Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.09.21 , 02:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чоп-Будапешт

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 1028 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 03.08.21 , 22:08 »
Share Reply with quote

проте на цю дату немає місць, як сказали у касі
через каси УЗ продається лише трохи більше половини місць у вагон Київ - Відень і коли каса УЗ в такі терміни каже що місць не лишилось - слід розуміти, що розібрали лише цю українську квоту місць.
А решта місць - лежить в системі OeBB - це їхня норма зворотнього виїзду. Каса УЗ цих місць не бачить. Їх зазвичай розкуповують млявіше ніж українську квоту.
Судячи з того, що можна витиснути з допомогою експриментів з сайтом OeBB -  на 11 серпня ще не усі ці місця розкуплені - це видно з того, що сайт OeBB погоджується продати квиток Київ - Відень на 11 серпня. Щодо їх кільості і розташування - можна зробити такі припущення - судячи з того, що сайт погоджується продати - 2 місця  (а 3 - уже не дає) в тримісне купе, і дає взяти 2 місця в двомісне купе (три - не дає), а в одномісне купе - уже не дає -  Отже неважко здогадатись - такий набір відповідей можливий, якщо цілих купе в австрійській квоті місць не лишилось, лишилось одне купе де продане 1 місце в 3-місному режимі (а 2 місця вільні, або може вони навіть розкидані по 2 різних купе) і два різних купе де продано по 1 місцю з 2 в двомісному режимі.

Я б чекати 48 годин до відходу не радив-би - бо ці, як я припускаю 4 місця - можуть розкупити.

Купувати на сайті OeBB квиток з не потрібно і немає сенсу бо сайт OeBB продає у цей вагон винятково глобалпрайс і винятково між Україною і Віднем. Крім того квиток буде з обов'язковим обміном на паперовий у OeBBшному автоматі або касі тобто ним не вийде скористатись.
Якщо OeBB ці місця не продасть - за 48 годин до виїзду ці місця переададуть в систему УЗ і тоді каса УЗ їх побачить.

Раніше у таки випадках можна було звернутись до якоїсь турагенції, що уміє OeBBшні квитки продавати, але там здається близько 10 євро виходила комісія. Це не Кий-Авіа. Кий-Авіа торгувала залізничними квитками на ДБ аж надто давно і вони від цього відмовились (дуже шкода. там була дуже маленька комісія зашита), а потім якась інша агенція. При чому там треба ще неочевдино діяти - у них купити лише плацкарту без квитка (бо квиток вони продадуть по тій-же ціні, що й поза Україною і Угорщиною, тобто майже вдвічі дорожче), а потім цю плацкарту віднести в УЗшну касу, щоб до не довиписали квиток.

Але взагалі Polonez мені писав, що у лютому 2020 тестували міжсистемку, щоб мати доступ з УЗшної каси до місць в OeBBшній системі і ніби все працювало правильно, але я не знаю чи це запровадили. Я б припустив що скоріше так, але просто касирів чи то не навчили, бо тоді як раз був карантин, а потім стало не до того, чи може навіть навчали, але через плинність кадрів все-одно за терміналом опинились ті, хто кого не вчили.
Нажаль я вже давно за новинами на нашій стороні не слідкую, не знаю навіть що спробувати підказати касиру, щоб місце взялось.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 03.08.21 , 22:08 »
Share Reply with quote

А "Латорица" - это по-прежнему один поезд? Только укороченный до Чопа? Т.е. если ехать из Чопа, из поезда не нужно выходить?
ні. 2 різні, бо ВБСи Будапешт - Мукачево не в ходу, хоч і не вилучені зі схеми, а рахуються факультативними. Через кордон цим графіком фактично курсує лише 1 вагон Загонь - Чоп. Але  через те, що некурсування ВБСів до IC до Мукачева оформили не шляхом скасованя, а шляхом тимчасового переведеня у факультативні -  на підкидиші, в складі котрого вони б мали перетинати кодон - лишилась позначка "Латориця", хоча в теперішній ситуації це лише дезорієнтує.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 04.08.21 , 00:08 »
Share Reply with quote

Але взагалі Polonez мені писав, що у лютому 2020 тестували міжсистемку, щоб мати доступ з УЗшної каси до місць в OeBBшній системі і ніби все працювало правильно, але я не знаю чи це запровадили. Я б припустив що скоріше так, але просто касирів чи то не навчили, бо тоді як раз був карантин, а потім стало не до того, чи може навіть навчали, але через плинність кадрів все-одно за терміналом опинились ті, хто кого не вчили.
Нажаль я вже давно за новинами на нашій стороні не слідкую, не знаю навіть що спробувати підказати касиру, щоб місце взялось.
Я от на днях купував і касирка запевняла, що бере місце з австрійської квоти http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=10090.msg568378#msg568378. Може десь таки уміють.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 04.08.21 , 00:08 »
Share Reply with quote

ух. Значить лишилось здогадатись якою літерою за ключем W закодували звернення до місць австрійської залізниці і далі просто умовити касирку у києві цю літеру ввести за ключем W
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 04.08.21 , 02:08 »
Share Reply with quote

Купувати на сайті OeBB квиток з не потрібно і немає сенсу бо сайт OeBB продає у цей вагон винятково глобалпрайс і винятково між Україною і Віднем. Крім того квиток буде з обов'язковим обміном на паперовий у OeBBшному автоматі або касі тобто ним не вийде скористатись.
Якщо OeBB ці місця не продасть - за 48 годин до виїзду ці місця переададуть в систему УЗ і тоді каса УЗ їх побачить.
Уже 48? Polonez колись писав про 72.

Раніше у таки випадках можна було звернутись до якоїсь турагенції, що уміє OeBBшні квитки продавати, але там здається близько 10 євро виходила комісія. Це не Кий-Авіа. Кий-Авіа торгувала залізничними квитками на ДБ аж надто давно і вони від цього відмовились (дуже шкода. там була дуже маленька комісія зашита), а потім якась інша агенція.
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123667.msg507230#msg507230

Дойчє Райзен, але їх сайт перестав працювати з кінця 2019 року. Думаю, вони більше не в бізнесі.

UPD, ще знайшов, що Гельмут колись на TripAdvisor згадував "Reisewelt Ukraine". Ці все ще працюють
Another idea - you might contact the company "Reisewelt Ukraine":

http://reisewelt-ukraine.com/de/kontakte/

The are a Ukranian-Austrian travel agency based in Lviv. The director of the company is an Austrian businessman.

The company also cooperates with Austrian Railways and they often book train tickets Vienna-Lviv-Vienna for their clients (mainly tourists from Austria visiting Ukraine) and they have even organized an additional waggon for a bigger group a few times.

До речі, OeBB ще колись давно продавали квитки по телефону і були готові мені їх вислати поштою в Україну. Треба би їм зателефонувати, може й зараз так можна…

При чому там треба ще неочевдино діяти - у них купити лише плацкарту без квитка (бо квиток вони продадуть по тій-же ціні, що й поза Україною і Угорщиною, тобто майже вдвічі дорожче), а потім цю плацкарту віднести в УЗшну касу, щоб до не довиписали квиток.

Maxy, а цей трюк з плацкартою може провернути й німецька агенція, чи потрібно мати доступ саме до системи OeBB? (і це я так розумію означає, що система OeBB дозволяє придбати плацкарту окрему, попри глобалпрайсність тарифу на сайті). Чи можуть так продати плацкарту Львів/Чоп-Будапешт в УЗ вагон угорські каси або агенції?
« Last Edit: 04.08.21 , 02:08 by Volotar » Logged
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: