Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
29.11.20 , 22:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Таллінн -- Варшава

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: Таллінн -- Варшава  (Read 1515 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 28.07.20 , 21:07 »
Share Reply with quote

А чому припинили SUW2000 Польща - Україна?
Колись на форумі про це писали, але не можу швидко знайти ту тему.
Якщо коротко, систему SUW-2000 виготовляв польський завод ZNTK Poznan. І він збанкрутував. Я так розумію, що нових бажаючих, хто б хотів займатись підтримкою та випуском цього обладнання, не знайшлось. Хоча може й були бажаючі, але, можливо, не зійшлися в ціні з конструкторами системи. Тим часом вагони УЗ з SUW-2000  постарілись, на їх ремонт не було грошей. Тому всі й забили. Там ще наче й сертифікати позакінчувались, а оскільки виробник збанкрутував, то ніхто їх продовженням і не займається.

Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 28.07.20 , 21:07 »
Share Reply with quote

С тележками SUW2000 ходили лишь два спальных вагона Литовской ЖД. Это был ночной поезд. В последние годы существования поезд ходил лишь летом, а зимой вместо поезда пускали автобус Варшава - Вильнюс с ЖД билетом.
 Я даже не знаю, сколько стоил билет на этот ночной поезд.
у меня очень смутные воспоминания о этом поезде, но вроде-как память подсовывает цифру 42 евро. Не буду утвердждать уверенно, т.к. это может оказаться ложным воспоминанием, т.к. этот поезд никогда толком не был в фокусе моего внимание. Но с вероятностью процентов 60 это правильно.
там не може бути простого пояснення одним реченням, щоб воно було адекватним.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 28.07.20 , 22:07 »
Share Reply with quote

Але чого було більше, на Ваш погляд, переваг чи недоліків?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 28.07.20 , 23:07 »
Share Reply with quote

Колись на форумі про це писали, але не можу швидко знайти ту тему.
Якщо коротко, систему SUW-2000 виготовляв польський завод ZNTK Poznan. І він збанкрутував. Я так розумію, що нових бажаючих, хто б хотів займатись підтримкою та випуском цього обладнання, не знайшлось. Хоча може й були бажаючі, але, можливо, не зійшлися в ціні з конструкторами системи. Тим часом вагони УЗ з SUW-2000  постарілись, на їх ремонт не було грошей. Тому всі й забили. Там ще наче й сертифікати позакінчувались, а оскільки виробник збанкрутував, то ніхто їх продовженням і не займається.

за винятком неточностей у деяких нюансах (котрі я не бачу потреби поправляти, бо я взагалі ось ці всі події не вважаю достатньо важливими, щоб на них фокусуватись і спробую пояснити чому) - це приблизно правильний переказ найостанніших подій що вплинули на долю SUW2000, але ці події - не є зовсім не є адекватне пояснення, як на мій смак.

Це все одно що коли питають від чого померла людина, а історія була така, що від людини відмовились всі родичі і знайомі і котра лежала кілька років у комі підключена до апарату ШВЛ і потім електрику вимкнули, а акумулятори у джерелі безперебійного живлення через нехлюйство медперсоналу виявились несправними і від цього відбулась остаточна смерть - то розповідати суто про електрику і батареї і лишати поза увагою причини того, чому це людина виявилась нікому не потрібна і як так вийшло, що вона настільки хвора, що перебувала у комі і виявилось не нежиттездатною без ШВЛ.

Тому адекватне розкриття цієї відповіді не може бути коротким, якщо хочете - створіть нову тему і обговоримо.
« Last Edit: 29.07.20 , 16:07 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 28.07.20 , 23:07 »
Share Reply with quote

Але чого було більше, на Ваш погляд, переваг чи недоліків?
навіть у такому формулюванні це надто об'ємне запитання, а коротка і проста відповідь насправді буде неадекватним спрощенням.

Якщо хочете робіть нову тему.
« Last Edit: 29.07.20 , 16:07 by Maxy » Logged
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 29.07.20 , 11:07 »
Share Reply with quote

Тому адекватне розкриття цієї відповіді не може бути коротким, якщо хочете - створіть нову тему і обговоримо.
Цікаво було б послухати. Створив тему http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=125135
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: