Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
31.10.20 , 18:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Кордони та карантин

Pages: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35
Reply | Print
Author Topic: Кордони та карантин  (Read 36169 times)
гнч
Guest
« Reply #330 on: 15.10.20 , 20:10 »
Share Reply with quote

Довго шукали того, хто би прочитав? Чи відразу за стійкою й прочитали?
Цікаво, якщо їм показати запрошення чи роз'яснення німецькою, чи польскою, як довго читатимуть чи переводити будуть...
Прикордонник, який зі мною розмовляв, на моє прохання одразу перейшов на англійську, якою й велася вся розмова. Спитав, чого я їду, прочитав запрошення і сказав: "Проходьте, будь ласка".
Це в Німеччині? Мене цікавить як в Україні було, в літак пустили? (тому що вони хвилються, щоб за рахухок компанії не довелось повертати пасажира в Україну)
azh
Active user

View Profile
« Reply #331 on: 16.10.20 , 09:10 »
Share Reply with quote

Це в Німеччині? Мене цікавить як в Україні було, в літак пустили? (тому що вони хвилються, щоб за рахухок компанії не довелось повертати пасажира в Україну)

В Україні все пройшло дуже швидко. Працівниця спитала мету подорожі, глянула на запрошення, перемовилася кількома словами з якимось іншим працівником (видно, уповноваженим), який саме підійшов, і вони побажали мені щасливої дороги. Чи він дивився на запрошення, чи ні, я навіть не пригадаю. Дівчина, очевидно, англійську знала. Зі мною говорила українською.
azh
Active user

View Profile
« Reply #332 on: 16.10.20 , 19:10 »
Share Reply with quote

Учора (відповідь № 329) я ще пробував з'ясовувати можливості добирання з Німеччини до України по землі через Польщу і Словаччину. Сьогодні аналіз кривих росту щоденного приросту кількості інфікованих схиляє до думки, що на кінець місяця, найімовірніше, ці країни потраплять для нас у "червоний" список. Тому прийнято рішення летіти літаком, хоч і не дуже зручно в просторі й часі, але з дещо більшими шансами на успіх. Отже, пост № 329 для мене актуальність втратив. Вибачте, що морочив голову.
гнч
Guest
« Reply #333 on: 16.10.20 , 19:10 »
Share Reply with quote

а ви дивились Нюрнберг, Дортмунд, Кьольн, Дюсельдорф через Ківі и Віз і Рьан?
VB
Active user

View Profile
« Reply #334 on: 16.10.20 , 20:10 »
Share Reply with quote

Який ківі?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #335 on: 16.10.20 , 20:10 »
Share Reply with quote

мається на увазі агрегаток kiwi, але я б його не радив.
гнч
Guest
« Reply #336 on: 16.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

мається на увазі агрегаток kiwi, але я б його не радив.

ну на ньому можна задати декілька дат, і декілька точок вильоту, і так само декілька точок прильоту одночасно... (хоть і тормозить в процесі задавання)
Подивитись що він викине, на цікаві дати. Але звісно не брати білети на ньому, а в авіокомпанії перевізника краще.
sean
Active user

View Profile
« Reply #337 on: 16.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

То Ви ж не так давно збирались купувати в ківі, бо у них була «гарантована пересадка». До речі, чим ся скінчила та історія?
гнч
Guest
« Reply #338 on: 16.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

... Тому прийнято рішення летіти літаком, хоч і не дуже зручно в просторі й часі, але з дещо більшими шансами на успіх. Отже, пост № 329 для мене актуальність втратив. Вибачте, що морочив голову.
Є 8:15 Дортмунд DTM-11:15 Львов LWO Wizz Air
прямой

29.жовтня 2020
То Ви ж не так давно збирались купувати в ківі, бо у них була «гарантована пересадка». До речі, чим ся скінчила та історія?
Збирався купити в компанії перевізника, і хотів лише з"ясувати на скільки вирогідна вчастна пересадка.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #339 on: 17.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

Давайте не будемо засмічувати тему.
Tags:
Pages: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35
Reply | Print
Jump to: