Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.05.17 , 23:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Где остановиться в поездке

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14
Reply | Print
Author Topic: Где остановиться в поездке  (Read 93467 times)
Niszczebrod
User

View Profile
« Reply #120 on: 18.02.17 , 12:02 »
Share Reply with quote

Та який olx? То те ж саме, що оголошення на паркані)) Краще вже  airbnb
Що стосується airbnb. Цього разу (січень-лютий) вирішив скористуватися ними.
Зручно те, що ти відразу сплачуєш повну вартість карткою і ціна у тій валюті знімається, яку ти встановив. Тобто мені написали 10900 рублів, стільки і зняли. І потім в мені не боліла голова, поміняти гроші, то-сьо.
Мінусів більше ніж плюсів.
1. Саме те, що я написав у плюс, можна вважати і мінусом. Потрібно відразу сплатити повну вартість, незалежно від того, що в тебе можуть змінитися плани. Гроші можна повернути, але не повертається "комісія airbnb", яка склала десь 15%, а також більшість власників, якщо ти скасуєш поїздку за кілька днів, утримають частину сплаченого.
2. Не знаю, як в інших містах, у Києві (я дивився райони Липки, Клов), більшість пропозицій від аґенцій. Само по себе це непогано, навіть для мене краще, ти не спілкуєшся з безпосереднім господарем і якщо ти випадково розбив порцелянову ропуху, то тебе нічого не кажуть. Але на моєму прикладі вийшла така штука. Якщо б я звернувся до аґенції безпосередньо (через їхній сайт), я б заплатив на 140 гривень за добу менше. Ну то такоє.
3. Ті пропозиції, які від справжніх власників, вони або якісь потаскані, або там вимоги такі, що краще туди не пхатися. Наприклад, я з одною жіночкою листувався, вона казала, що через день буде приходити та мити поли. На моє питання, чи можна без цього, вона категорично відмовилася. Ну мені воно треба, щоб хтось шастав?
А так, у цілому, контора, в якій я орендував, сподобалася, кому потрібно, можу порадити.
Також можу дати промо-код на airbnb, який дає знижку в районі 30 доларів.
« Last Edit: 18.02.17 , 12:02 by Niszczebrod » Logged
joy
Active user

View Profile
« Reply #121 on: 19.02.17 , 12:02 »
Share Reply with quote

Я airbnb пользуюсь редко.
Комиссия напрягает.
К тому же надо всегда предоплачивать бронь, а мне это часто не с руки.

opex
Active user

View Profile
« Reply #122 on: 19.02.17 , 23:02 »
Share Reply with quote

А я вообще не пользуюсь. Я люблю гостиницы. Чтоб пардон-гарсон, ресепшен был, и полотенца заменили и сходить на завтрак с сосисками с утра:)
Sath
Active user

View Profile
« Reply #123 on: 19.02.17 , 23:02 »
Share Reply with quote

А я пользуюсь. Люблю разнообразие видов проживания :) А еще - в таких регионах, как, например, Азорские острова - именно этот портал помогает в принципе провести отдых в условиях ограниченности мест для проживания :)
Niszczebrod
User

View Profile
« Reply #124 on: 20.02.17 , 11:02 »
Share Reply with quote

А я вообще не пользуюсь. Я люблю гостиницы. Чтоб пардон-гарсон, ресепшен был, и полотенца заменили и сходить на завтрак с сосисками с утра:)

Якщо на 1-2 ночі, то зручніше готель, немає питань. А якщо на тиждень? Ось цей народ на сніданку в халатах, пардон-ґарсон втомлює трохи.
Та і ціновий фактор теж треба мати на увазі. Наприклад, у "Салюті" доба коштує удвічі дорожче. Ось тобі й пардон-ґарсон. Потім готельний номер - це десь 20 метрів площі у кращому випадку, а може бути і 12-15. А квартира - це 40-60. Або за ці гроші отримай "Братиславу" якусь чи "Червону Калину" на Трухановому Острові.
У "Салюті" я мабуть пожив, цікава споруда. Там, певне, меблі не прямокутні у плані, а кріволінійно-трапецеїдальні, через криволінійність стін. Але там ця потвора "Даймонд Хіллу" псує всі мальовничі види на Дніпро.
opex
Active user

View Profile
« Reply #125 on: 20.02.17 , 13:02 »
Share Reply with quote

Жив по тижню на морських курортах у готелях. Зовсім не напрягає. Але то невеличкі готелі на десяток номерів були а не химери на тисячі номерів.
Зручно. Сніданок у готелі а обід і вечеря у автентичному кафе у дядюшкі Зорана чи тітоньки Суліко. А солоні від моря рушники замінять на нові.
rst
User

View Profile
« Reply #126 on: 20.02.17 , 14:02 »
Share Reply with quote

Пока работали скидочные купоны по 10 евро, не было смысла не пользоваться airbnb на 1-2-3 ночи, на одну вообще за бесценок получалось. Пробовал и отдельное жильё, и комнаты в квартире с хозяевами, и "сарай во дворе" - опыт пока только положительный.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #127 on: 01.03.17 , 06:03 »
Share Reply with quote

Если вы хотите планируете поездку в Ярославль и хотите окунуться в веселенькую атмосферу студенческого общежития, то можете остановиться в гостинице при общаге ярославского филиала МИИТа. К вашим услугам 2-3 местные номера, санузел в блоке на 4 номера, дешевый буфет (завтрак от 40₽). Нельзя сказать, что супердешево (650 за койкоместо в сутки), если ехать вдвоем, то лучше нормальную гостиницу снять за 1500-1600, да и расплложение не в центре (Московский пр., 151). Но одному выйдет бюджетненько.
Обстановка спартанская, но не ужасающая.
joy
Active user

View Profile
« Reply #128 on: 01.03.17 , 16:03 »
Share Reply with quote

Гостиница при общаге - уже одно название веселит)
А какова вероятность занять одно место и жить без соседей?
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #129 on: 01.03.17 , 18:03 »
Share Reply with quote

А что смешного?
Я в Белостоке всегда останавливаюсь в гостинице квартирного типа от православной церкви. Все устраивает.
Вай фай летает, кухня есть, прямо центр, даже православная церковь рядом, шведский стол на завтрак. Иногда дают комнатку с балконом. Тишина, выход на детскую площадку, сдают 2 этажа, на остальных этажах 5ти этажки проживают служители церкви с семьями.
Всегда заселяемся утром; приходим в 9 утра и оставляем сумки, хотя расчетный час с 13 часов.
« Last Edit: 01.03.17 , 18:03 by dmitro » Logged
Tags: travel 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14
Reply | Print
Jump to: