Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.10.18 , 08:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews

Train reviews

143/144 Київ - Івано-Франківськ/Ворохта

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Print
Author Topic: 143/144 Київ - Івано-Франківськ/Ворохта  (Read 74668 times)
funt
Active user

View Profile
« on: 26.08.08 , 02:08 »
Share

Поїздка відбувалась 23.08.2008 р. між станціями Хмельницький - Львів.
Поїзд у Хмельницький прибув за розкладом о 03.37. Мій вагон № 20 (плацкарт) був в голові поїзда. По прибуттю із нього вийшло кілька чоловік, а от на посадку зайшло близько десяти. Провідник - дядько сорока років, корінний гуцул :). При посадці, поки вичитував квиток, уточняв у мене куди я прямую, з якою метою, навіть анекдота встиг розповісти ;D І все дуже швидкою говіркою
Відправились із Хмельницького о 03.41 точно за розкладом. Мені дісталось 54 місце, тому я одразу ж на нього видерся та приліг. Переважна більшість вагонів складу поїзда були новими крюківцями зі склопакетами, як і мій.
Всередині - чистота та порядок. Усі місця в червоному велюрі, в наявності також бокові спинки.
За такої обстановки я швидко заснув. Прокинувся за 5 хвилин до прибуття в Красне. Пройшовся (;D) в туалет, щоб вмитись. Туалет виявився також чистим, сухим, без специфічних запахів. Мило, тепла вода були присутні. Провідник вже був на ногах, тому люб’язно зробив мені кави. Після відправлення із Красного, через 5 хвилин, провідник розбудив усіх, хто прямував до Львова, роздав квитки. Білизну збирати не просив, але народ виявився самосвідомим та зносив її до службового приміщення в той час, як провідник розносив каву та чай. За 20 хвилин до Львова були зачинені туалети, а сам провідник переодягся у "парадну" форму :) (до слова, він і так був охайним у синій сорочці та пляжних капцях :))
У Львів прибули раніше розкладу на 2 хвилини - о 07:58. Наш вагон, наскільки мені було видно із висадки, опустів відсотків на 90.

Загалом, оцінка поїзду 10/10
« Last Edit: 04.02.13 , 19:02 by logist » Logged
opex
Guest
« Reply #1 on: 26.08.08 , 18:08 »
Share

Не може бути плацкарт крюківський. Це або квр старого КВЗ або сучасна Твер.
d3fai13r
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 26.08.08 , 22:08 »
Share

там всі вагони червоноплюшеві КВР, можливо навіть Бидгощ
funt
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 27.08.08 , 04:08 »
Share

там всі вагони червоноплюшеві КВР, можливо навіть Бидгощ

Точно... Дійсно мабуть то все КВР: я ж при висадці звернув увагу на те, як охайно у вагоні і які в нього страшні двері
Дуже перепрошую за допущену помилку
Kaban
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 26.09.08 , 08:09 »
Share

19.09.2008, повний маршрут, вагон 3 П

В принципі згоден з funtом. Чистота і порядок, привітливі провідники, гарний вагон. Але постіль була трохи пошматована по краях (раніше не помічав такого в постілях ЛЬВ залізниці) і в вагоні вночі було холодно навіть у светрі та під ковдрою (вагонний термометр показував близько +15). Але це через те, що надворі погода була холодна та дощова, а опалення ще не увімкнули.

Оцінка 8/10
opex
Guest
« Reply #5 on: 04.01.09 , 04:01 »
Share

29.12.08, поезд 98 до Львова, полный маршрут, вагон 10К.
Вагон очень хороший, шоколадный аммендорф - довольно чистый, отопление работает, от окна практически не дуло, несмотря на деревянные рамы. Естественно, перед праздниками заполнен на 100%. Были и туристы, и командировочные, и работяги даже - последние категории видно взяли уже то, что осталось в кассе. Но повезло - были не шумные. Многие выходят в Тернополе.
Единственный недочет был - проводница несколько хамовитая. Однако по сути к ней претензий не было. А, еще белье было старовато - 2006 года, уж никак на фирму не подходит.
При посадке в Киеве позд в тот день почему-то долго не подавали, подали минут за 10 до отправления.

Поездка 02.01.09 Львов-Киев, 98й. Вагон 13К.
Вагон был еще лучше чем при поездке туда. Устроило решительно все - вежливая проводница, любезная к пассажирам, вагон шоколадный, очень комфортный, тепло, контингент - туристы едущие из Западной Украины и из туров по Европе. Все были уставшие и спали :)

На направлении Киев-Львов мой любимый поезд - туда приходит в 8 утра, уже не такое и раннее утро, назад уходит в 20 - не надо долго и мучительно ждать 92й или ловить места на транзитные. Мне как киевлянину приезд в 6-30 тоже удобен - можно перед работой если что смотаться домой. Хотя и дороговат.

Поезд 97-143, купе, советую однозначно.
Станислав Трошин
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 04.01.09 , 10:01 »
Share

Подтверждаю совет Ореха. При следовании из Львова в Киев просто незаменим. Купейную группу всем советую (опыт около 10 поездок).
Mashinist
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 10.02.09 , 02:02 »
Share

30.01.09 Киев - Львов вагон, 13к, поезд 143
Вагон старенький шоколадный "аммендорф" ,чисто убранный но  ужасно скрипучий .Отопление было нормальное ,правда очень сильно дуло от окна ,не помогала даже опущенное жалюзи.Заполняемость была 100 %,было довольно шумно, пассажиры постоянно пробегали мимо моего купе к проводниц за пивом , в общем,чувствувалось приближение выходных  :). Утром проводница разбудила нас  минут за 15 до прибытие . еле успели собраться ((( .Народ с нашего вагона выходил с помятыми ,но довольными лицами . Поездка очень понравилась , вагону поставлю 6 из 10 .Кстати у поезда действительно очень хороший график для поездки во Львов  ;)
Zheleznodorozhnik
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 10.04.09 , 19:04 »
Share

8/04/09 вагон ХХ
Ну что ж сказать,вагон у нас был идеальный купейник! было всё,мыло,осежитель воздуха,отопление,никто никуда не ходил!
Обслуживание на высочайшем уровне..
10 из 10
Единственное что не понравилось,ето то что ковырялки есть на участке Сосонка-Винница-груз,и потому сегодня 10 апреля поезд пришел с опозданием в 30 минут на киев-Пасс
« Last Edit: 10.04.09 , 19:04 by Zheleznodorozhnik » Logged
Георгий Грановский
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 11.04.09 , 01:04 »
Share

8/04/09 вагон ХХ
Ну что ж сказать,вагон у нас был идеальный купейник!

Володя - ты решил обкатать купейник  :o или просто разобрали все плацки и общаки на данном направлении?
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Print
Jump to: