Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
30.11.20 , 16:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2020-2021 рр. (тільки розклади!)  (Read 12169 times)
Дніпровець
Active user

Posts: 1907


View Profile
« Reply #20 on: 29.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

079 "Дніпро" ДНІПРО - КИЇВ (через день)

Днепр-Главный   22:33
Каменское-Пассажирское   23:06   2 мин   23:08
Пятихатки   00:10   2 мин   00:12
Александрия   01:25   2 мин   01:27
Знаменка Пассажирская   02:06   3 мин   02:09
Киев-Пассажирский   05:52

Сповільнили на 6 хв.
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1907


View Profile
« Reply #21 on: 29.10.20 , 11:10 »
Share Reply with quote

072 "Запоріжжя" ЗАПОРІЖЖЯ - КИЇВ (через день)

Запорожье 1      19:47
Днепрострой 2   20:27   2 мин   20:29
Марганец   21:30   3 мин   21:33
Никополь   22:00   15 мин   22:15
Чертомлык   22:47   3 мин   22:50
Апостолово   23:40   3 мин   23:43
Кривой Рог-Главный   00:20   7 мин   00:27
Долинская   02:10   2 мин   02:12
Им. Т.Шевченко   04:16   3 мин   04:19
Корсунь   05:16   2 мин   05:18
Мироновка   05:49   2 мин   05:51
Киев-Пассажирский   07:04

По кінцевих без змін, у середині маршруту +/- кілька хвилин...
Logged
Entony
Active user

Posts: 4804


View Profile
« Reply #22 on: 29.10.20 , 11:10 »
Share Reply with quote

075 КРИВИЙ РІГ- КИЇВ щоденно

Кривий Ріг-Гол.       20:59    
Роковата    21:37    21:42
Олександрія    23:59    00:01    
Користівка    00:11    00:13    
Знам'янка-Пас.    00:44    00:49    
Ім.Тараса Шевченка    02:02    02:07    
Городище    02:50    02:52    
Миронівка    03:39    03:41    
Київ-Пас.    04:58    

Без змін.   
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1907


View Profile
« Reply #23 on: 29.10.20 , 11:10 »
Share Reply with quote

781 "Столичний експрес" ЧЕРКАСИ - КИЇВ

Черкассы   —   —   06:28
Им. Т.Шевченко   07:08   20 мин   07:28
Киев-Пассажирский   10:07

На 2 хв сповільнили
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1907


View Profile
« Reply #24 on: 29.10.20 , 11:10 »
Share Reply with quote

774 "Столичний експрес" КИЇВ - ШОСТКА

Киев-Пассажирский   10:32
Дарница   10:52   2 мин   10:54
Нежин   12:05   2 мин   12:07
Плиски   12:37   2 мин   12:39
Бахмач-Пассажирский   13:00   2 мин   13:02
Конотоп   13:24   2 мин   13:26
Кролевец   14:00   2 мин   14:02
Терещенская   14:21   2 мин   14:23
Шостка   14:36

По кінцевих станціях без змін.

774 "Столичний експрес" ШОСТКА - КИЇВ

Шостка      15:21
Терещенская   15:34   2 мин   15:36
Кролевец   15:55   2 мин   15:57
Конотоп   16:30   2 мин   16:32
Бахмач-Пассажирский   16:54   2 мин   16:56
Бахмач-Киевский   17:00   2 мин   17:02
Плиски   17:22   2 мин   17:24
Нежин   17:53   2 мин   17:55
Дарница   19:06   2 мин   19:08
Киев-Пассажирский   19:28

Прискорили на 1 хв.
« Last Edit: 29.10.20 , 11:10 by Дніпровець » Logged
Entony
Active user

Posts: 4804


View Profile
« Reply #25 on: 29.10.20 , 11:10 »
Share Reply with quote

081 КИЇВ - УЖГОРОД щоденно

Київ-Пас.       18:30
Козятин-1    20:44    20:46
Вінниця    21:41    21:46
Хмельницький    23:49    23:54
Підволочиськ    00:56    00:58
Тернопіль-Пас.    01:43    01:48
Львів    03:42    04:09
Стрий    05:13    05:30
Сколе    06:01    06:03
Славське    06:34    06:36
Воловець    07:34    07:44
Свалява    08:15    08:19
Карпати    08:29    08:30
Мукачево    08:45    08:52
Батьово-Пас.    09:24    09:26
Чоп-Пас.    09:46    10:13
Ужгород    10:40    

По кінцевих без змін. +- пару хвилин між Вінницею та Хмельницьким.
Збережено 17 хвилин по Стрию для обгону 029. Відповідно, і дальше 029/030 буде без змін.
« Last Edit: 29.10.20 , 11:10 by jbond989 » Logged
Entony
Active user

Posts: 4804


View Profile
« Reply #26 on: 29.10.20 , 11:10 »
Share Reply with quote

102 КИЇВ - ХЕРСОН щоденно

Київ-Пас.       20:34
Кагарлик    21:36    21:38
Миронівка    22:22    22:24
Цвіткове    23:33    23:35
Ім.тараса Шевченка    00:07    00:26
Долинська    03:16    03:19
Тимкове    03:32   03:56
Кривий Ріг-Головний    05:01   05:06
Апостолове    05:44    06:06
Високопілля    06:33    06:35
Біла Криниця    07:05    07:07
Березнегувате    07:31    07:33
Снігурівка    08:09    08:11
Херсон    08:58

Сповільнено на 11 хвилин. Як і у всіх поїздах по Одеській сповільнення.
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1907


View Profile
« Reply #27 on: 29.10.20 , 11:10 »
Share Reply with quote

008 "Пальміра" ОДЕСА - ХАРКІВ

Одесса-Главная   22:21
Вознесенск   01:08   1 мин   01:09
Кропивницкий   03:18   5 мин   03:23
Знаменка Пассажирская   04:10   23 мин   04:33
Кременчуг   05:58   5 мин   06:03
Полтава-Южная   07:42   20 мин   08:02
Харьков-Пасс   10:05

Сповільнили на 12 хв.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4804


View Profile
« Reply #28 on: 29.10.20 , 12:10 »
Share Reply with quote

750 КИЇВ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК щоденно

Київ-Пас.       14:07
Львів    19:57    20:17
Івано-Франківськ    22:16    

Без змін.


749 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - КИЇВ щоденно

Івано-Франківськ       09:05
Львів    11:06    11:26
Київ-Пас.    17:22    

Сповільнено на 1 хвилину.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4804


View Profile
« Reply #29 on: 29.10.20 , 12:10 »
Share Reply with quote

106 ОДЕСА - КИЇВ щоденно

Одеса-Головна       22:12
Подільськ    00:30    00:32
Вінниця    03:49   03:52
Київ-Пас.    07:10    

Сповільнено на 11 хвилину. В основному по Одеській.
Logged
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!