Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
02.03.21 , 10:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)  (Read 27072 times)
bond
Active user

Posts: 1731


View Profile
« Reply #150 on: 03.12.20 , 10:12 »
Share Reply with quote

764 Одеса - Київ щоденно   

Одеса-Головна      05:25
Подільськ   07:36   07:38
Вапнярка   08:59   09:00
Жмеринка-Пас.   09:55   09:57
Вінниця   10:30   10:32
Київ-Пас.   12:47

Сповільнили на 16 хвилин. Основне сповільнення між Одесою та Вапняркою. Відправлення з Одеси стає тепер "фе". :)   
Передумали сповільнювати і залишають з розкладом Одеса 5.40 - Київ 12.47, принаймні букінг продає квитки з таким часом до кінця року.
Logged
Entony
Active user

Posts: 5152


View Profile
« Reply #151 on: 05.12.20 , 10:12 »
Share Reply with quote

Для повернення складу під 143/144 до КР.

209 Івано-Франківськ - Кривий Ріг на 30/12-2020

Івано-Франківськ      14:42   
Галич   15:19   15:21   
Ходорів   16:08   16:10   
Львів   17:20   17:48   
Броди   19:19   19:21   
Радивилів   19:31   19:49   
Дубно   20:31   20:33   
Кривин   22:14   22:16   
Славута-1   22:33   22:35   
Шепетівка-1   22:58   23:00   
Полонне   23:33   23:35   
Бердичів   00:43   00:45   
Козятин-1   01:10   01:39   
Миронівка   04:22   04:24   
Ім.Тараса Шевченка   05:57   06:14   
Знам'янка-Пас.   07:51   07:56   
Олександрія   08:38   08:41   
Роковата   10:59   11:04   
Кривий Ріг-Гол.   11:44      

З ІФ до П'ятихаток із використанням нитки 231/232.
« Last Edit: 05.12.20 , 10:12 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 5152


View Profile
« Reply #152 on: 10.12.20 , 16:12 »
Share Reply with quote

Нові покращення для Рахівського напрямку. :)

149 Харків - Ворохта

Харків 12:28
Полтава-Пд. 14:31 - 15:24
...
(дальше діючим графіком 149)


150 Ворохта - Харків


(діючим графіком 150)
...
Полтава-Пд. 10:38 - 11:13
Харків 13:20
« Last Edit: 10.12.20 , 16:12 by jbond989 » Logged
Entony
Active user

Posts: 5152


View Profile
« Reply #153 on: 10.12.20 , 17:12 »
Share Reply with quote

Ну, що ж приємно, коли твої ідеї реалізуються. :)

821 Львів - Ужгород з 14/12-2020 щоденно

Львів          --    11:00
Стрий    12:04    12:06
Сколе    12:36    12:38
Славсько    13:10    13:38 (пересадка із 745/746)
Лавочне      13:49    13:50
Воловець    14:27    14:29
Свалява    15:00    15:02
Карпати    15:11    15:12
Мукачево   15:25    15:28
Батьово-Пас.    15:57    15:59
Ужгород    16:45    --

Час в дорозі 5 год. 45 хв.
« Last Edit: 10.12.20 , 17:12 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 5152


View Profile
« Reply #154 on: 10.12.20 , 17:12 »
Share Reply with quote

822 Ужгород - Львів з 15/12-2020 щоденно

Ужгород      --  12:45
Батьово-Пас.   13:32   13:34
Мукачево   14:09   14:12
Карпати   14:27   14:28
Свалява   14:39   14:41
Воловець   15:13   15:15
Лавочне  15:48   15:49
Славсько   16:01   16:06 (пересадка на 745/746)
Сколе  16:37 16:39  (пересадка на 745/746)
Стрий   17:10   17:43 (пересадка теж можлива на 745/746)
Львів   18:56  --

Час в дорозі 6 год. 11 хв.
« Last Edit: 10.12.20 , 17:12 by Entony » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 2014


View Profile
« Reply #155 on: 10.12.20 , 18:12 »
Share Reply with quote

005 ХЕРСОН - УЖГОРОД

Херсон   —   —   15:10
Апостолово   17:45   22 мин   18:07
Кривой Рог-Главный   18:44   5 мин   18:49
Долинская   20:28   2 мин   20:30
Им. Т.Шевченко   22:47   15 мин   23:02
Львов   07:54   27 мин   08:21
Мукачево   11:52   5 мин   11:57
Ужгород   13:11   —   —
Logged
Entony
Active user

Posts: 5152


View Profile
« Reply #156 on: 10.12.20 , 18:12 »
Share Reply with quote

В служебці вже є розклад. Там все без змін.
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 2014


View Profile
« Reply #157 on: 10.12.20 , 19:12 »
Share Reply with quote

006 УЖГОРОД - ХЕРСОН

Ужгород   —   —   16:21
Мукачево   17:37   5 мин   17:42
Львов   21:08   20 мин   21:28
Им. Т.Шевченко   06:10   15 мин   06:25
Долинская   08:34   2 мин   08:36
Кривой Рог-Главный   10:19   5 мин   10:24
Апостолово   11:02   22 мин   11:24
Херсон   13:59   —   —
Logged
Entony
Active user

Posts: 5152


View Profile
« Reply #158 on: 10.12.20 , 20:12 »
Share Reply with quote

Так розумію новенький склад під 5/6 поженуть з Києва.

207 Київ - Ужгород на 23/12-2020

Київ-Пас.      16:07
Козятин-1   19:29   19:31
Вінниця   20:35   20:42
Хмельницький   22:41   22:56
Підволочиськ   00:05   00:11
Тернопіль-Пас.   01:02   01:10
Львів   03:15   03:45
Стрий   04:55   05:00
Сколе   05:33   05:35
Славське   06:07   06:09
Воловець   07:21   07:30
Свалява   08:01   08:06
Карпати   08:15   08:16
Мукачево   08:31   08:38
Батьово-Пас.   09:13   09:16
Ужгород   10:04   
Logged
Entony
Active user

Posts: 5152


View Profile
« Reply #159 on: 17.12.20 , 19:12 »
Share Reply with quote

І ще маленька перемога. Добавляють офіційно зупинки у Квасах і Татарові для 217/218.
В сторону Рахова графік +2 хвилин. Назад "плюс-мінус" пару хвилин від Рахова до Яремче.

217 Київ - Рахів по непарних   

Київ-Пас.      15:02
Шепетівка   19:06   19:21
Львів   23:46   00:12
Івано-Франківськ   02:43   03:03
Делятин   04:15   04:17
Яремче   04:29   04:37
Татарів   05:14   05:17
Ворохта   05:31   05:33
Ясіня   06:09   06:11
Кваси   06:30   06:32
Рахів   06:58   


218 Рахів - Київ по парних   

Рахів      18:00
Кваси   18:29   18:31
Ясіня   18:46   18:50
Ворохта   19:37   19:42
Татарів   19:55   19:57
Яремче   20:26   20:34
Делятин   20:49   20:57
Івано-Франківськ   22:00   22:28
Львів   00:58   01:28
Шепетівка   05:03   05:18
Київ-Пас.   09:55   
« Last Edit: 17.12.20 , 19:12 by Entony » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!