Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.12.19 , 14:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

минск-рига

Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9
Reply | Print
Author Topic: минск-рига  (Read 15340 times)
гнч
Guest
« Reply #60 on: 29.11.19 , 22:11 »
Share Reply with quote

интересного много!
может не билет сдавать а в суд подать с хорошим адвокатом?

Билет продал сайт УЗ, и пока есть время можно полюбовно решить вопрос. Распечатав билет в Украине в кассе и передать пассажиру. + компенсацию : двойную цену билета, красивую открытку и небольшой букетик)
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #61 on: 29.11.19 , 22:11 »
Share Reply with quote

Так тебе и скажут..... все претензии к сайту УЗ. С ним и решайте вопрос.
гнч
Guest
« Reply #62 on: 29.11.19 , 23:11 »
Share Reply with quote

раскажи лучше, как с Падневичей удобнее в Лиду попасть или в Вильнюс? Или только через Минск?
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #63 on: 30.11.19 , 10:11 »
Share Reply with quote

Уже заколебали эти Падневичи или как их ещё....
Каждая практически деревня имеет связь со своим райцентром. А с Воложина решай сам куда ехать. Но оттуда, кроме Минска и Молодечно ехать и некуда.
Если есть прямой автобус/маршрутка на Минск из этого села, то, конечно, лучше на Минск ехать.
Или такси. Местные, возможно, за денюжку и отвезут прямо к границе или в Ошмяны.
« Last Edit: 30.11.19 , 10:11 by dmitro » Logged
W_777
Active user

View Profile
« Reply #64 on: 30.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

интересного много!
может не билет сдавать а в суд подать с хорошим адвокатом?

Билет продал сайт УЗ, и пока есть время можно полюбовно решить вопрос. Распечатав билет в Украине в кассе и передать пассажиру. + компенсацию : двойную цену билета, красивую открытку и небольшой букетик)

А Вы, батенька, фантазер!
Если не хотите сдавать билет, то можете его распечатать в кассе УЗ и отправить в Латвию рекомендованым письмом. Обойдется это гривен в 150-200 и будет идти месяц. А на сдаче й покупке нового билета Вы потеряете гривен 50
гнч
Guest
« Reply #65 on: 30.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

Я Фантазер?

Это я должен за свои деньги исправлять ошибки УЗ-букинга?!
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #66 on: 30.11.19 , 12:11 »
Share Reply with quote

Или передать с водителем/пассажиром/проводником в Ригу.
Не знаю, как в Украине, наши водители автобусов за письмо в Ригу брали 10 баксов.
Дорого, нелегально, но зато быстро.
W_777
Active user

View Profile
« Reply #67 on: 30.11.19 , 14:11 »
Share Reply with quote

Я Фантазер?

Это я должен за свои деньги исправлять ошибки УЗ-букинга?!

УЗ на это наплевать. Им проблемы пассажиров вообще не интересны.
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #68 on: 30.11.19 , 19:11 »
Share Reply with quote

Никто в УЗ не подумал, что кто-то в здравом уме полезет покупать билет из Минска в Ригу на сайт УЗ (действительно - зачем!?) и поэтому не завели белорусские вагоны под отдельной ниткой без ЭПД.
Maxy колись писав, що для міжнародних квитків, букінгу, навпаки, треба прикручувати костилі до кожного окремо взятого потягу. Щоправда, то було в контесті Польща-Україна, а тут МГПТ-ні Латвія і Білорусь, тому було б цікаво послухати його версію, щодо можливості купити такий квиток на букінг-уз.

Так вище ж Гнч писав, що в нього квиток у вагон БЧ:
Взял билет Рига-Минск на букинг.уз в 12 беларуский вагон.

Звідки сканери у білоруських провідників? Як вони переревірять чи справжній квиток? Чи вони будуть бігати до українських провідників щоб відсканувати квиток?

Гм… А чому б і ні? :) Теоретично, вони б навіть могли отримувати від провідників УЗ список пасажирів, що їдуть з електронними квитками. Неймовірності цій версії додає лише той факт, що ми говоримо про УЗ.

Взагалі-то, якщо є час, і не шкода його тратити, то можна написати два запити – до БЧ та УЗ і запитатись, WTF і як це має працювати. У разі технічної помилки з боку УЗ, думаю, вони б мали повернути гроші за квиток без комісії (на підставі порушення "Порядку надання послуг з оформлення/повернення проїзних/перевізних документів у пасажирських перевезеннях та супутніх послуг через Веб-сайт Укрзалізниці booking.uz.gov.ua": https://booking.uz.gov.ua/i/booking.manual.uk.pdf). Альтернативно, у випадку помилки УЗ, можна повернути всі кошти через chargeback, але очевидно, що це буде не надто швидко.
гнч
Guest
« Reply #69 on: 30.11.19 , 22:11 »
Share Reply with quote

я доречі, теж подумав про листи в БЧ і УЗ. Але пассажир цей не пише кирилицею завсім. А мені від його імені писати ...
Та й ще не знаю як його побудити писати ці запити. В білеті чітко написано
"ЭТОТ ПОСАДОЧНЫЙ ДОКУМЕНТ ЯВЛЯЕТСЯ ОСНОВАНИЕМ ДЛЯ ПРОЕЗДА
THIS BOARDING DOCUMENT IS THE BASIS FOR PASSAGE".
Не хочу щоб людина хвилювалась лишній раз теж.
Як що це помилка УЗ, то нехай самі й вирішуть цю проблему без мене.
Може читає хто цей форум з УЗ?
І ще думаю порадити підійти до вагону УЗ, якщо не візьмут у вагон БЧ. Чи там провідники і бригадир не на стільки свідомі?
Можливо підійти раніше до попередніх рейсів і уточнити.
Але знову я маю переконати цього пасажира це зробити.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9
Reply | Print
Jump to: