Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
05.12.20 , 08:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 16
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)  (Read 12743 times)
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« on: 28.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

Починаємо новий розклад. Появливлись перші поїзда з 13/12-2020.

042 ТРУСКАВЕЦЬ - ДНІПРО через день

Трускавец   —   —   13:10
Дрогобыч   13:29   30 мин   13:59
Львов   15:24   25 мин   15:49
Подзамче   16:01   2 мин   16:03
Красне   16:32   18 мин   16:50
Злочев   17:12   2 мин   17:14
Тернополь   18:09   5 мин   18:14
Подволочиск   19:03   2 мин   19:05
Хмельницкий   20:13   15 мин   20:28
Винница   22:29   5 мин   22:34
Казатин-1   23:30   2 мин   23:32
Белая Церковь   01:16   2 мин   01:18
Мироновка   02:12   2 мин   02:14
Корсунь   02:49 10 мин   02:59
Городище   03:21   2 мин   03:23
Им. Т.Шевченко   04:05   15 мин   04:20
Каменка   04:41   2 мин   04:43
Фундуклеевка   04:59   2 мин   05:01
Знаменка Пассажирская   05:49   3 мин   05:52
Александрия   06:32   2 мин   06:34
Пятихатки   07:51   2 мин   07:53
Вольногорск   08:13   2 мин   08:15
Верхнеднепровск   08:42   2 мин   08:44
Каменское-Пассажирское   08:59   2 мин   09:01
Днепр-Главный   09:35   —   —

По кінцевих без змін. По Одеській дійсно заповільнення, які нагнали тим, що по П'ятихатках скоротили зупинку з 16 до 2 хвилин.
« Last Edit: 28.10.20 , 21:10 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #1 on: 28.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

012 КИЇВ - НОВООЛЕКСІЇВКА щоденно

Киев-Пассажирский   —   —   19:25
Им. Т.Шевченко   22:15   5 мин   22:20
Знаменка Пассажирская   23:39   3 мин   23:42
Александрия   00:22   2 мин   00:24
Пятихатки   01:40   2 мин   01:42
Каменское-Пассажирское   02:37   2 мин   02:39
Днепр-Главный   03:11   20 мин   03:31
Запорожье 1   05:09   8 мин   05:17
Мелитополь   06:56   5 мин   07:01
Новоалексеевка   08:05   —   —

Сповільнено на 13 хвилин. Основні сповільнення по Одеській будуть від Шевченко до Олександрії.
« Last Edit: 28.10.20 , 21:10 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #2 on: 28.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

038 КИЇВ - ЗАПОРІЖЖЯ щоденно

Киев-Пассажирский   —   —   21:07
Каменское-Пассажирское   04:10 2 мин   04:12
Днепр-Главный   04:44   15 мин   04:59
Запорожье 1   06:37   —   —

Сповільнено на 10 хвилин.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #3 on: 28.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

076 КИЇВ - КРИВИЙ РІГ щоденно

Киев-Пассажирский   —   —   21:28
Триполье Днепровское   22:11   14 мин   22:25
Мироновка   23:26   2 мин   23:28
Городище   00:22   2 мин   00:24
Им. Т.Шевченко   01:07   4 мин   01:11
Знаменка Пассажирская   02:30   4 мин   02:34
Користовка   03:05   2 мин   03:07
Александрия   03:18   2 мин   03:20
Роковатая   05:37   5 мин   05:42
Кривой Рог-Главный   06:23   —   —

Без змін. Але цікаво, що по Трипіллю вже не буде стоянок по 30-40 хвилин. Скорочено до 14 хвилин. А це в свою чергу означає, що 732 і 766 до Києва ще більше розведуть по часі.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #4 on: 28.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

072 КИЇВ - ЗАПОРІЖЖЯ через день

Киев-Пассажирский   —   —   20:20
Мироновка   21:39   2 мин   21:41
Корсунь   22:14   2 мин   22:16
Им. Т.Шевченко   23:16   4 мин   23:20
Долинская   01:37   3 мин   01:40
Кривой Рог-Главный   03:23   5 мин   03:28
Апостолово   04:06   2 мин   04:08
Чертомлык   04:4   2 мин   04:56
Никополь   05:21  14 мин   05:35
Марганец   06:04   2 мин   06:06
Днепрострой 2   07:11   2 мин   07:13
Запорожье 1   07:49   —   —

Без змін. По ОД сповільнення, які нагнались по ПРИДН.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #5 on: 28.10.20 , 21:10 »
Share Reply with quote

782 КИЇВ - ЧЕРКАСИ щоденно

Киев-Пассажирский   —   —   19:58
Им. Т.Шевченко   22:39   20 мин   22:59
Черкассы 23:35 —  —

А тут навпаки прискорили на 4 хвилини.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #6 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

054 ОДЕСА - ДНІПРО щоденно

Одесса-Главная   —   —   20:20
Одесса Восточная   20:52   2 мин   20:54
Вознесенск   23:34   5 мин   23:39
Южноукраинская   00:12   2 мин   00:14
Помошная   01:02   4 мин   01:06
Новоукраинка   01:21   2 мин   01:23
Кропивницкий   02:13   5 мин   02:18
Знаменка Пассажирская   03:11   29 мин   03:40
Александрия   04:25   3 мин   04:28
Пятихатки   05:58   56 мин   06:54
Верховцево   07:30   2 мин   07:32
Каменское-Пассажирское   08:04   2 мин   08:06
Днепр-Главный   08:47   —   —

Сповільнено аж на 38 хвилин. Триваліші стоянки по Знам'янці та П'ятихатках.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #7 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

080 КИЇВ - ДНІПРО через день

Київ-Пас.      23:05
Знам'янка-Пас.   03:19   03:21
Олександрія   03:58   04:06
П'ятихатки   05:16   05:18
Кам'янське-Пас.   06:14   06:16
Дніпро-Головний   06:49

Сповільнено на 16 хвилин. Відправлення з Києва на 13 хвилин раніше.   
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #8 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

008 ОДЕСА - ХАРКІВ щоденно

Одеса-Головна      22:21
Вознесенськ   01:08   01:10
Кропивницький   03:18   03:23
Знам'янка-Пас.   04:10   04:33
Кременчук-Пас.   05:58   06:03
Полтава-Півд.   07:42   08:02
Харків-Пас.   10:05   

Сповільнено на 12 хвилин. Відправлення з Одеси раніше. 
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #9 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

050 ТРУСКАВЕЦЬ - КИЇВ щоденно

Трускавець      19:49
Дрогобич   20:06   20:11
Самбір   21:07   21:30
Львів   22:46   23:08
Тернопіль-Пас.   00:55   00:59
Хмельницький   02:39   02:42
Вінниця   04:41   04:45
Козятин-1   05:33   05:35
Фастів-1   06:54   06:56
Київ-Пас.   07:54   

"Священна кобила УЗ" без змін. Плюс-мінус швидше до Хмельницького.
Logged
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 16
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!