Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.10.18 , 08:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews

Train reviews

143/144 Київ - Івано-Франківськ/Ворохта

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11
Print
Author Topic: 143/144 Київ - Івано-Франківськ/Ворохта  (Read 74664 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #70 on: 18.07.12 , 15:07 »
Share

13/07/2012, Київ – Волочиськ, вагон 04П

На посадці в наш вагон виникла конфліктна ситуація в однієї мамаші з провідницею. В тієї лохушки не виявилось свідоцтва дитини – провідниця відмовилась впускати їх і направила до начальника поїзда з метою доплатити до вартості повного квитка. Мама, звісно, проклинала її, називаючи як попало, але так на своєму настояла – чоловік збігав і приніс квиток зі штампом про доплату. Цирк та й годі – що казати. Курва мать, от хіба свідоцтво – не такий самий документ, як паспорт? Так часто ти сама їздиш без нього? Хіба це не само собою розуміється, що коли кудись відправляєшся, а тим більше з дитиною, то наявність документу при собі – це якось за замовчуванням, як на мене. Епогеєм того всього стала сцена, коли та придуркувата істеричка уже з вагону дзвонила до якогось Колі і горлопанила: «Чого ти нам не сообщив, шо треба взяти свідєтєльство? Нам тут такий спектакль проводніца устроїла. Провіряти її будуть. Кому ти нужна, хто тебе буде провіряти? Так шоб людям нєрви потріпати. Я як вернусь, то таку жалобу накатаю, шо їй мало не покажеця». Ноу комментс. Найбільше в цій і подібних ситуаціях бісить те, що ідійоти відстоюють свою позицію так впевнено, що всі навколо тупі і обмежені, хоча насправді виключно оті ідійоти є справжніми невігласами.

Вагон – старий львівський червоноплюш з усіма витікаючими. Всередині по чистоті – так собі. Туалет аналогічно, трохи із запашком. Провідниця – абсолютно ненав’язлива, по відправленню пропонувала попити чогось. Коли розбудила, щось там мурликнула про постіль, але я забив.

Контингент нормальний, швидко усі постелились і вляглись, навіть та пришелепкувата на боковій. Прибули за розкладом.

Оцінка – 8/10
sean
Active user

View Profile
« Reply #71 on: 18.07.12 , 15:07 »
Share

15/07/2012, Волочиськ – Київ, вагон 18К н/ф

Хороший вагончик. Люблю нефірмові купешки «Галичини», коли вдається вихватити.

Вагон чистий, акуратний, може рік-другий як після КР. Дві старші провідниці – надзвичайно ввічливі львів’яночки. Дуже втішились, що по Волочиську я зайняв останнє місце і «повний комплект» дозволяв не напрягатись до столиці.

Туалет – айс, моє купе також. Постіль лежала на місці, була в нормальному стані. Розклад і санітарні зони висіли власне від 143/144 і від 91/92 (того, котрий місяць ходив маршрутом «Бандери»). До столиці прибули хвилина в хвилину.

Оцінка – 10/10 цілком заслужено. Набагато комфортніше і вигідніше, ніж в фірмовому П.
mikle20
Active user

View Profile
« Reply #72 on: 30.07.12 , 12:07 »
Share

28.07.2012, вагон 15К, маршрут Киев-Львов. Так как до Львова не было билетов, купили до Ходорова. Вагон Амендорф в идеальном состоянии после капитального ремонта. Обшивка коричневая, но не оригинальная, что то похожее на МДФ, стеклопакеты. Ручки новые, белого цвета. Дорожки новые, туалет чистый и сухой со всем необходимым. При посадке было жарко, но как только поехали, включили кондиционер. Температура была комфортная. Постель новая и чистая. Проводники вежливые. Прибыли вовремя. На удивление вагон нефирменный.
Оценка 10/10
sean
Active user

View Profile
« Reply #73 on: 30.07.12 , 17:07 »
Share

На удивление вагон нефирменный.
Купехи 15-18 тут завжди нефірмові.
З 29.07 ця істина справджується 2 дні через 2 - тоді, коли на маршруті "рідний" состав. В інші 2 дні состави від 142/141 нефірмові.
Kaban
Active user

View Profile
« Reply #74 on: 02.08.12 , 08:08 »
Share

На удивление вагон нефирменный.
Купехи 15-18 тут завжди нефірмові.
З 29.07 ця істина справджується 2 дні через 2 - тоді, коли на маршруті "рідний" состав. В інші 2 дні состави від 142/141 нефірмові.

також з нового графіка в "рідному" складі вагон-штаб №8 став нефірмовий (шоколадний Аммендорф без кап.ремонту, але в дуже хорошому стані)
MAI
User

View Profile
« Reply #75 on: 20.08.12 , 11:08 »
Share

12.08.2012
13 К.
Івано-Франківськ-Київ

Шоколадний Амендорф з працюючим кондиціонером. Чисто, затишо, вся фурнітура на місці.  Тулает теж був в нормі, але запах був не дуже.
В Фастів запізнились на 10 хв, про те в Київ прибули вчасно. Постіль просили здавати, будили, як завжди, одразу після Фастова.
sean
Active user

View Profile
« Reply #76 on: 20.08.12 , 15:08 »
Share

19/08/2012, Волочиськ – Київ, вагон 05П

Состав в цей день був від «Бандери» - це я зрозумів по вартості квитка і готував себе до гіршого. Як виявилось, не такий страшний чорт, як його малюють. Чотири плацки, що проїхали мимо мене, ззовні виглядали досить пристойно – усі свіжо викрашені, без будь-яких подряпин, іржі і т.п.

Всередині вагон виявися ще кращий – чистенький, акуратний, затишний, з м’якими полицями (як перини) і підспинниками. Туалет – також досить хороший, сухий і без запаху. Провідник – дуже ввічливий львів’янин. Увесь вагон, крім мене, спав. Вночі, правда, було реально дуже холодно, а за одіялом було впадло іти ;)

Все би нічого, якби не вибрики провідника – в 04:40 він увімкнув світло, почав бігати по вагону і кричати, щоб усі піднімались. На здивування злих паксів, чому так рано (потяг прибуває о 06:07!!!), так собі спокійно відповів: в 05:30 я закриваю туалети. Не хотілось скандалити (якого чорта закривати їх так рано???), тому я собі з горем пополам покемарив ще до 05:50, у Вишневому спокійно встав, зібрав постіль (йому я її не відносив принципово, а просто залишив на місці) і по Києву-Волинському двинувся в тамбур, аби вискочити якомога швидше.

Поки йшов по платформі від свого вагону до західного підземного переходу, оглянув увесь состав – айс!

Оцінка – 8/10
sean
Active user

View Profile
« Reply #77 on: 04.09.12 , 16:09 »
Share

31/08/2012, Київ - Волочиськ, вагон 12К

"Нерідний" состав з маршрутними дошками "Львів - Київ". Багатьох паксів це збивало з пантелику, чув розмову одного по телефону типу: "Шо ти мені роказувала, шо то франківський поїзд? Тут пише Львів - Київ" ;)
На всіх купейних вагонах були позначки про наявність кондиціонеру, що мене дуже здивувало, а сам факт я піддав сумніву. Як виявилось, кондиціонери таки є і вони працюють. Хвилин 15 після того, як від'їхали з Києва, такий досить шумно почав працювати у нашому купе  і наробив добренького холоду.
Сам вагон більш-менш, а от туалет був вологим і зі стійким запашком. Полиці м'які, матраци добротні. Провідниця - дуже привітна молоденька дівчинонька. Постіль лежала на полицях, я постелився та ліг ще до відправлення. В купе був цілком адекватний контингент, одразу всі вляглись дрихнути.
За 20 хв до прибуття провідниця ввічливо розбудила, повернувши квиток і не вимагаючи постіль. Прибули вчасно.
Поки йшов від свого вагону, продивився частину составу, яку не догледів по Києву - усі плацки виглядали досить пристойно, а №1 була червоноплюшем.

Оцінка - 9/10 (мінус бал за туалет)

* * *

03/09/2012, Волочиськ - Київ, вагон 15К

"Рідний" состав Галичини, в якому на маршрутних дошках уже чітко вказано "Івано-Франківська - Львів - Київ". Провідниця, коли я підбіг до свого вагону, який був за всіма можливими городами і ледве не на стрілках, мило зустріла мене зі словами: "Вас то нам і не вистачало" ;))) Дуже файна і ввічлива кубіта з гарною і чіткою мовою з типовим львівським акцентом. Всунув їй обидва квитки "Підволоч - Фастів" і "Фастів - Київ" (про цю історію я писав у відповідній темі форуму) і попросив не будити перед Фастовом, я подякував і отримав у відповідь файне "Прошу, постіль я Вам зараз принесу".
Вагон досить хороший, чистий і акуратний. Туалет зі сторони неробочого тамбуру також пристойний, сухий і якийсь наче більших розмірів, ніж завжди, як мені здалось. Усі спали, у т.ч. в моєму купе. Я швиденько постелився і також ліг. Полиці м'які, матраци хороші, постіль чиста і суха.
Побудка не була ранньою, постіль не вимагали, пізніше інша старша провідниця ходила і сама збирала. Пропонувала чай-каву та повертала квитки.

Оцінка - 10/10.
sean
Active user

View Profile
« Reply #78 on: 17.09.12 , 16:09 »
Share

14/09/2012, Київ – Волочиськ, вагон 01П н/ф

За декілька днів до відправлення вивалився в продаж нефірмовий плацкарт у складі «рідного» фірмового составу, розмели який протягом години. Думав, що буде якесь старе відро, як виявилось – такий же червоноплюш, як і у всьому составі. Абсолютно нічим не відрізнявся, від тих, в яких я їздив і які стояли поруч. От тільки значно дешевший, адже без «мего-фірми» «Галичини» ;)

У вагоні було чистенько і акуратно. Туалет  - чистий і сухий. Провідниця – мила і дуже ввічлива жіночка років сорока. Постіль принесла одразу після відправлення, сама постіль досить нормальна. Миттєво усі постелились і до Фастова вагон уже похрапував. Поїзд летів досить швидко, прибули вчасно. За 10 хв до прибуття провідниця розбудила і повернула квиток.

Оцінка – 10/10, побільше б таких нефірмових червоноплюшів ;)

* * *

16/09/2012, Волочиськ – Київ, вагон 01П н/ф

Вагон з’явився в продажі аналогічно до попереднього посту і розійшовся так само швидко. Состав на цей раз був від «Бандери».

Вагон – жах. З відносно недавнім КВРом (з дверима в туалет як у космічному кораблі, про що не раз згадувалось у відгуках про 74-ий), але страшенно брудний, смердючий, недоглянутий і просто огидний. Полиці хороші, матраци тоненькі як простирадло, постіль нормальна. Туалет – навіть гидко згадувати, такого я не бачив і не чув давно.

Провідник на посадці – старше невиховане хамло, вранці на побудці – таке ж молоде бидло. Зайці були на місцях 53, 54, а також в купе провідників. Срач у вагоні повний, ті два псевдо-провідники лазили наче якісь бомжі.

Добре, що усі спали і ніч пройшла швидко та спокійно. До столиці прибули в 06:01 замість 06:07.

Оцінка – 2/10.
« Last Edit: 29.10.12 , 11:10 by sean » Logged
interfan
Active user

View Profile
« Reply #79 on: 18.09.12 , 13:09 »
Share

Теж їхав 16.09.2012 143 поїздом. З Івано-Франківська до Львова у купе, з Львова до Києва у плацкарті. Такі ж бидлуваті провідниці ( в обох вагонах),так ж вбиті вагони.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11
Print
Jump to: