Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.09.18 , 11:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Retro

ЧЕРНОБЫЛЬСКИЕ Ж/Д (1986-2006) страх.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 27
Print
Author Topic: ЧЕРНОБЫЛЬСКИЕ Ж/Д (1986-2006) страх.  (Read 126710 times)
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #90 on: 28.04.07 , 03:04 »
Share

Вічна пам'ять усім поліщукам та іншим, які загинули заради інших!!!

KRANZ, ще раз велике спасибі за репортаж. От тільки чомусь накату в Красниці немає? Чи состави дуже рідко ходять? І ще питання: вони якось підстроюються під вільчанський 957. Він же вантажно-пасажирський. 

Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #91 on: 28.04.07 , 05:04 »
Share

Вот как и обещал фотки Янова. Заезжал туда на днях.

http://www.kranz.com.ua/report_220407_01_R.htm

Кранц, скажу тебе свое софтвер-тестерское слово:

проверь фотки с Красного, они там не стыкуются (наверное, что-то не то случайно налинковал).

Что, кстати, думаешь по поводу постановления ВР по поводу большущего штрафа за нелегальство в Зоне?  ;)

Алексей, (ездили 30 мая 2006 в Зону)
San Francisco, USA
KRANZ
User

View Profile
« Reply #92 on: 29.04.07 , 04:04 »
Share

Вічна пам'ять усім поліщукам та іншим, які загинули заради інших!!!

KRANZ, ще раз велике спасибі за репортаж. От тільки чомусь накату в Красниці немає? Чи состави дуже рідко ходять? І ще питання: вони якось підстроюються під вільчанський 957. Він же вантажно-пасажирський. 

Навіть не знаю, що-до 957... Треба буде запитати в слідуючий раз. А що-до накату, я всього пару разів бачив як ТЭМ тягнув один вагончик... І те від Янова до Семиходів. Доречи з"ясував, що там на кордоні тридцятки - в районі Товстого Лісу є ворота, що перкривають залізничну колію! Сам правда поки що туди не добрався, але це мені сказав один з працівників Чорнобильсервісу.
KRANZ
User

View Profile
« Reply #93 on: 29.04.07 , 04:04 »
Share

Вот как и обещал фотки Янова. Заезжал туда на днях.

http://lplaces.com/ru/reports/zona/17-zona

Кранц, скажу тебе свое софтвер-тестерское слово:

проверь фотки с Красного, они там не стыкуются (наверное, что-то не то случайно налинковал).

Что, кстати, думаешь по поводу постановления ВР по поводу большущего штрафа за нелегальство в Зоне?  ;)

Алексей, (ездили 30 мая 2006 в Зону)
San Francisco, USA

Спасибо огромное Алексей! Действительно  косяк там у меня был  :-\. Все уже поправил  ;)
Относительно поправок к закону о Зоне... Вроде идея правильная... Поживем - увидим, сможет ли это как то изменить ситуацию в Зоне. Правда, это пока-что только законопроект и он еще не утвержден.
« Last Edit: 10.04.10 , 15:04 by KRANZ » Logged
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #94 on: 01.05.07 , 19:05 »
Share

До речі, раніше говорили, що ТЕМи не виходять за межі Семиходів. Так от, інформація для роздумів. Ми як виїжджали осінню 2004 із Жидиничів (за грибами їздили), то до відправлення о 17.02 запізнювався М62. Провідниця сказала, що запізнюється з Неданчичів. Прийшов у результаті у 17.35 із цистернами ЧАЕС (я не помилився, маркіровку бачив чітко), причепив до останнього вагону і подалися в Чернігів. Тому два варіанти: чи то цивільний М62 пустили в Зону (по часу якраз підходить: у 12 виїхав, у пів-шостого прибув - по 2,5 години до Семиходів чи Янова (90 + 90 км)), чи то чорнобильські тепловози їздили в Неданчичі.
Через рік була аналогічна систуація (якраз за тиждень до відміни жидиницького), тільки були не цистерни, а вагони з лісом. Хоча ліс возять і з Неданчичів. А взагалі практика "припахати" М62 (ЧМЕЗ) після прибуття в Жидиничі до самого вечора була звичною. Він і на місцевій лісопилці трудився, і в Неданчичі ганяв.
Хотів спитать, якщо хто знає. Три роки назад обнаружив, що лінія Жукотки - Жидиничі не закінчується на 22 км (лісопилка), а йде ще трохи далі через погрузочну вугільну станцію до військової частини по заправці пальним (23 км). Там є стрілки і розгалудження колії (3 чи 2, не пам*ятаю). Чи йде вона ще далі :)? Пішла навіть легенда, що локальна залізниця в Десні якось сполучена із Жидиничами :).
KRANZ
User

View Profile
« Reply #95 on: 04.07.07 , 04:07 »
Share

Свежие фотки с участка Йолча - Семиходы:
http://forum.pripyat.com/showthread.php?p=46044#post46044
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #96 on: 05.07.07 , 06:07 »
Share

Фото й дійсно прекрасні! Особливо може й тому, що їх із тих місць дуже мало, тому такі "фотосесії" дуже цінуєш!
На тому фото, де як мінімум 7 колій і високі платформи, то напевне Пересадочна (по центру видно дві тупикові колії для колишніх дизелів Пересадочна - Семиходи).
До речі, можна без "знайомств" та пропускних документів проїхати із Славутича до Семиходів і назад?
« Last Edit: 05.07.07 , 06:07 by Sir Dem » Logged
sir dеm
Guest
« Reply #97 on: 12.11.07 , 10:11 »
Share

Усім вечір добрий! Підняти дану тему мене спонукала відповідь УЗ на моє звернення стосовно поїзда Овруч - Вільча. Я цікавився, чому розклад не відображають на сайті. Відповіли: тому що поїзд відмінений з травня 2006(!) року через низький пасажиропотік (у мене таке формулювання з кожним разом викликає  >:(). Між тим у темі було доведено, що вагон ходив увесь сезон 2006/2007. Аналогічне посилання я знаходив і на іншому сайті, була інформація про поїздку у березні 07, поїзд ішов з "вільним"(?) режимом один раз на тиждень. Не думаю, що отак без відома вищого керівництва (за його мовчазної згоди) ходить серед ночі поїзд без ніякої регламентації і продажу квитків, тим паче звідкіля Овруч брав би кошти на утримання ЧМЕЗа?
Тож попрошу, хто має інформацію або буде в Овручі проїздом, сповістити, чи ходить той "символ Полісся", чи ні. Бо мені його курсування небайдуже через любов до такої загадкової поліської магістралі (того, що від неї лишилось) і співчуття до усіх її жителів-сусідів. Невже в ПЗЗ сидять такі звірі, що можуть без докорів сумління лишити людей єдиного транспортного зв'язку з "великою" землею, у той час як пан Кривопішин роз'їзжджає теренами своїх володінь на власному дизелі?    
KRANZ
User

View Profile
« Reply #98 on: 12.05.08 , 08:05 »
Share

9 мая прогулялся окрестностями станции Янов... Как оказалось там еще много чего интересного вокруг есть  ;)

http://lplaces.com/ru/reports/zona/9-yaniv
« Last Edit: 09.02.10 , 10:02 by KRANZ » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #99 on: 12.05.08 , 08:05 »
Share

Їдучи на автобусі Київ-Мозир 25 квітня проїхав через переїзд в горловині станції Вільча.
Рейки блищать, сигналізація працює, жодної людини або одиниці рухомого складу в поле зору не потрапило (час був приблизно 19:47).
« Last Edit: 12.05.08 , 08:05 by Maxy » Logged
Tags: chernihiv ovruch 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 27
Print
Jump to: