Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.09.21 , 01:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чоп-Будапешт

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 1027 times)
Shakemaker
Active user

View Profile
« on: 01.08.21 , 19:08 »
Share Reply with quote

Розумію, що ця тема вже 100500 разів обговорювалася, дехто їздив електричками безліч разів тощо, але важко знайти інформацію в одному місці.
Мені дуже треба по бізнес справі дістатися Будапешта о 8 ранку 12 серпня - я сподівався на прямий віденьский вагон, проте на цю дату немає місць, як сказали у касі. Прямого літака теж нема, літак з пересадкою не підходить, автобусом не хочеться, навіть якщо він є.
Відповідно, розглядаю можливість доїхати зі Львова 145 поїздом до Чопа, а там сісти на сидячку о 3:28. Я так розумію, що вона чипліється якраз до "віденського" вагону. У Захоні я маю сісти на нову сидячку о 4:08, яка теж чіпляється до віденьського вагону.
Питання наступні - як і що правильно робити в Чопі і Захоні? Я жодного разу не проходив там контроль, бо їздив лише спальними вагонами з Києва.
Чи можу я на сайті MAV купити квиток і роздукувати вдома? Чи встигну я в Захоні після прикордонного контролю пройти в потрібнй вагон?
Буду вдячний за будь-яку інформацію, бо не маю можливості робити помилки коли так поїду!
sean
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 01.08.21 , 20:08 »
Share Reply with quote

Все досить просто:

1. В Чопі в касі купуєте квиток до Захоні.
2. В Захоні проходите контроль в потязі, що прибув з Чопа.
3. Сідаєте з придбаним на новій ельвірі https://jegy.mav.hu/jegy/vonat квитком та резервацією (обов'язково для цього потяга!) на 140 до Відня, о 8:20 будете на Келеті.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 02.08.21 , 11:08 »
Share Reply with quote

Чи встигну я в Захоні після прикордонного контролю пройти в потрібнй вагон?

Запас часу на прикордонний контроль і пересадку 02.46-04.08 - досить непоганий.
Головне, щоб у Вас все з документами для перетину кордону було ок.
В доковідні часи там реально було встигнути і з меншим часом на пересадку, ось я колись їхав:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=944.msg472812#msg472812
але то було давно, зараз перевірки можуть бути довшими.
nosmoking
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 02.08.21 , 11:08 »
Share Reply with quote

Я ездил через Чоп в Словакию в Чиерну,но там маленький пассажиропоток,человек 7 ехало в 2 вагонах,паспортный контроль открыли за 20 минут до отправления.
Когда отправлялся подкидыш,прибывал подкидыш из Захони,битком набитый как московское метро,там на паспортный контроль побольше времени уходит.
sean
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 02.08.21 , 11:08 »
Share Reply with quote

@Shakemaker, насправді з Чопа ніколи не було проблематично виїхати до Угорщини чи Словаччини. Крепко не журіться, з часом у Вас справді усе складається. Я згадав про один зі своїх разів перетину кордону, коли часу було аж геть обмаль: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=944.msg429043#msg429043. А взагалі та гілка досить інформативна, там багато цікавого можна віднайти, хоч і було то все в доковідні часи.
Shakemaker
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 02.08.21 , 17:08 »
Share Reply with quote

Дуже дякую за выдповіді!
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 02.08.21 , 20:08 »
Share Reply with quote

Одного разу ми вже явно запізнювалися тим що в 10-25 з Чопа, через схрещення на Рзд 3 км, перед мостом, але угорський поїзд трохи зачекав
Алекс75
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 03.08.21 , 11:08 »
Share Reply with quote

А "Латорица" - это по-прежнему один поезд? Только укороченный до Чопа? Т.е. если ехать из Чопа, из поезда не нужно выходить?
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 03.08.21 , 14:08 »
Share Reply with quote

А "Латорица" - это по-прежнему один поезд? Только укороченный до Чопа? Т.е. если ехать из Чопа, из поезда не нужно выходить?
Я особисто не бачив поїзда після відновлення сполучення, але сайт MAV показує два окремі поїзди Будапешт - Захонь і Захонь - Чоп.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 03.08.21 , 14:08 »
Share Reply with quote

Модераторам: може варто перенести цей тред в основну велику тему Чоп-Будапешт?
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: