Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
05.12.20 , 07:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)  (Read 12740 times)
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #10 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

772 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - КИЇВ щоденно   

Хмельницький      14:18
Деражня   14:42   14:44
Жмеринка-Пас.   15:40   15:55
Гнівань   16:18   16:20
Вінниця   16:39   16:41
Калинівка-1   16:58   17:00
Козятин-1   17:33   17:35
Фастів-1   18:40   18:42
Київ-Пас.   19:36   

Виживший і сповільнений на 6 хвилин :)

Повернули зупинки по Фастову та по Козятину.
« Last Edit: 29.10.20 , 09:10 by jbond989 » Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #11 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

770 КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИЇВ щоденно   

Кам'янець-Подільський      00:55
Дунаївці   02:00   02:02
Ярмолинці   02:19   02:24
Гречани   03:10   03:32
Хмельницький   03:42   03:47
Жмеринка-Пас.   05:10   05:30
Вінниця   06:09   06:14
Козятин-1   07:00   07:02
Київ-Пас.   09:20   

По кінцевих без змін. Лише довша зупинка по Гречанах з 16 до 22 хвилин та по Вінниці з 3 до 5 хвилин.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #12 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

004 ЗАПОРІЖЖЯ - УЖГОРОД через день

Запоріжжя-1      14:40
Дніпро-Головний   16:34   16:39
Кам'янське-Пас.   17:11   17:13
Біла Церква   22:59   23:01
Львів   05:40   06:06
Стрий   07:03   07:05
Славське   08:01   08:03
Воловець   08:51   08:53
Свалява   09:23   09:25
Мукачево   09:49   09:53
Ужгород   11:06   

Без змін.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #13 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

003 УЖГОРОД - ЗАПОРІЖЖЯ через день

Ужгород      13:28
Мукачево   14:46   14:50
Свалява   15:16   15:18
Воловець   15:49   15:51
Славське   16:32   16:34
Стрий   17:31   17:33
Львів   18:44   19:04
Біла Церква   01:36   01:38
Кам'янське-Пас.   07:43   07:45
Дніпро-Головний   08:17   08:32
Запоріжжя-1   10:18

На +5 хвилин довше в дорозі їхатиме.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4821


View Profile
« Reply #14 on: 28.10.20 , 22:10 »
Share Reply with quote

105 КИЇВ - ОДЕСА щоденно   

Київ-Пас.      21:15
Вінниця   00:22   00:27
Подільськ   03:46   03:48
Одеса-Головна   06:11

Сповільнено на 12 хвилин. Основні сповільнення знову по Одеській.   
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1913


View Profile
« Reply #15 on: 29.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

769 "Подільський експрес" КИЇВ - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Киев-Пассажирский   14:55
Казатин-1   16:49   2 мин   16:51
Винница   17:48   5 мин   17:53
Жмеринка   18:32   20 мин   18:52
Хмельницкий   20:13   4 мин   20:17
Гречаны   20:28   15 мин   20:43
Ярмолинцы   21:27   2 мин   21:29
Дунаевцы   21:48   2 мин   21:50
Каменец-Подольский   22:51

На 2 хв сповільнили   
« Last Edit: 29.10.20 , 10:10 by Дніпровець » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1913


View Profile
« Reply #16 on: 29.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

771 "Подільський експрес" КИЇВ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Киев-Пассажирский   23:46
Калиновка 1   02:13   2 мин   02:15
Винница         02:32   4 мин   02:36
Гнивань         02:53   2 мин   02:55
Жмеринка      03:16   23 мин   03:39
Деражня         04:34   2 мин   04:36
Хмельницкий   05:05
« Last Edit: 29.10.20 , 10:10 by jbond989 » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1913


View Profile
« Reply #17 on: 29.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

053 "Скіфія" ДНІПРО - ОДЕСА (щоденно)

Днепр-Главный   19:10
Каменское-Пассажирское   19:50   2 мин   19:52
Верховцево   20:21   2 мин   20:23
Пятихатки   21:02   35 мин   21:37
Александрия   22:52   2 мин   22:54
Знаменка Пассажирская   23:32   23 мин   23:55
Кропивницкий   00:43,   5 мин   00:48
Новоукраинка   01:50,   2 мин   01:52
Помошная   02:08,   3 мин   02:11
Южноукраинская   03:01,   2 мин   03:03
Вознесенск   03:31,   3 мин   03:34
Одесса Восточная   05:56,   2 мин   05:58
Одесса-Главная   06:28

По кінцевих станціях без змін...
« Last Edit: 29.10.20 , 10:10 by Дніпровець » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1913


View Profile
« Reply #18 on: 29.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

041 ДНІПРО - ТРУСКАВЕЦЬ (через день)

Днепр-Главный   14:26
Каменское-Пассажирское   14:59   2 мин   15:01
Верхнеднепровск   15:19   2 мин   15:21
Вольногорск   15:50   2 мин   15:52
Пятихатки   16:18   2 мин   16:20
Александрия   17:33   2 мин   17:35
Знаменка Пассажирская   18:15   5 мин   18:20
Фундуклеевка   19:06   2 мин   19:08
Каменка   19:23   2 мин   19:25
Им. Т.Шевченко   19:46   15 мин   20:01
Городище   20:44   2 мин   20:46
Корсунь   21:05   2 мин   21:07
Мироновка   21:38   2 мин   21:40
Белая Церковь   22:32   2 мин   22:34
Казатин-1   00:18   8 мин   00:26
Винница   01:25   5 мин   01:30
Хмельницкий   03:25   25 мин   03:50
Подволочиск   05:07   4 мин   05:11
Тернополь   06:01   19 мин   06:20
Злочев   07:15   2 мин   07:17
Красне   07:42   2 мин   07:44
Подзамче   08:16   2 мин   08:18
Львов   08:28   25 мин   08:53
Дрогобыч   10:25   23 мин   10:48
Трускавец   11:07

По кінцевих зупинках без змін, у середині маршруту +/- кілька хв зсунення
« Last Edit: 29.10.20 , 10:10 by Дніпровець » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1913


View Profile
« Reply #19 on: 29.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

012 "Славутич" НОВООЛЕКСІЇВКА - КИЇВ (щоденно)

Новоалексеевка   19:10
Мелитополь   20:26   5 мин   20:31
Запорожье 1   21:55   8 мин   22:03
Днепр-Главный   23:36   21 мин   23:57
Каменское-Пассажирское   00:30   2 мин   00:32
Пятихатки   01:34   2 мин   01:36
Александрия   02:48   2 мин   02:50
Знаменка Пассажирская   03:30   12 мин   03:42
Им. Т.Шевченко   04:52   8 мин   05:00
Подгорцы   07:16   22 мин   07:38
Киев-Пассажирский   08:08

По кінцевих станціях без змін...
« Last Edit: 29.10.20 , 10:10 by Дніпровець » Logged
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!