Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
30.11.20 , 16:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)  (Read 12175 times)
Entony
Active user

Posts: 4806


View Profile
« Reply #100 on: 06.11.20 , 12:11 »
Share Reply with quote

733 Покровськ - Київ щоденно

Покровськ       04:39
Дніпро-Головний    06:51    07:01
Кам'янське-Пас.    07:27    07:28
П'ятихатки    08:16    08:17
Олександрія    08:59    09:00
Знам'янка-Пас.    09:32    09:33
Ім.тараса Шевченка    10:33    10:34
Київ-Пас.    12:52

Сповільнено на 4 хвилини.
Logged
melodia1
Active user

Posts: 310


View Profile
« Reply #101 on: 07.11.20 , 22:11 »
Share Reply with quote

045Л Ужгород — Лисичанск,
Дни курсирования: по ср, чт, сб, вс
Станция   Прибытие   Стоянка   Отправление
Ужгород   —   —   21:00
Батево   21:50   4 мин   21:54
Мукачево   22:33   5 мин   22:38
Карпаты   22:54   2 мин   22:56
Свалява   23:05   3 мин   23:08
Воловец   23:39   10 мин   23:49
Лавочне   00:21   10 мин   00:31
Славско   00:44   3 мин   00:47
Стрый   01:45   16 мин   02:01
Львов   03:03   20 мин   03:23
Броды   04:25   2 мин   04:27
Радивилов04:36   2 мин   04:38
Дубно   05:12   2 мин   05:14
Острог   06:02   2 мин   06:04
Кривин   06:19   2 мин   06:21
Славута 1   06:33   2 мин   06:35
Шепетовка06:57   12 мин   07:09
Радулино   07:38   2 мин   07:40
Новоград-Волынский 108:03   12 мин   08:15
Яблонец   08:46   2 мин   08:48
Коростень09:24   2 мин   09:26
Малин   10:24   2 мин   10:26
Святошино   11:31   2 мин   11:33
Киев-Пассажирский   11:49   20 мин   12:09
Дарница   12:29   2 мин   12:31
Нежин   13:52   2 мин   13:54
Бахмач-Пассажирский14:53   2 мин   14:55
Конотоп   15:17   5 мин   15:22
Путивль   16:06   2 мин   16:08
Ворожба   16:38   22 мин   17:00
Белополье17:12   2 мин   17:14
Сумы   18:00   30 мин   18:30
Смородино19:31   3 мин   19:34
Кириковка19:55   2 мин   19:57
Богодухов   20:39   2 мин   20:41
Люботин   21:30   7 мин   21:37
Харьков-Пасс22:07   38 мин   22:45
Чугуев   23:42   2 мин   23:44
Шевченково Южное   00:19   2 мин   00:21
Купянск Узловой   01:07   23 мин   01:30
Сватово   02:45   3 мин   02:48
Кабанье   03:10   2 мин   03:12
Кременное   03:33   2 мин   03:35
Рубежное   03:50   4 мин   03:54
Лисичанск   04:15   —   —
« Last Edit: 07.11.20 , 22:11 by melodia1 » Logged
melodia1
Active user

Posts: 310


View Profile
« Reply #102 on: 07.11.20 , 22:11 »
Share Reply with quote

046Д, Лисичанск — Ужгород
по вт, ср, сб, вс
Лисичанск — 06:53 — —
Рубежное 07:11 , 17 дек 07:15 4 мин —
Кременное 07:31 , 17 дек 07:33 2 мин —
Кабанье 07:54 , 17 дек 07:56 2 мин —
Сватово 08:20 , 17 дек 08:25 5 мин —
Куземовка 08:52 , 17 дек 08:54 2 мин —
Кисловка 09:13 , 17 дек 09:15 2 мин —
Купянск Узловой 09:37 , 17 дек 09:57 20 мин —
Шевченково Южное 10:34 , 17 дек 10:36 2 мин —
Чугуев 11:09 , 17 дек 11:11 2 мин —
Харьков-Пасс 12:06 , 17 дек 12:39 33 мин —
Люботин 13:10 , 17 дек 13:12 2 мин —
Богодухов 14:03 , 17 дек 14:05 2 мин —
Кириковка 14:43 , 17 дек 14:45 2 мин —
Смородино 15:06 , 17 дек 15:09 3 мин —
Сумы 16:06 , 17 дек 16:36 30 мин —
Белополье 17:24 , 17 дек 17:26 2 мин —
Ворожба 17:37 , 17 дек 17:59 22 мин —
Путивль 18:29 , 17 дек 18:31 2 мин —
Конотоп 19:14 , 17 дек 19:19 5 мин —
Бахмач-Пассажирский 19:43 , 17 дек 19:45 2 мин —
Нежин 20:40 , 17 дек 20:42 2 мин —
Дарница 22:07 , 17 дек 22:09 2 мин —
Киев-Пассажирский 22:27 , 17 дек 22:47 20 мин —
Святошино 23:08 , 17 дек 23:10 2 мин —
Малин 00:26 , 18 дек 00:28 2 мин —
Коростень 01:01 , 18 дек 01:03 2 мин —
Яблонец 01:38 , 18 дек 01:40 2 мин —
Новоград-Волынский 1 02:19 , 18 дек 02:21 2 мин —
Радулино 02:45 , 18 дек 02:47 2 мин —
Шепетовка 03:15 , 18 дек 03:38 23 мин —
Кривин 04:19 , 18 дек 04:21 2 мин —
Острог 04:41 , 18 дек 04:43 2 мин —
Дубно 05:40 , 18 дек 05:44 4 мин —
Радивилов 06:19 , 18 дек 06:21 2 мин —
Броды 06:31 , 18 дек 06:47 16 мин —
Львов 08:15 , 18 дек 08:41 26 мин —
Стрый 09:42 , 18 дек 09:44 2 мин —
Славско 10:40 , 18 дек 10:42 2 мин —
Лавочне 10:54 , 18 дек 11:03 9 мин —
Воловец 11:40 , 18 дек 11:50 10 мин —
Свалява 12:23 , 18 дек 12:26 3 мин —
Карпаты 12:36 , 18 дек 12:38 2 мин —
Мукачево 12:56 , 18 дек 13:02 6 мин —
Батево 13:40 , 18 дек 13:44 4 мин —
Ужгород 14:34 , 18 дек
Logged
Entony
Active user

Posts: 4806


View Profile
« Reply #103 on: 07.11.20 , 22:11 »
Share Reply with quote

743 Львів - Дарниця щоденно

Львів      06:02
Підзамче   06:10   06:11
Дубно   07:25   07:26
Коростень   09:43   09:44
Святошин   11:04   11:05
Київ-Пас.   11:17   11:25
Дарниця   11:43   

Все без змін. Ніяких заповільнень немає.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4806


View Profile
« Reply #104 on: 07.11.20 , 22:11 »
Share Reply with quote

744 Дарниця - Львів щоденно

Дарниця      17:07
Київ-Пас.   17:25   17:33
Святошин   17:46   17:47
Коростень   19:06   19:07
Дубно   21:20   21:21
Підзамче   22:40   22:41
Львів   22:49   

Тут теж все без змін і заповільнень.
Logged
Vert
Active user

Posts: 5752


View Profile
« Reply #105 on: 08.11.20 , 10:11 »
Share Reply with quote

046Д, Лисичанск — Ужгород
по вт, ср, сб, вс

Уточнение по дням: по понедельникам, вторникам, пятницам, субботам.
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1907


View Profile
« Reply #106 on: 08.11.20 , 14:11 »
Share Reply with quote

251 ХАРКІВ - МИКОЛАЇВ (з 13 грудня 2020 по непарних)

Харьков-Пасс      17:00
Лозовая (2)   18:50   2 мин   18:52
Павлоград 1   19:48   5 мин   19:53
Синельниково 2   20:34   2 мин   20:36
Днепр-Главный   21:21   26 мин   21:47
Каменское-Пассажирское   22:30   2 мин   22:32
Кривой Рог-Главный   00:43   40 мин   01:23
Высокополье   02:53   2 мин   02:55
Белая Криница   03:33   2 мин   03:35
Березнеговатая   04:00   2 мин   04:02
Снигиревка   04:40   2 мин   04:42
Херсон   05:30   20 мин   05:50
Николаев Пасс   07:00

252 МИКОЛАЇВ - ХАРКІВ (з 14 грудня 2020 по парних)

Николаев Пасс   —   —   20:03
Херсон   21:03   10 мин   21:13
Снигиревка   22:03   2 мин   22:05
Березнеговатая   22:41   2 мин   22:43
Белая Криница   23:08   2 мин   23:10
Высокополье   23:40   2 мин   23:42
Апостолово   00:10   25 мин   00:35
Кривой Рог-Главный   01:15   46 мин   02:01
Каменское-Пассажирское   04:21   2 мин   04:23
Днепр-Главный   04:55   27 мин   05:22
Синельниково 2   06:26   2 мин   06:28
Павлоград 1   07:00   2 мин   07:02
Лозовая (2)   08:01   2 мин   08:03
Харьков-Пасс   09:57
« Last Edit: 08.11.20 , 15:11 by Дніпровець » Logged
Entony
Active user

Posts: 4806


View Profile
« Reply #107 on: 10.11.20 , 11:11 »
Share Reply with quote

Починаються зміни трафаретів.

007 Київ - Чернівці щоденно

Київ-Пас.      22:22
Львів   05:03   05:23
Івано-Франківськ   07:35   07:55
Коломия   08:55   08:58
Снятин   09:29   09:31
Чернівці   10:20

Прискорили аж на 2 хвилини. Між Снятином та Чернівцями.   

007 Київ - Чернівці щоденно

Київ-Пас.      22:22
Львів   05:03   05:23
Івано-Франківськ   07:35   07:55
Коломия   08:55   08:58
Снятин   09:29   09:31
Чернівці   10:15


Уточнення. Змістили і прискорили ще на 5 хвилин до Чернівців. Загалом прискорення на 7 хвилин.
До речі, по багатьох поїздах (7/8, 25/26, 133/134, 217/218, 357/358 та інші) забирають технічні зупинки з-під схрещень з приміськими, які так розумію після 13/12 навіть не планують призначати і прокладати.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4806


View Profile
« Reply #108 on: 10.11.20 , 11:11 »
Share Reply with quote

715 Київ - Львів щоденно

Київ-Пас.       06:50
Вінниця    09:09    09:11
Хмельницький    10:47    10:49
Тернопіль-Пас.    12:12    12:14
Львів    13:45    

Без змін.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4806


View Profile
« Reply #109 on: 10.11.20 , 11:11 »
Share Reply with quote

716 Львів - Київ щоденно    

Львів       16:12
Тернопіль-Пас.    17:41    17:43
Хмельницький    19:07    19:09
Вінниця    20:48    20:50
Київ-Пас.    23:08    

Без змін по кінцевих. Але від Тернополя до Хмельницького прискорили на 2 хв.
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!