Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.10.20 , 17:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (обговорення)

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (обговорення)  (Read 1710 times)
Entony
Active user

Posts: 4539


View Profile
« on: 15.10.20 , 20:10 »
Share Reply with quote

Відкриваємо новий сезон і по пасажирських.
Через ремонт мосту у Дніпрі (з 15 по 18/12) буде багато змін у розкладах пасажирських:
- 003 Ужгород - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 8:18 (+5 хвилин до діючого графіку. Напевне через сповільнення на ділянці Миронівка - Пятихатки);
- 009 Київ - Маріуполь на період вікон поїде через Дніпро-Лоцманську. Проходження Сухачівки +17 хвилин до діючого графіку;
- 012 Київ - Новоолексіївка прибуватиме у Дніпро у 3:11 (+14 хвилин до діючого графіку);
- 037 Київ - Запоріжжя на період вікон поїде через Дніпро-Лоцманську. Проходження Сухачівки +15 хвилин до діючого графіку;
- 086/088 Львів/Ковель - Новоолексіївка прибуватиме у Дніпро у 5:42 (+17 хвилин до діючого графіку);
- 092 Одеса - Костянтинівка на період вікон поїде через Дніпро-Лоцманську. Проходження Сухачівки +15 хвилин до діючого графіку.

Продовження пізніше.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4539


View Profile
« Reply #1 on: 15.10.20 , 20:10 »
Share Reply with quote

- 084 Київ - Маріуполь прибуватиме у Дніпро у 1:19 (+25 хвилин до діючого графіку);
- 116/136 Київ - Бердянськ/Покровськ прибуватиме у Дніпро у 4:01 (+23 хвилин до діючого графіку);
- 140 Дніпро - Лисичанськ - Попасна (при призначенні). Відправлення в 7:05 з Дніпра. Як і в діючому графіку;
- 732 Київ - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 13:17 (+15 хвилин до діючого графіку);
- 734 Київ - Покровськ прибуватиме у Дніпро у 23:44 (+15 хвилин до діючого графіку);
- 738 Київ - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 19:13 (+18 хвилин до діючого графіку).
- 010 Маріуполь - Київ графік приблизно без змін до Синельникове-1, дальше сповільнення і прибуття до Києва о 8:15. По дорозі ще буде 47 хвилин технічної по станції Петра Кривоноса. Красота :)
На період вікон не призначаються: 69/70, 77/78, 103/104 та інші. Відповідно, робимо висновок, що ті поїзди ще й найближчим часом точно не відновлять.

З цього всього випливає, що з нового графіку досить серйозні сповільнення будуть у деяких поїздів. Найменше сповільнення у 003 (+5 хвилин), найбільше у 084 (+25 хвилин).
У швидкісних від 15 до 18 хвилин будуть сповільнення до Дніпра з Києва.
Через Полтаву нічого не перекладають. Так, що через Дніпро все буде курсувати й надалі.
Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5045


View Profile
« Reply #2 on: 15.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

- 140 Дніпро - Лисичанськ - Попасна (при призначенні). Відправлення в 7:05 з Дніпра. Як і в діючому графіку;
У теперішньому (що не курсує), перестій по Лисичанську 1:45. А час руху з/до Попасної 1:10. Тому має щось кардинально змінитись. Може маршрут.
- 732 Київ - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 13:17 (+15 хвилин до діючого графіку);
...
- 738 Київ - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 19:13 (+18 хвилин до діючого графіку).
Якщо і у зворотній бік так само, то лишиться обмаль часу на зміну напрямку, підготовку рейсів.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4539


View Profile
« Reply #3 on: 15.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

- 140 Дніпро - Лисичанськ - Попасна (при призначенні). Відправлення в 7:05 з Дніпра. Як і в діючому графіку;
У теперішньому (що не курсує), перестій по Лисичанську 1:45. А час руху з/до Попасної 1:10. Тому має щось кардинально змінитись. Може маршрут.
- 732 Київ - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 13:17 (+15 хвилин до діючого графіку);
...
- 738 Київ - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 19:13 (+18 хвилин до діючого графіку).
Якщо і у зворотній бік так само, то лишиться обмаль часу на зміну напрямку, підготовку рейсів.
Більше інформації немає. Чекаємо на нові трафарети.
Цікаво чи придумають 45/46 видовжити до Попасної з нового графіку. Тоді б графік прибуття/відправлення з Лисичанська був би трохи людяніший.
« Last Edit: 15.10.20 , 21:10 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 4539


View Profile
« Reply #4 on: 15.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

- 084 Київ - Маріуполь прибуватиме у Дніпро у 1:19 (+25 хвилин до діючого графіку);
- 116/136 Київ - Бердянськ/Покровськ прибуватиме у Дніпро у 4:01 (+23 хвилин до діючого графіку);
- 140 Дніпро - Лисичанськ - Попасна (при призначенні). Відправлення в 7:05 з Дніпра. Як і в діючому графіку;
- 732 Київ - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 13:17 (+15 хвилин до діючого графіку);
- 734 Київ - Покровськ прибуватиме у Дніпро у 23:44 (+15 хвилин до діючого графіку);
- 738 Київ - Запоріжжя прибуватиме у Дніпро у 19:13 (+18 хвилин до діючого графіку).
- 010 Маріуполь - Київ графік приблизно без змін до Синельникове-1, дальше сповільнення і прибуття до Києва о 8:15. По дорозі ще буде 47 хвилин технічної по станції Петра Кривоноса. Красота :)
На період вікон не призначаються: 69/70, 77/78, 103/104 та інші. Відповідно, робимо висновок, що ті поїзди ще й найближчим часом точно не відновлять.
З цього всього випливає, що з нового графіку досить серйозні сповільнення будуть у деяких поїздів. Найменше сповільнення у 003 (+5 хвилин), найбільше у 084 (+25 хвилин).
У швидкісних від 15 до 18 хвилин будуть сповільнення до Дніпра з Києва.
Через Полтаву нічого не перекладають. Так, що через Дніпро все буде курсувати й надалі.
Забув дописати 135/136 продовжили до Авдіївки. Чи поїде він туди? Ще трохи прийдеться почекати...
Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5045


View Profile
« Reply #5 on: 15.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

Цікаво чи придумають 45/46 видовжити до Попасної з нового графіку. Тоді б графік прибуття/відправлення був би трохи людяніший.
Цього бажали місцеві політики. Десь навіть постив новину.
Та знову таки, перестій по Лисичанську склада 2:38. Мають кардинально переробляти розклад або прискорювати. Розглянемо другий випадок. Якщо стоятиме по 10 хвилин (як і 19/20), та мінімум 40 по Попасній (знаю, мало, просто умовний мінімум), то для 45/46 знадобиться ще 42 хвилини. А реальніше – півтори години. Прискорювати на Донбас – прибувати на СеРуЛи о пів на четверту ночі. Тільки у зворотній бік – збільшувати темп до самого Києва, в тому числі за рахунок оптимізації стоянки по Куп'янську.
Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5045


View Profile
« Reply #6 on: 20.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

...
Перцовський зазначив, що залізниця працює над тим, аби повернути пасажирів до поїздів Інтерсіті, та незабаром представить цікаву цінову пропозицію.
Щодо повернення пасажирів до Інтерсіті. Краще б думали як і в інші поїзди повертати пасажирів. Інтерсіті без пропозицій нормально заповнюються.
Що добрі гроші несе -- в те і повертають ).

Та прочитавши новину трохи згадав і про минулі заяви, ще Жмака, про пріоритетний розвиток денних експресів. Кілька нових цікавонок можна очікувати від заміни раніше згадуваних регіональних 700-хх на 800-хх [вивільнення сидячок]. А от про що усі забули, так це не призначені 705 з 719. Особливо перший [простоює вільний склад].
Logged
Entony
Active user

Posts: 4539


View Profile
« Reply #7 on: 20.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

Ну скажемо по правді на даний час по напрямку Львів - Київ - Львів поїздів достатньо. Квитків як то кажуть "до кольору й до вибору".  По іншим напрямкам з Києва набагато менше відновлених поїздів. І навіть від сьогодні зняття обмежень на продажу квитків зможе показати в майбутньому реальну статистику заповнюваності.
705/706 так розумію "на швидкому наборі". Якщо потрібно, то його відновлять досить швидко. Ну і само собою 705/706 відновлять відразу як тільки відкриють кордон з Польщою і відновлять поїзди до Перемишля. Адже як-не-як 705/706 - це самий швидкий варіант добирання зі столиці до Перемишля.
Щодо нової акції з ІС. Хіба, що УЗ додумається до акції, яка періодично буває у Coca-cola. Типу обміняй 3-4 квитки на ІС і отримай 4-5 квиток за 1 гривню. :)
Тоді може і прибавиться пасажирів ще.
« Last Edit: 20.10.20 , 22:10 by Entony » Logged
sean
Active user

Posts: 5158


View Profile
« Reply #8 on: 20.10.20 , 23:10 »
Share Reply with quote

А от про що усі забули, так це не призначені 705 з 719.
747 та глухі Терно з Волочиськом - вже й наче норма.
Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5045


View Profile
« Reply #9 on: 20.10.20 , 23:10 »
Share Reply with quote

705/706 так розумію "на швидкому наборі". Якщо потрібно, то його відновлять досить швидко. Ну і само собою 705/706 відновлять відразу як тільки відкриють кордон з Польщою і відновлять поїзди до Перемишля. Адже як-не-як 705/706 - це самий швидкий варіант добирання зі столиці до Перемишля.
Від початку карантину був противником змін маршруту (нитки). Думали, за кілька місяців цей апокаліпсис мине, і усе встане як було.
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=125112.msg542426#msg542426

Потім вважалось, відновлять влітку з усіма іншими. Та не відновили. А зараз взагалі попит спав. Якщо чекати відкриття кордону лиш півроку, до весни -- нехай. Якщо більше року -- треба змінювати. Хоча б розклад до Львова.
Такий був ліпший, авжеж? А зв'язок південного ходу з Польшею попервах може забезпечуватись 35/36. Або навіть 21/22.
Quote
Зустрічаємо обіцяний швидкісний до Перемишля! З новим номером. Вперше за кордон!

705 КИЇВ ― ПЕРЕМИШЛЬ з 23/12

КИЕВ ПАСС    -    -    06:45
СВЯТОШИНО    06:59    1 мин    07:00
КОРОСТЕНЬ    08:17    1 мин    08:18
ПОДЗАМЧЕ    11:55    1 мин    11:56
ЛЬВОВ    12:05    12 мин    12:17
МОСТИСКА 2    13:14    13 мин    13:27
МЕДЫКА    12:37    30 мин    13:07
ПШЕМЫСЛЬ ГЛ    13:25    -    -


706 ПЕРЕМИШЛЬ ― КИЇВ з 23/12

ПШЕМЫСЛЬ ГЛ    -    -    14:26
МЕДЫКА    14:44    20 мин    15:04
МОСТИСКА 2    16:13    7 мин    16:20
ЛЬВОВ    17:17    11 мин    17:28
ПОДЗАМЧЕ    17:36    1 мин    17:37
КОРОСТЕНЬ    21:00    1 мин    21:01
СВЯТОШИНО    22:21    1 мин    22:22
КИЕВ ПАСС    22:33    -    -

Відправлення та прибуття буде тільки до Києва-пасажирського, а не з Дарниці. Плюс знову Новоград-Волинський буде технічною зупинкою для 705.


http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=122725.msg453274#msg453274
Logged
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!