Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.09.20 , 10:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Аэроклуб

Pages: 1 ... 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 [531] 532
Reply | Print
Author Topic: Аэроклуб  (Read 1531123 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #5300 on: 15.09.20 , 11:09 »
Share Reply with quote

прилет 16:40 вылет 18:25 - это очень рисковано?
16:40 - плановий час прильоту, зазвичай приземлення відбувається значно раніше (якщо протягом дня не було затримок у борта). Але ж це вилами по воді писано. Таксування, вихід з літака, прикордонний контроль- це все час. Ніхто не може спрогнозувати, наскільки швидко це пройде. А Вам знову іти на безпеку. І тут на кожному зі згаданих етапів потрібно врахувати особливості розтягування часу за сучасних умов. А також те, що за якихось 50 хв після планового часу прибуття уже буде закрита реєстрація на наступний рейс (нерелевантно, якщо Ви без багажу), хоч на безпеку пускають і значно пізніше. Я жодним чином не відмовляю Вас, бо сам ризикував багато (але не з такими малими гепами у часі), та імхо, це надто ризиковано.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #5301 on: 15.09.20 , 11:09 »
Share Reply with quote

Ми якось летіли рейсом Харків-Дортмунд, то так і було: працювали лише 2 віконця. При цьому одне з них спочатку лише громадян ЄС обслуговувало, аж коли вони всі пройшли, то тоді дозволили всім іншим через нього йти. Коротше, від моменту виходу з літака (місця були по центру літака), до моменту виходу на зупинку міського транспорту у нас пройшло хвилин 50. А зараз уявіть, що в часи пандемії документи перевіряють більш прискіпливо, тому цілком можливо, що всі процедури триватимуть ще довше.
opex
Active user

View Profile
« Reply #5302 on: 15.09.20 , 11:09 »
Share Reply with quote

Я вам скажу - колись у немаленькому Кельн-Бонн було два віконця на виліт нешенген, при тому що протягом години було два здоровенних борти на Туреччину, в Київ, Туніс чи Марокко, і один чи два в Великобританію. Це було вражаюче. Намагаюся уникати стиковок у німецьких аеропортах.
sean
Active user

View Profile
« Reply #5303 on: 15.09.20 , 11:09 »
Share Reply with quote

Ну от десь рік тому в Нюрнбергу чергу впустили за декілька хвилин - штампували паспорти як у Швехаті. А того ж року у Шонефельді я стояв в черзі дві години. Тому тут немає однозначної відповіді, окрім ствердження про високий ризик виконання запланованого гнч стикування.
opex
Active user

View Profile
« Reply #5304 on: 15.09.20 , 11:09 »
Share Reply with quote

Мені з німцями везло якраз таки у Шенефельді - у мене було місце 2А, я зробив ривок і був перший на паспорті. А  от у Мюнхені пам"ятаю було сумно з чергами - у мене була стиковка здоровенна, цілий день майже, я з"їздив на пиво у Хофбройхаус, а от у чергах були люди зі стиковками по 1:40, причому у якісь далекі країни з абізянами і папугаями, дуже нервували.
sean
Active user

View Profile
« Reply #5305 on: 15.09.20 , 11:09 »
Share Reply with quote

І так, гнч, останній комент орех-а досить влучний, бо ж у німців життя помірне і ніхто нікуди не поспішає.
mann
Active user

View Profile
« Reply #5306 on: 15.09.20 , 13:09 »
Share Reply with quote

Вот не знаю как на погранконтроле отнесуться к польской визе типа D

В Німеччині масово затримують українських заробітчан, які їдуть по біометрії

У Німеччині все частіше трапляються випадки коли затримують українських заробітчан, які хочуть працевлаштуватися по “безвізу”,  “польських візах” або іншим незаконним способом. Тому, якщо вам пропонують роботу по “безвізу” або “польських” та “чеським” візам в Німечччині не видіться на такі обмани, адже це все може закінчитися трагічно.

Про це пише ua-reporter, передає “Це моя Україна“.

Зовсім недавно затримали ще 32 громадян України. В них вилучено 18 200 євро, як нелегальний дохід. Серед усіх затримали – 27 це нелегальні працівники.

Варто зазначити, що нелегальна робота в Німеччині несе за собою крімінальне правопорушення – тому що до нелегальної праці без сплати податків додається ще й незаконне проживання на території Німеччини а часто також і незаконне проникнення на територію країни.

Деяких осіб  з 27-ми затриманих українців зловили на в’їзді в Німеччину з Польщі – у людей були просрочені документи, недійсні робочі польські візи . Таких затримували, штрафували та повертали до Польщі, точніше – до польської поліції. Далі – як правило, депортація з подальшою довгостроковою забороною в’їзду в ЄС.

Німці залучають значні сили на боротьбу з нелегальними трудовими мігрантами – по всьому ЄС зростає безробіття, тяжко-важко і німецькому автопрому, не тільки малому та середньому бізнесу.

Ось черговий приклад, щодо масштабного залучення поліції та інших державних службовців на пошуки “чорних” заробітчан. 14-15 липня на німецькому автобані А4 поблизу німецько-польського кордону працювала велика зведена команда поліцейських та митників . На протязі 14-ти годин вони сумлінно перевіряли сотні одиниць транспорту.

Тільки в зоні відпочинку Оберлаузітц (Rastplatz Oberlausitz) було затримано п’ять бусів. Затримали 22 заробітчан, серед них було 7 українців.

Гірші справи були у тих українців, кого затримали на зворотньому шляху з Німеччини.

Найбільш показовими були два таких затримання. 11-12-го липня федеральна поліцейська інспекція Людвігсдорфу проводила рейд в районі прикордонного німецького міста Гьорліц (Görlitz ). Тоді затримали 5-ох українців . Серед затриманих дві жінки та троє чоловіків. Жінки нелегально працювали медсестрами. З трьох чоловіків один працював на будівництві, інший – в приватній фірмі в Гамбурзі, ще один – електриком у Франкфурті-на-Майні. Ніхто з названих осіб не надав документів, підтверджуючих легальне працевлаштування.

Тож загалом у них було вилучено 15 200 €, як нелегальний дохід. Крім цього, з кожного стягнуто і по 500 € застави на розгляд судових справ та витрат німецької сторони на депортацію нелегалів.

А 14-го липня поліціянти тієї ж самої федеральної поліцейської інспекції Людвігсдорфу затримали українця, який працював з просроченими документами.  У підсумку, в нього, як нелегальний дохід від роботи електриком “в чорну”, вилучили 3000 €. Крім цього, з нього також будуть стягнуті гроші за депортацію з території ЄС.

Це тільки випадки про які нам відомо, але насправді їх є набагато більше. Тому будьте обережними і їдьте на роботу тільки якщо у Вас є весь пакет документів.
гнч
Guest
« Reply #5307 on: 21.09.20 , 16:09 »
Share Reply with quote

15:35Львов LWO Wizzair
2 ч. 05 мин.

16:40 Дортмунд DTM

Стыковка: 1 ч. 45 мин.

Самостоятельное перемещение багажа в аэропорту DTM.
Трансфер защищен Гарантией Kiwi
18:25 Дортмунд DTM
Wizzair
2 ч. 05 мин.

21:30 Рига RIX

Отримав відповідь з погранслужби Дортмунда

Sehr geehrter Herr ...,

haben sie einen längerfristigen Aufenthaltstitel als Drittstaatsangehöriger für einen Staat de EU und befinden sie sich bereits in der EU (Polen) stellt sich die Frage

des Transits nicht. Reisen sie aus der Ukraine in das Bundesgebiet ein, müssen sie eine Ausnahme von den derzeitigen Reisebeschränkungen in Anspruch nehmen können. Dies ist möglich wenn sie einen

Aufenthaltstitel vorweisen können. Ein Flughafentransit ist in Dortmund nicht vorhanden.

Weiterhin müssen sie sich mit den lettischen Behörden in Verbindung setzen ob eine Einreise nach ihrer Sachverhaltsschilderung nach Lettland möglich ist.

möglich ist.

Beachten sie, dass diese Email keine Reiseerlaubnis ist. Sie dient lediglich ihrer Information.
opex
Active user

View Profile
« Reply #5308 on: 21.09.20 , 16:09 »
Share Reply with quote

Вы считаете, тут много носителей немецкого или тех людей, которые будут настолько заинтересованы в этой проблеме, что сами переведут в гугл-трансляторе текст?
гнч
Guest
« Reply #5309 on: 21.09.20 , 20:09 »
Share Reply with quote

в том то и дело, что гугльтранслейт перевел. Вроде в первом приближении понятно, но конкретно я не понял возможен такой транзит или нет.

потому привел оригинал текста
Tags:
Pages: 1 ... 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 [531] 532
Reply | Print
Jump to: