Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
05.03.21 , 18:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Городская электричка в Киеве

Pages: 1 ... 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145
Reply | Print
Author Topic: Городская электричка в Киеве  (Read 511417 times)
opex
Active user

View Profile
« Reply #1410 on: 07.12.20 , 08:12 »
Share Reply with quote

Читаю я такой последние сообщения и воображаю - неужели гэ собрались в Академ запускать :)
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #1411 on: 07.12.20 , 13:12 »
Share Reply with quote

Ага. На о.п. "Академгородок", которой уже не существует :)
VSK
Active user

View Profile
« Reply #1412 on: 10.12.20 , 10:12 »
Share Reply with quote

Думаю буде в тему)).
https://hmarochos.kiev.ua/2020/12/09/kyyany-krytykuyut-vidkryttya-munitsypalnoyi-kav-yarni/
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #1413 on: 24.01.21 , 14:01 »
Share Reply with quote

Крім того, НМД, більшість безквитковий проїзд за крадіжку, як таку, не вважає. "Нє, ну а чо такова то я сдєлал?"
Я сильно підозрюю, що у багато хто з "зайців" якось принципово по-різному ставиться до крадіжки товару (взяв і не оплатив) у магазині й до крадіжки послуги перевезення (скористався й не оплатив) у системі масових перевезень. (Maxy, це й до Ваших повідомлень коментар.)
Коли людина краде з полиці пляшку пива, вона розуміє, що це конкретна пляшка, яку хтось виробив, і що на те, щоб виробити цю конкретну пляшку, той виробник витратив якісь гроші, і ці гроші (на сировину, зарплату працівників тощо; вже не будемо про прибуток, про зарплату працівників магазину і т.д.) цьому виробнику повертає покупець, споживач цієї конкретної пляшки.
А от коли людина сідає в електричку, підозрюю, що у неї такої "прив'язки" може й не бути. Тобто хід думок (чи скоріше підсвідомої логіки) такий: "Електричка все одно є, вона все одно їздить, зі мною чи без мене. Звідки беруться на це гроші — а хрін його знає; мабуть, з якогось абстрактного бюджету..." (зауважимо в дужках: розуміння того, що бюджет формується з наших же податків, те, що держава з її грошима — це всі ми, в таких мізках теж якось не дуже живе), "...і якщо конкретний я не заплачу за проїзд, електричка їздити не перестане".
Навіть у маршрутці така людина заплатить з більшою ймовірністю, ніж в електричці, й є, гадаю, дві причини. Перша з них "технічна": менші розміри й кількість пасажирів полегшують водієві контроль. Друга ж психологічна, ментальна: та сама менша кількість пасажирів (а можливо, ще й розуміння того, що в деяких випадках маршрутка може належати самому водієві) утруднюють оте підсвідоме "абстрагування", яке я описав вище (від якихось "далеких" держави, УЗ, "Київпастрансу" тощо, які існують _нібито_ "самі по собі", не за _мої_ конкретні гроші, й та електричка їздить _нібито_ "сама по собі", не за мої конкретні гроші, які я плачу чи не плачу за проїзд).
Полтергость
Guest
« Reply #1414 on: 26.01.21 , 13:01 »
Share Reply with quote

Количество зайцев критически не влияет на пригородное сообщение.
Они находятся на таком же уровне как и количество воров в супермаркетах, потери от которых заложены в стоимости.
Намного критичнее это коррупция руководства, неумелое управление.
opex
Active user

View Profile
« Reply #1415 on: 26.01.21 , 14:01 »
Share Reply with quote

Та ладно! Воровство в магазине - пара процентов. А в электричке может до половины а то и больше едет, учитывая истории когда в кассе продано 12 билетов а влезть в вагон не могут.
За воровство в магазине можно и присесть, а за бесплатный проезд что - ну максимум ссадят, а то и просто поругаются и отстанут.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #1416 on: 26.01.21 , 15:01 »
Share Reply with quote

Это не считая тех, кто едет "от и до", а билет покупает "минималочку".
Volodymyr
Active user

View Profile
« Reply #1417 on: 26.01.21 , 16:01 »
Share Reply with quote

Ті, хто "їдуть від і до, а купують мінімальочку" - це не зайці, - це корупція.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #1418 on: 26.01.21 , 17:01 »
Share Reply with quote

Ті, хто "їдуть від і до, а купують мінімальочку" - це не зайці, - це корупція.
Корупція, в разі якщо Ви сказали "мені квиток від Ніжина до Києва", дали повну суму, а Вам вибили "мінімалочку". Тоді так, корупція. А коли кассир запитує "Вам звідки куди давати квиток?", а пасажир відповідає "Мені отой за 13 грн", то це чия саме "корупція" не підкажете?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #1419 on: 26.01.21 , 18:01 »
Share Reply with quote

Не повірите, але моя по роботі також показувала мені квиток "на мінімалочку", хоча сказала провіднику-касиру реальний маршрут. Хоча й провідник взяв також "мінімалочку". Потім вона питала в мене, чому туди в касі вокзалу Дніпра квиток коштував 18 грн., а зворотно в касира 11 грн. Вона їздить електоронос раз на десять років, тому це її дуже здивувало.....
Tags: kyiv epl emu commuter 
Pages: 1 ... 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145
Reply | Print
Jump to: