Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
02.03.21 , 07:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чи потрібна зупинка у Великому Березному?

Pages: 1 [2] 3 4 5
Reply | Print
Author Topic: Чи потрібна зупинка у Великому Березному?  (Read 1431 times)
www3
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 26.11.20 , 19:11 »
Share Reply with quote

Я й кажу, там є туристичний потік, не такий як у Воловці, але є. Але враховуючи, що там аж 2 поїзди в нормальний час та враховуючи все ж специфіку регіону (попередня станція Сянки до перевалу і взагалі на Львівщині), то зупинка там треба.
www3
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 26.11.20 , 19:11 »
Share Reply with quote

Emblaze, еще раз, там из туробъектов есть Красія. Это не считая просто просто побродить по горам.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 26.11.20 , 19:11 »
Share Reply with quote

Остановка, конечно, нужна, с этим я и не спорю.

Однако имею опасения, что пешеходный статус перехода не восстановится.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 26.11.20 , 20:11 »
Share Reply with quote

www3, можливо. Я  тих місць не знаю взагалі. Але знову таки - чому місцева влада "сидить на дупі  рівно" і нічого не робить для того, щоб зупинка була? поодинокі туристи(а скільки їх загалом?) погоди не зроблять. Будь там хоч 100500 звернень. ЯТР місцева ОПГ ОТГ податок з залізниці отримує регулярно. А ось щось зробити для зручності пасажирів/туристів не дуже поспішають.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 26.11.20 , 20:11 »
Share Reply with quote

Ну от нові вибори по ОТГ пройшли, то може й почнуть щось робити для розвитку туризму та транспорту.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 26.11.20 , 20:11 »
Share Reply with quote

Ну от нові вибори по ОТГ пройшли, то може й почнуть щось робити для розвитку туризму та транспорту.
На этом участке какой-то текущий ремонт недавно проводился, дальше Березного сянковская элька не бегала. Но это явно разовое явление.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 26.11.20 , 20:11 »
Share Reply with quote

В карпатському регіоні майже всі станції можна віднести до умовно туристичних. Але ж це не означає, що умовному "Київ-Солотвино" треба робити зупинки на кожній станції, правда?
Тоді виникає питання, нащо він (№ 13/14) взагалі їздить тією дорогою? Якщо справа в тім, щоб ні де не ставати аби швидше заїхати, то через Мукачеве буде швидше, чи більше немає чим дістатися в Ужгород чи Самбір? 23 лютого їхали з Красії в Київ: проливний дощ, поки в Кострино на електричку, поки в Сянках туди сюди - є що згадати.
Vova
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 26.11.20 , 21:11 »
Share Reply with quote

Я сам з Ужгорода, радів коли запустили 13/14 через Сянківський хід, але мене самого дивує місцева влада ( донедавна районна) чому не могли організувати хоть якесь звернення про зупинку, правельно Ви вказуєте, що турист не поїде туди де навіть зупинки немає.
Наприклад в Перечені теж забрали зупинку, але якось організувались і випросили назад.
Будем надіятись що ОТГ буде краще в цьому питанні.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 26.11.20 , 23:11 »
Share Reply with quote

проливний дощ, поки в Кострино на електричку, поки в Сянках туди сюди - є що згадати.
А в Кострино небось вечером садились?

А почему там, не собственно в Великом Березном?
www3
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 27.11.20 , 08:11 »
Share Reply with quote

Ну  там кстати прекрасная "собачья" волна, в 10.20 садился по Соли, минимальная пересадка по Сянках, час в ожидании Ху по Львову и в 23.30 выходил по Святошино. Итого 750км за 13 часов через пол Украины очень даже неплохо. Дума люди ехали плюс минус аналогично. А вот если бы 13/14 останавливался в В.Березном или хотя бы в Перечне (тут хоть вернули остановку сейчас) был бы гораздо комфортнее.
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4 5
Reply | Print
Jump to: