Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
04.12.20 , 13:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Related questions

      Электрификация новых участков в Украине

Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 100
Reply | Print
Author Topic: Электрификация новых участков в Украине  (Read 432048 times)
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5288


View Profile
« Reply #680 on: 11.10.17 , 15:10 »
Share Reply with quote

В части Доброполье - Дубово как-то даже не верится. Зачем там оно? ...
А Долинская - Николаев?
Также об этом подумал. Возможно, тут (для последних двух) термин "электрифиация" подразумевает модернизацию посредством перевода линий на электронной управление (электрическую централизацию, кажись так).
« Last Edit: 11.10.17 , 16:10 by sergius » Logged
Александр19
Active user

Posts: 260


View Profile
« Reply #681 on: 11.10.17 , 18:10 »
Share Reply with quote

В части Доброполье - Дубово как-то даже не верится. Зачем там оно? ...
А Долинская - Николаев?
Также об этом подумал. Возможно, тут (для последних двух) термин "электрифиация" подразумевает модернизацию посредством перевода линий на электронной управление (электрическую централизацию, кажись так).

На уровне слухов. Планируется строительство новой станции "Новоэкономическая" и прирельсового склада на участке Красноармейск - Мерцалово, полностью за счет одной из глинодобывающих компаний.
Может это как то всё связано
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 10081


View Profile
« Reply #682 on: 11.10.17 , 20:10 »
Share Reply with quote

В части Доброполье - Дубово как-то даже не верится. Зачем там оно?
Если есть достаточные грузопотоки между Покровском и Краматорском, Дружковкой, Славянском и Константиновкой - то вполне резонное решение, чтобы не кружлять через Павлоград. Также это кратчайший путь из Покровска в Харьков.
Logged
VB
Active user

Posts: 4361


View Profile
« Reply #683 on: 13.12.17 , 23:12 »
Share Reply with quote

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть кредит у 150 млн євро на електрифікацію залізничної лінії протяжністю 253 км Долинська - Миколаїв - Колосівка на півдні України
Як повідомив старший радник ЄБРР Антон Усов, таке рішення рада директорів банку прийняла на засіданні в середу, інформує "Інтерфакс-Україна".

Окрім електрифікації передбачається також укладання другого шляху для однопутних ділянок. Метою проекту є підвищення ефективності залізничних операцій і пропускної спроможності між портами Одеської області і внутрішніми районами. Позичальником виступає "Укрзалізниця".

Згідно з документом, кредит поділений два транші: перший - до 124,5 млн євро для електрифікації, установки другого шляху і будівництва високовольтної лінії на ділянці залізничної лінії Долинська - Миколаїв(148 км), другий — до 25,5 млн євро для електрифікації ділянки Миколаїв — Колосівка (105 км). Загальна вартість проекту оцінюється сумою до 367,9 млн євро.
Європейський інвестбанк 23 листопада 2016 року вже затвердив такий кредит у 150 млн євро на реалізацію цього проекту. Передбачається, що "Укрзалізниця" також виділить власні кошти і залучить грантове фінансування у рамках технічної допомоги.
Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5288


View Profile
« Reply #684 on: 22.12.17 , 15:12 »
Share Reply with quote

Вот это заголовок! А если еще учесть "внезапные" препятствия, которые описанные в статье...

Quote
Електрифікація напрямку Долинська—Миколаїв—Колосівка триватиме 33 місяці

Реконструкції та електрифікації залізничного напрямку Долинська—Миколаїв—Колосівка — бути. Цього року дві міжнародні фінансові установи та ПАТ «Укрзалізниця» уклали відповідні угоди про наміри, а нещодавно банки-інвестори домовилися між собою розділити значну частину витрат навпіл.

Зокрема, 13 грудня рада директорів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) прийняла рішення щодо надання кредиту в розмірі 150 млн євро на реалізацію цього проекту. Кошти надійдуть у два транші: перший — до 124,5 млн євро для електрифікації, будівництва другої колії та високовольтної лінії на дільниці Долинська—Миколаїв; другий — до 25,5 млн євро на електрифікацію дільниці Миколаїв—Колосівка.

Ще 150 млн євро кредитних коштів планується отримати від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Решту (а це 67,9 млн євро) Укрзалізниця використає із власного бюджету.

Екологічне узгодження

Тим часом на завершальній стадії — узгодження проекту реконструкції дільниці Долинська—Миколаїв, реалізація якого підвищить пропускну спроможність напрямку Знам’янка—Долинська—Миколаїв. Цей проект передбачає будівництво другої колії, електрифікацію обох колій, реконструкцію пристроїв СЦБ та зв’язку, будівництво пасажирських платформ та переїздів, а також двох дворівневих транспортних розв’язок (у тому числі зведення автомобільного мосту на перетині колії із трасою Н­11 Дніпро—Миколаїв).

Минулого року тривали процедури з отримання експертного висновку. Зокрема, Департамент електрифікації та електропостачання ПАТ «Укрзалізниця» узгоджував проектну документацію, що проходила через п’ять міністерств. Ще одні вимоги висунуло Міністерство екології України. Їх врахування «подарувало» додаткову екологічну експертизу та необхідність приведення проекту до міжнародних стандартів. Позитивний висновок щодо екологічної безпеки цього проекту очікується цими днями. А далі — заключне слово Кабінету Міністрів України: відповідною постановою має бути затверджено розроблений проект.

Так само затверджуватимуться і ще два проекти: зовнішнього електропостачання (який включає будівництво двох тягових підстанцій Новополтавка і Миколаїв з прокладанням нових високовольтних ліній електропередачі до дільниці Долинська—Миколаїв) та проект електрифікації дільниці Миколаїв—Колосівка.

Земельні моменти

За цей рік також переглянуто проект зовнішнього електропостачання (розроблений у 2013 р.) і змінені технічні умови. Як розповів заступник начальника служби електропостачання регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Юрій Тептюк, якщо раніше планувалося живити дільницю Долинська—Миколаїв від джерела на Херсонщині, то тепер тягова підстанція Миколаїв живитиметься від мереж ПАО «Миколаївобленерго» в межах міста.

— Такі зміни дають можливість заощадити до 800 млн грн на виконання будівельно­монтажних робіт, — констатував він.

Утім, згідно з підписаним договором із підрядною організацією, до 1 липня 2018 р. триватиме оформлення земельних ділянок, але є деякі складнощі з пайщиками, зазначають у регіональній філії «Одеська залізниця».

— Є два завдання, які вирішує підрядник. Перше — оформлення права користування земельними ділянками державної власності на Укрзалізницю. Друге — укладання договорів користування земельними ділянками з їхніми власниками щодо встановлення опор. Однак з деякими є складнощі, а саме: власники перебувають за кордоном, паї передані юридичним особам, спадкоємці ще не вступили в право наслідування тощо, —
зазначив заступник начальника служби з управління майновими і земельними ресурсами регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Тіхонов.

Щодо проекту електрифікації дільниці Миколаїв—Колосівка, то за 2017 р. виконано коригування кошторисної частини, адже з часу розробки попереднього проекту пройшло три роки. Крім того, залізничники отримали позитивний експертний висновок, але залишається проходження вищих інстанцій: узгодження у п’яти міністерствах та затвердження проекту постановою КМУ, що заплановано на наступний рік.

Мабуть, 2017 р. став фінальним акцентом у довготривалій історії затверджень та погоджень проектів щодо електрифікації напрямку Долинська—Миколаїв—Колосівка. Вже є впевненість, що 2018 р. стане точкою відліку масштабного будівництва, яке за графіком триватиме 33 місяці.

Що дасть?

Реалізація проекту реконструкції напрямку Долинська—Миколаїв—Колосівка вирішить низку завдань. По­-перше, реконструкція СЦБ із заміною обладнання на МПЦ дасть змогу підвищити безпеку руху поїздів. По­друге, нарешті вантажні та пасажирські перевезення в напрямку морських портів та курортної інфраструктури Миколаївщини здійснюватимуться за допомогою електричної тяги. Крім того, буде забезпечено зменшення витрат дизельного пального на тягу на 31,3 тис. т за рік, а щорічний економічний ефект становитиме приблизно 391 млн грн. Також зменшиться кількість викидів шкідливих газів в атмосферу на понад 100 тис. т щороку.

Заступник начальника служби з управління майновими і земельними ресурсами регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрза­лізниця»
Роман Тіхонов:

 
«Є допоміжні заходи, які євробанки не фінансуватимуть. Йдеться про захист від шкідливого впливу магістральних кабелів зв’язку, реконструкцію електромереж, які заважають будівництву, та інші роботи. Наприклад, реконструкція існуючих перетинів магістрального аміакопроводу Тольятті—Одеса, який прокладено до Одеського припортового заводу, газопроводів та нафтопроводів. Ці роботи визначено проектно­кошторисною документацією, й наразі завершується проведення відповідної експертизи».

Заступник начальника служби електропостачання регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрза­лізниця» Юрій Тептюк:

«У планах на 2018 р. закладено 400 млн грн інвестиційних коштів на реалізацію проектів. Це мінімальний обсяг, тим паче про реальний старт будівельних робіт можна казати тільки після затвердження хоча б одного з цих трьох проектів. Потім процедура співпраці з міжнародними банками передбачає проведення відкритого міжнародного конкурсу на визначення генерального підрядника, який займатиметься закупівлею обладнання та матеріалів на основі фінансування, а також залученням субпідрядних організацій. Завдання Укрзалізниці — технічний конт­роль за будівництвом та термінами проведення робіт».

Источник: https://info.uz.ua/articles/elektrifikatsiya-napryamku-dolinskamikolaivkolosivka-trivatime-33-misyatsi
Logged
Дёма
Active user

Posts: 150


View Profile
« Reply #685 on: 30.12.17 , 13:12 »
Share Reply with quote

ЄБРР надав "Укрзалізниці" 150 млн євро на будівництво колії
http://tyzhden.ua/News/206970
« Last Edit: 30.12.17 , 13:12 by Дёма » Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5288


View Profile
« Reply #686 on: 30.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

ЄБРР надав "Укрзалізниці" 150 млн євро на будівництво колії
Из статьи:
Quote
Європейський банк реконструкції та розвитку надасть кредит для будівництва колії Долинська - Миколаїв - Колосівка.
;-)
Logged
Андрей11111
Active user

Posts: 957


View Profile
« Reply #687 on: 06.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Кабмин распоряжением № 47-р утвердил проект "Реконструкция участка железнодорожного транспорта Долинская-Николаев с повышением пропускной способности направления Знаменка-Долинская-Николаев". Об этом сообщает пресс-служба ПАО "Укрзализныця", передает ЦТС.

В ведомстве сообщили, что реконструкция участка продлится 33 месяца, а общая сметная стоимость составит около 6 млрд грн. Работы будут финансироваться за счет кредитных средств международных финансовых организаций.

Направление Долинская-Николаев проходит по территории Кировоградской и Николаевской областей. Преимущественно им транспортируются руда, нефть и нефтепродукты, зерновые грузы, удобрения. Объемы перевозок на этом направлении растут. Эксплуатационная длина участка - 148 км.

Этот проект предусматривает: строительство второго пути на перегонах; реконструкцию путевой развилки всех станций на участке; электрификацию обоих путей; строительство двух новых тяговых подстанций и реконструкцию существующей подстанции; реконструкцию устройств СЦБ (сигнализации, централизации и блокировки) и связи; строительство и реконструкцию пассажирских платформ; реконструкцию пешеходного моста станции Долинская; строительство путепроводов на 123-м километре перегона Добровольский-Новый Буг и 225-м километре перегона Гороховка-Николаев; строительство служебно-административных зданий для структурных предприятий; строительство дежурных пунктов контактной сети на станциях Новый Буг, Явкино и Николаев в комплексе с необходимыми служебными и хозяйственными постройками; строительство постов ЭЦ и ж/д переездов с дежурным в пределах станций.

"Это масштабный проект, который будет реализовываться до 2021 года. Предполагается совместное финансирование проекта за кредитные средства ЕИБ и ЕБРР", - отметил и. о. главы правления компании Евгений Кравцов.


источник ЦТС
Logged
Utopist
Active user

Posts: 3390


View Profile
« Reply #688 on: 06.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

Не понятно, будут ли вторые пути между Знаменкой и Долинской достраивать. В начале указано "Знаменка - Долинская - ...", а в описании - нет. А вторые пути там бы не помешали.
Logged
logist
Co-moderators
Active user

Posts: 11463


View Profile
« Reply #689 on: 06.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

Не понятно, будут ли вторые пути между Знаменкой и Долинской достраивать.
Не будут.

А вторые пути там бы не помешали.
Они много где не помешали бы, и третьи тоже. И Знаменка-Долинская не самая острая потребность.
Logged
Tags: ukraine electrification 
Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 100
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!