Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.09.21 , 00:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Румунські електрички?

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Румунські електрички?  (Read 1008 times)
chu
User

View Profile
« on: 29.08.21 , 21:08 »
Share Reply with quote

Доброго дня, потрібна порада/підказка.

Можливо, у кінці вересня чи на початку жовтня буду добиратись у район Брашова. Маршрут простий, але дещо не розумію.
Перетин кордону в Солотвино, з Сігету прямий нічний потяг R4113 Sighetu Marmației (16.00) - Brashov (03.46)
А от далі з Брашова треба дістатись до Zarnesti, я так розумію, має бути електричка, але CFR чомусь нічого не знаходить за запитом Брашов - Зарнесті.

Друга частина запитання стосується гілки Podu Olt - Ramnicu Valcea. На одній з електронних мап місцевості бачу, що між станціями "Valea Mărului Hm" та "Valea Fratelui h" ніби є якась зупинка "км. 355+100". Що це таке, там можна сісти чи зійти?

Дякую.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 30.08.21 , 00:08 »
Share Reply with quote

Рух по ділянці Брашов - Зарнешти виконує не CFR, а інший перевізник https://regiocalatori.ro/
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 30.08.21 , 01:08 »
Share Reply with quote

Друга частина запитання стосується гілки Podu Olt - Ramnicu Valcea. На одній з електронних мап місцевості бачу, що між станціями "Valea Mărului Hm" та "Valea Fratelui h" ніби є якась зупинка "км. 355+100". Що це таке, там можна сісти чи зійти?
Підозрюю, що ви дивитесь на mapy.cz або на openstreetmap чи на щось подібне і можливо хочете спуститись туди маркованим маршрутом з Фагарашу. Загалом ці карти відкриті для редагування широкому загалу і я б не виключав, що це якась умовно-технічна зупинка для залізничників, яку хтось колись позначив. Сайт CFR не показує жодних зупинок між Valea Mărului і Valea Fratelui. Якби там планували зробити зупинку для села Lazaret, логічніше було б робити її метрів на 600 південніше, ближче до моста через Олт. Судячи з космічних знімків і стрітв"ю, це місце просто in the middle of nowhere https://goo.gl/maps/12eZKcF9Xyzxpvxz8. Можливо на якихось румунських форумах вам зможуть підказати детальніше або хтось хто ходив на Фагараш і починав чи закінчував там.
chu
User

View Profile
« Reply #3 on: 30.08.21 , 11:08 »
Share Reply with quote

Рух по ділянці Брашов - Зарнешти виконує не CFR, а інший перевізник https://regiocalatori.ro/
Дякую, те, що треба. Буду знати.

snookerok
Так, ви праві, прикидаю варіанти початку або закінчення походу, швидше закінчення, бо тоді логістика зручніша та логічніша по часу. Знімки, streetview та розклади зупинок розглядав детально.
Погоджуюсь, що, в кращому випадку, там якийсь технічний об'єкт залізничників. Але це була б ідеальна станція, від якої стартувати/фінішувати. Хоч і так з цієї точки до зупинок "Valea Mărului Hm" та "Valea Fratelui h" по 4 км, тому проблеми особливої нема.
Дякую.
Гость10
Guest
« Reply #4 on: 30.08.21 , 13:08 »
Share Reply with quote

В Румынии нет электричек. И никогда их не было. Пригородные поезда.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 30.08.21 , 17:08 »
Share Reply with quote

раніше не було, а тепер трохи є.
Є с уживані (колишні SNCF class z6100) ,1965-1975 років випуску. За румунською класифікацією - class 58
https://en.wikipedia.org/wiki/Rolling_stock_of_the_Romanian_Railways#/media/File:Automotrice_58_des_CFR.jpg
ошиваються я так розумію навколо Брашова

Є ще кілька нових Softronic Hyperion, але вони курсують лише у далекому сполученні
« Last Edit: 30.08.21 , 17:08 by Maxy » Logged
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 30.08.21 , 18:08 »
Share Reply with quote

раніше не було, а тепер трохи є.
Є с уживані (колишні SNCF class z6100) ,1965-1975 років випуску.

И не только.

За румунською класифікацією - class 58
https://en.wikipedia.org/wiki/Rolling_stock_of_the_Romanian_Railways#/media/File:Automotrice_58_des_CFR.jpg
ошиваються я так розумію навколо Брашова

https://ro.wikipedia.org/wiki/Material_rulant_al_CFR_C%C4%83l%C4%83tori#Rame_electrice

С уважением, Ульф
Гость10
Guest
« Reply #7 on: 30.08.21 , 19:08 »
Share Reply with quote

Все равно электричками пригородные поезда называют только в бывшем СССР, да и то не везде. В других странах это просто пригородный поезд. Тем более в Румынии, где электричек отродясь не было, а тот металлолом, что есть, не в счет. Да, я на таком ехал один раз в Галац.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 30.08.21 , 19:08 »
Share Reply with quote

Все равно электричками пригородные поезда называют только в бывшем СССР, да и то не везде. В других странах это просто пригородный поезд. Тем более в Румынии, где электричек отродясь не было, а тот металлолом, что есть, не в счет. Да, я на таком ехал один раз в Галац.

В других сранах пригородные поезда ходят поближе к большим (очень большим)
городам, а то, что подальше, очень часто называют региональными, тем более
со всеми остановками.

С уважением, Ульф
ПЧ
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 30.08.21 , 23:08 »
Share Reply with quote

У нас в Одессе и регионе любой пригородный поезд без разбору, а тем более дизель, наобум "электричкой" никогда не обзывали, а рядом с нами в соседней Молдове -- НИКОГДА (более того, например, в нашем городе Балта электропоезда по традиции в народе до сих пор называют "дизель", хотя их заменили на электро ещё в 1994 году). "Электричкой" всегда был (да и есть тоже) только конкретно электропоезд, дизель -- дизель-поезд, а пригородный на локомотивной тяге -- бомбей. Такое "электричное обобщение" уже идёт в более северных широтах.
« Last Edit: 30.08.21 , 23:08 by ПЧ » Logged
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: