Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.11.20 , 17:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (обговорення)

Pages: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (обговорення)  (Read 23277 times)
sean
Active user

Posts: 5215


View Profile
« Reply #430 on: 19.11.20 , 10:11 »
Share Reply with quote

Вот только единственно на Святошино если не ошибаюсь нельзя водой заправить...
Це гарні відмазки уз. Як води нема, то оглядачів нема, то ше якоїсь холєри нема. Хрен вони на Святош щось заженуть. А от зробити зупинки ПДСам(в т.ч.ІС) в Ірпіні, Вишні, Борсполі, Броварах як це працює в приміських зонах західних сусідів - знадобилось би дуже.
« Last Edit: 19.11.20 , 10:11 by sean » Logged
Sirin
User

Posts: 122


View Profile
« Reply #431 on: 19.11.20 , 11:11 »
Share Reply with quote

Открыли продажу на Чайку - в декабре с Одессы по нечетным, в январе уже по четным. Не может быть ошибки?
Logged
Nik UZ
Active user

Posts: 520


View Profile
« Reply #432 on: 19.11.20 , 11:11 »
Share Reply with quote

Открыли продажу на Чайку - в декабре с Одессы по нечетным, в январе уже по четным. Не может быть ошибки?
31.12 отправление с Одессы прибытие в Харьков 01.01.2020
Отправление 01.01 с Харькова прибытие 02.01 в Одессу
Отправление с Одессы 02.01.2020 так в чём ошибка
Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5218


View Profile
« Reply #433 on: 19.11.20 , 11:11 »
Share Reply with quote

... но с нового графика Кропивницкий останется без купейного вагона
Так там же был спрос на него, чего забирать.
Неужто ли готовят клиентуру к замене на мвпс.
Logged
Sirin
User

Posts: 122


View Profile
« Reply #434 on: 19.11.20 , 11:11 »
Share Reply with quote

Открыли продажу на Чайку - в декабре с Одессы по нечетным, в январе уже по четным. Не может быть ошибки?
31.12 отправление с Одессы прибытие в Харьков 01.01.2020
Отправление 01.01 с Харькова прибытие 02.01 в Одессу
Отправление с Одессы 02.01.2020 так в чём ошибка

Просто он в расписании указан как "з 7/11/2020 по непарних"
Мне то как раз он по четным и нужен)
Logged
Crazy-Angel
Active user

Posts: 260


View Profile
« Reply #435 on: 19.11.20 , 12:11 »
Share Reply with quote

Просто он в расписании указан как "з 7/11/2020 по непарних"
Мне то как раз он по четным и нужен)

Часть поездов, курсирующих через день, меняют чётность дней из-за разного количества этих самых дней в месяце. так всегда было
График на сайте УЗ действует до ввода нового, т.е до декабря
Logged
Sirin
User

Posts: 122


View Profile
« Reply #436 on: 19.11.20 , 12:11 »
Share Reply with quote

Спасибо за разъяснения! Теперь спокоен )
Logged
Doobey
Active user

Posts: 1582


View Profile
« Reply #437 on: 19.11.20 , 13:11 »
Share Reply with quote



Інше, важливіше питання, що робити зі 122-м? Може дійсно затрамваїти через Сапіжанку, щоб скромне село стало на вуха? Чи спрямувати туди 133-й з дихотомією по Франику? А що тоді робити зі 122-м? Як мінімум Херсон і Фастів він повинен проходити.
Всі хороші ідеї вже давно обговорювалися:
Тема передусім стратегічна, оскільки за чутками відомий волинянин, коломойчанин, Ігор, який не палицця, - вже 4 березня може очолити МІУ. Якщо цього не станеться чи вкотре переграють - говорити нема про що.
Вікторе, якщо той файний дядько має стати нашим міністром і Ви маєте намір відразу його озадачити чимось корисним, то чому б йому не підсунути Вашу ідею з трикутниками Миколаїв - Ковель - Рахів/Чернівці, яку Ви виклали в темі про 133/134?

Я от думаю, може ми Ковель - Чернівці через Сапіжанку залишимо у спокої, а трикутник обріжемо по Луцьку й зробимо другий сегмент Луцьк - Рівне - Львів - Рахів/Ужгород? Так простіше для реалізації.
Тоді, враховуючи ось це:
І трохи геніальних трикутничків в рамках підготовки до 08.12.2020.

Миколаїв 21:20 - Київ 06:50-07:10 - Рівне 13:20-13:25 - Ковель 15:40

Ковель 17:00 - Луцьк 18:55-19:00 - Львів 23:25-23:50 - Рахів 07:30 (група Чернівці 06:30)

Рахів 09:00 (група Чернівці 10:10) - Львів 16:40-17:00 - Здолбунів 20:00-20:30 - Шевченко 04:10-04:25 - Кривий Ріг 08:25-08:35 - Херсон 12:25-12:35 - Миколаїв 13:30.

Миколаїв 16:20 - Херсон 17:20-17:30 - Кривий Ріг 21:30-21:40 - Шевченко 01:40-01:55 - Здолбунів 09:40-10:10 - Львів 13:10-13:35 - Рахів 21:15 (гр. Чернівці 20:00)

Рахів 22:05 (гр. Чернівці 23:30) - Львів 05:45-06:10 - Луцьк 10:35-10:40 - Ковель 12:35

Ковель 13:25 - Рівне 15:40-15:45 - Київ 21:54-22:14 - Миколаїв 07:21.

, мало б вийти щось таке:

Миколаїв 21:20 - Київ 06:50-07:10 - Рівне 13:20-13:25 - Луцьк 14:50

Луцьк 19:00 - Львів 23:25-23:50 - Рахів 07:30 (Чоп 06:00-06:25, Ужгород 06:50)

Рахів 09:00 (Ужгород 10:10, Чоп 10:35-11:00) - Львів 16:40-17:00 - Здолбунів 20:00-20:30 - Шевченко 04:10-04:25 - Кривий Ріг 08:25-08:35 - Херсон 12:25-12:35 - Миколаїв 13:30.

Миколаїв 16:20 - Херсон 17:20-17:30 - Кривий Ріг 21:30-21:40 - Шевченко 01:40-01:55 - Здолбунів 09:40-10:10 - Львів 13:10-13:35 - Рахів 21:15 (Чоп 19:45-20:10, Ужгород 20:35)

Рахів 22:05 (Ужгород 23:00, Чоп 23:25-23:50) - Львів 05:45-06:10 - Луцьк 10:35

Луцьк 14:15- Рівне 15:40-15:45 - Київ 21:54-22:14 - Миколаїв 07:21.

Чи якось по-іншому?

Якщо використати рухомий склад з-під 122 і 134, можливо реалізувати?
Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5218


View Profile
« Reply #438 on: 19.11.20 , 21:11 »
Share Reply with quote

14 Солотвино - Київ щоденно до 14/01-2021 (з 14 по 24/12 як Тересва - Київ)

СОЛОТВИНО 1      15:02   0 мин.   0
................
ЧОП   18:58 19:18   20 мин.   154
УЖГОРОД   19:42   19:56   14 мин.   176
ПЕРЕЧИН   20:22   20:24   2 мин.   197
СЯНКИ   22:22   22:24   2 мин.   279
ТУРКА   23:00   23:02   2 мин.   304
САМБОР   00:15   00:17   2 мин.   369
ЛЬВОВ   01:28   01:48   20 мин.   447
...................
КИЕВ-ПАС.   10:44      0 мин.   1013

Прискорили на 32 хвилини. Обгон 29 перенесено з Чуднова-Вол. до Острога. На ділянці Ужгород - Сянки великі сповільнення.
Спочатку не збагнув, подивившись на Ужгород -- Львів. Та після цього узрів, що прибрали технічну по Стрілкам. Це тепер 601/602 буде його пропускати. Уповільнення до Сянок компенсується прискоренням після. І після них, на вигляд, суттєвих погіршень немає.
Повернення ще одного "гранда". :)

13 Київ - Солотвино щоденно до 13/01-2021 (з 13 по 23/12 як Київ - Тересва)

КИЕВ-ПАС.      17:11   0 мин.   0
.................
УЖГОРОД   08:38   08:54   16 мин.   837
ЧОП   09:23   09:48   25 мин.   859
БАТЕВО   10:10   10:12   2 мин.   875
БЕРЕГОВО   10:39   10:41   4 мин.   901
ВИН.-ЗАКАРПАТСК   11:25   11:27   2 мин.   935
КОРОЛЕВО   11:43   11:47   4 мин.   943
ХУСТ   12:08   12:10   2 мин.   959
БУШТИНО   12:30   12:32   2 мин.   978
ТЯЧЕВО   12:41   12:43   2 мин.   986
ТЕРЕСВА   12:59   13:01   2 мин.   995
СОЛОТВИНО 1   13:42      0 мин.   1013

Сповільнено на 32 хвилини. На ділянці Сянки - Ужгород також великі сповільнення.
Хоча на тепловозній ділянці прискорення 19 хвилин. Тепер хід майже такий, як на початку існування.
« Last Edit: 19.11.20 , 21:11 by sergius » Logged
Entony
Active user

Posts: 4786


View Profile
« Reply #439 on: 19.11.20 , 21:11 »
Share Reply with quote

Варто ще замітити, що прибуття до Ужгорода тепер буде о 8:38 (а було о 7:55).
Тепер хоч вже до Ужгорода 13/14 не буде постійно привозити запізнення зі сторони Сянок.
« Last Edit: 19.11.20 , 21:11 by Entony » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!