Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.11.20 , 17:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Обговорення Інтерсіті 745/746 Київ - Славсько "Лижний Експрес"

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12
Print
Author Topic: Обговорення Інтерсіті 745/746 Київ - Славсько "Лижний Експрес"  (Read 2610 times)
Entony
Active user

View Profile
« Reply #40 on: 19.11.20 , 20:11 »
Share

Жесть. А ви думали в Пасдепі все залежить лише від голови. Інколи й низи дикутють свої "правила гри".
Тому я думаю, що і маємо 6:00 з Києва, а не 6:30 чи 7:00.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #41 on: 19.11.20 , 21:11 »
Share

На жаль, на зустрічі саме представники туристичних асоціацій зарубали тему дуже раннього відправлення з Києва. Аргумент — раніше станемо на лижі. Про громадський транспорт вони або не чули, або не вважають це проблемою. Я б ще додав тут свою улюблену тему про юних лібералів, далеких і відірваних від сьогодення, але важливіше тут інше. В рамках цих оновлених Робочих груп нам доведеться звикати до того, що від частини занадто соціальних речей в пропозиціях доведеться відмовитись, бо вони викликають відверте нерозуміння в колег.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #42 on: 19.11.20 , 21:11 »
Share

Пишите об этом Перцовскому в фейсбуке в коментариях под каждой следующей его публикацией. Потому что ему "крепкие" рассказали, что если менять график, устоявшийся годами, то все графисты уволятся и УЗ наступит конец.
В мене склалось враження, що більшість коментарів він ігнорить)
Vert
Active user

View Profile
« Reply #43 on: 19.11.20 , 21:11 »
Share

На жаль, на зустрічі саме представники туристичних асоціацій зарубали тему дуже раннього відправлення з Києва. Аргумент — раніше станемо на лижі. Про громадський транспорт вони або не чули, або не вважають це проблемою. Я б ще додав тут свою улюблену тему про юних лібералів, далеких і відірваних від сьогодення, але важливіше тут інше. В рамках цих оновлених Робочих груп нам доведеться звикати до того, що від частини занадто соціальних речей в пропозиціях доведеться відмовитись, бо вони викликають відверте нерозуміння в колег.

Їх аргумент зрозумілий, вартість зимнього відпочинку з лижами висока, тому вартість таксі на вокзал у загальних витратах несуттєва.

По цій причині у нормальні роки 761-й до Одеси о 6.11 теж чудово заповнювався.

Треба навчитися розділяти сезонні цільові поїзди для платоспроможних пасажирів і цілорічні для всіх інших.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #44 on: 19.11.20 , 21:11 »
Share

Одеситам, з нового графіка, прийдеться на 5:25 ранку добиратись на вокзал на швидкісний до Києва.
6 ранку для Києва тут виглядають "як квіточки. :)
jbond989
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #45 on: 19.11.20 , 21:11 »
Share

Пишите об этом Перцовскому в фейсбуке в коментариях под каждой следующей его публикацией. Потому что ему "крепкие" рассказали, что если менять график, устоявшийся годами, то все графисты уволятся и УЗ наступит конец.
В мене склалось враження, що більшість коментарів він ігнорить)
Ігнорить, але читає. Тут проблема в іншому: він не дуже розуміє важливість проблеми зручних для пасажирів графіків поїздів. Але коли йому напише 100 людей що проблема таки існує - він зверне на це увагу.
Тому пропоную такий флешмоб: кожен свій коментар на цю тему доповнювати хештешом #зручніграфікипоїздів
« Last Edit: 19.11.20 , 22:11 by jbond989 » Logged
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #46 on: 19.11.20 , 23:11 »
Share

Їх аргумент зрозумілий, вартість зимнього відпочинку з лижами висока, тому вартість таксі на вокзал у загальних витратах несуттєва.

По цій причині у нормальні роки 761-й до Одеси о 6.11 теж чудово заповнювався.

Треба навчитися розділяти сезонні цільові поїзди для платоспроможних пасажирів і цілорічні для всіх інших.
Я думаю, що той же 761 чудово заповнювався хоча б через те, що бажаючих поїхати тим же 105 було більше ніж місць в ньому та відсутність другого аналогічного "нічника" з нормальними умовами комфорту та графіком типу 22 - 8, або приблизно схожим на нього.

Бо виїзджати з Києва о 6 ранку - це автоматично прокидатися десь о 4.00 - 4.30 ранку а потім ще півдня їхати сидячи. Ну таке собі задоволення для поїздок на відпочинок. Ну а враховуючи зимовий короткий день, то варіант з "нічником" однозначно краще, особливо враховуючи, що такого мегаажітожу, як у минулі роки, не буде. Для багатіїв, що не сплять у поїздах - теж не варіант, бо тоді не спати дома половину ночі. Ну, таке....

www3
Active user

View Profile
« Reply #47 on: 19.11.20 , 23:11 »
Share

Одеситам, з нового графіка, прийдеться на 5:25 ранку добиратись на вокзал на швидкісний до Києва.
6 ранку для Києва тут виглядають "як квіточки. :)
Вот прям в точку! С лыжами по метро таскается конечно ещё то удовольствие, но блин, оторванным от реальной жизни людей привелегий быть хоть на УЗ быть не должно. Искренне.
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #48 on: 19.11.20 , 23:11 »
Share

ІС+ це інший рівень безпеки, швидкості та ціни, порівняно з купе фірмачів. Попит буде: великий відсоток молоді (особливо дівчата) користуються саме ІС+.
Ну і раніше незважаючи на багато нічників 705 Львів цілком собі вигрібав з тим же відправленням.
sergius
Club_access
Active user

View Profile
« Reply #49 on: 19.11.20 , 23:11 »
Share

Для багатіїв, що не сплять у поїздах - теж не варіант, бо тоді не спати дома половину ночі. Ну, таке....
Взимку, темний час доби настає з 4-5 PM годин.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12
Print
Jump to: