи відразу за стійкою й прочитали?
Цікаво, якщо їм показати запрошення чи роз'яснення німецькою, чи польскою, як довго читатимуть чи переводити будуть...
Гнч
Guest
« Reply #322 on: 11.10.20 , 20:10 »
Share Reply with quote

гнч=azh? 😁
На залізниці усі свої закінчуться на "Ч", а от тільки шлагбаум і sean випали з цього лісу
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #323 on: 11.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

гнч=azh? 😁
Не думаю. Пан azh пише дуже цікаво. Особливо пам"ятаю його звіт про Корсику. Зовсім не схоже зі змістом та стилістикою гнч.
sean
Active user

View Profile
« Reply #324 on: 11.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

Читав з телефону і випадково присвоїв пану гнч цитату azh. Аж раптом шлагбаум. В чому гумор?
гнч
Guest
« Reply #325 on: 11.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

нам колись вчителька розповіла анекдот:
Пришел еврей на жд работать, услышал как то мельком "Шлагбаум"...
О! думает, хоть один свой человек )))

Надеюсь никого не обидел, извините заранее.

А Вы удивляетесь про "Ч" все свои люди ТЧ, ВЧ, ШЧ, ПЧ ....
opex
Active user

View Profile
« Reply #326 on: 12.10.20 , 06:10 »
Share Reply with quote

Я этот анекдот по другому слышал.
Приходит еврей домой, пьяный в дымину. Жена в крик, чего ты такой пьяный, по какому поводу?
- Сегодня же день железнодорожника!
- Но ты же гинеколог, твой отец был банкиром, а дед ювелир, при чем ты к железной дороге!
- Неужели ты забыла, что наша фамилия - Шлагбаум?!
sean
Active user

View Profile
« Reply #327 on: 15.10.20 , 13:10 »
Share Reply with quote

В наше время никакой гарантии что в среду в обед словенцы не примут решение снова закрыться.
Власне: https://lowcost.ua/slovenia-suspend-windrose/
azh
Active user

View Profile
« Reply #328 on: 15.10.20 , 15:10 »
Share Reply with quote

Довго шукали того, хто би прочитав? Чи відразу за стійкою й прочитали?
Цікаво, якщо їм показати запрошення чи роз'яснення німецькою, чи польскою, як довго читатимуть чи переводити будуть...
Прикордонник, який зі мною розмовляв, на моє прохання одразу перейшов на англійську, якою й велася вся розмова. Спитав, чого я їду, прочитав запрошення і сказав: "Проходьте, будь ласка".
azh
Active user

View Profile
« Reply #329 on: 15.10.20 , 16:10 »
Share Reply with quote

Розумію, що питання, яке я зараз порушую, по суті несвоєчасне (я ставлю його занадто рано), але, можливо, чиясь слушна думка допоможе мені оптимізувати свій шлях.

Зараз я в Німеччині, наприкінці місяця маю повертатися додому (30 жовтня вранці треба бути в Ужгороді). Зручних порівняно недорогих вильотів 27-28 жовтня я не знайшов. Ранковий літак Wizzair 29 жовтня з Берліна до Києва -- варіант не дуже зручний через необхідність розбивати ніч у Німеччині й особливо через те, що до Ужгорода прибуду аж біля 9:30 30 жовтня). Це майже прийнятно, але якщо якась затримка, можу, вибачте за каламбур, пролетіти.

Взагалі я звик їздити поїздами, але класичний варіант через Прагу й Кошіце відпадає. Чехія для словаків у "червоній" зоні, тож мене туди не пропустять.

Це була преамбула. А тепер суть: можливо, хтось з власного досвіду знає, чи зараз через епідемію встановлено якісь перешкоди для перетинів кордону Німеччина--Польща (очевидно, Ґерліц -- Зґожелєц залізницею) та Польща -- Словаччина (станція Ломніца-Здруй, село Північна -- Мнішек-над-Попрадом, пішки)? А також: яка ситуація на пішому польсько-українському переході Медика--Шегині?

DB показує, що їхній поїзд їздить до Зґожельця, тож там я "обломів" не очікую. У крайньому разі, пішки я там уже ходив (судячи з порівняння сьогоднішньої ситуації  в Німеччині та Польщі, там у потрібному мені напрямку нічого б закривати не мали). Мене найбільше цікавить польсько-словацький варіант як оптимальний для мене (нічний поїзд з Вроцлава до Ломніци-Здруй виглядає привабливо). Особисто я на тому переході ніколи не бував. Якщо хтось має якісь знання і поділиться, буду вдячний.
Tags:
Pages: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35
Reply | Print
Jump to: