Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
13.12.18 , 18:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Помогите! Срочно надо добраться с Украины до Клуж-Напока(Румыния) чем нибудь!!

Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Author Topic: Помогите! Срочно надо добраться с Украины до Клуж-Напока(Румыния) чем нибудь!!  (Read 23180 times)
interfan
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 23.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

Неочікувано виникла аналогічна проблема.

Є квиток з вильотом 6.55 з Клужа на 31 грудня.

Спочатку я планував спокійно виїхати 29 грудня з Києва 99-им до Ужгорода, перейти кордон в Сігеті, подивитись щось цікаве в околицях, а потім сісти  в  17.35 на поїзд до Клужа, вийти на станції Клуж-Східний, дійти пішки в аеропорт і там вже спокійно попрацювати на ноуті до початку реєстрації.

Потім я до останнього не вірив,що УЗ "грохне" остаточно 99-ий і тому в результаті провтикав всі можливі квитки з Києва на Закарпаття. Ну але і час ані прибуття 29-ого в Мукачево, ані час прибуття 13-ого в Солотвино мене явно не приваблює.

Тому зараз розглядаю варіанти через Сучаву. Є нічний IR1837(20.21 з Сучави, 3.15 в Клужі), але я так підозрюю, що тинятись в Сучаві взимку аж до 20.21 буде доволі сумнівне задоволення. Тому планую їхати IR1765 з відправленням в 17.29, до того ж на нього діє акційний тариф "OFERTE- tarife REGIO". Але тоді стає питання як доїхати до Сучави. Квитки на 117 з прибуттям в 7.30 у мене є, але на рейсові автобуси я не встигаю, а поїзд через Вадул-Сірет прибуває в Сучаву так,що часу на місто не лишиться зовсім.

Через Угорщину я дивився варіанти - але там по перше значно дорожче, по друге знову витрачається весь світловий день на дорогу.

Може в когось є якісь ідеї як можна ще доїхати, при цьому подивившись хоч пару годин щось цікаве по дорозі в світлу пору доби) В Румунії я ніколи ще не був, тому цікаво все. Бо поки що найкраще,що я придумав - це відпроситись на роботі на 29 грудня і виїхати з Києва на день раніше)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 23.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

так, а 29 грудня згідно до першопочаткових планів - ти на роботу виходиш чи ні? Чи в тебе робота так рано закінчується, що ти після роботи встигав-би на 99?
interfan
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 23.11.17 , 22:11 »
Share Reply with quote

так, а 29 грудня згідно до першопочаткових планів - ти на роботу виходиш чи ні? Чи в тебе робота так рано закінчується, що ти після роботи встигав-би на 99?

У мене особисто графік майже вільний. Відпрошуватись треба людині яка їде з мною, я не хотів цими подробицями перевантажувати запитання (нас їде 2-є).  На 99 з посадкою з Святошино встигалось з роботи без проблем. А от наприклад на 13 в його новому варіанті (тобто через Козятин) - не вийде, треба відпрошуватись мінімум на півдня.
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 24.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

может вам этот доп будет в помощь:

Завели додатковий 207/208 Київ - Ужгород. З 23/12-2017 по 12/01-2018 через день.
Розклад з Києва такий собі. Раніше здається було відправлення десь близько 18 години.
Ну і прибуття до Києва в 10:44. Хоча варто зазначати, що на ділянці Львів - Київ не поганий відсипний.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 24.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

Київ-Ізмаїл не розглядаєш? там ще кілька П залишилось на 29 із Києва.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 02.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

может вам этот доп будет в помощь:

Завели додатковий 207/208 Київ - Ужгород. З 23/12-2017 по 12/01-2018 через день.
Розклад з Києва такий собі. Раніше здається було відправлення десь близько 18 години.
Ну і прибуття до Києва в 10:44. Хоча варто зазначати, що на ділянці Львів - Київ не поганий відсипний.

Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час вiдпр. Час прибуття

207  Київ Ужгород 22/12/2017-10/01/2018 щоденно, крім 31/12/2017 16:13 10:08

С уважением, Ульф
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 02.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

Неочікувано виникла аналогічна проблема.

Є квиток з вильотом 6.55 з Клужа на 31 грудня.

Спочатку я планував спокійно виїхати 29 грудня з Києва 99-им до Ужгорода, перейти кордон в Сігеті, подивитись щось цікаве в околицях, а потім сісти  в  17.35 на поїзд до Клужа, вийти на станції Клуж-Східний, дійти пішки в аеропорт і там вже спокійно попрацювати на ноуті до початку реєстрації.

Потім я до останнього не вірив,що УЗ "грохне" остаточно 99-ий і тому в результаті провтикав всі можливі квитки з Києва на Закарпаття. Ну але і час ані прибуття 29-ого в Мукачево, ані час прибуття 13-ого в Солотвино мене явно не приваблює.

Не поможет 601 поезд Львов - Солотвино?

С уважением, Ульф
interfan
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 05.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

Дякую всім за поради!

Вирішив ловити квиток на 217 поїзд до Рахова. Прибуття в 7.07 дуже зручно, і відпроситись треба лише на другу половину дня 29-ого. Головне не пропустити момент коли відкриють продаж на 29 число :)

Якщо не вийде - буду діяти в залежності від погоди. Якщо  нормальна - то таксі\маршруткою до Порубного, далі пішки через кордон і вже з румунського боку стопити попутку до Сучави. Якщо погана - то через Вадул-Сірет поїздом.

Щодо квитків CFR - то чи правильно я зрозумів, що  при поверненні квитка онлайн я буду втрачати 10% вартості квитка, а вартість резервації втрачаю повністю? Думаю відразу купити квитки і з Сучави, і з Сігета аби потрапити під 25% знижку, а вже ближче до дати вирішувати як буду їхати і непотрібний квиток здати.

Ulf
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 05.12.17 , 18:12 »
Share Reply with quote

Вирішив ловити квиток на 217 поїзд до Рахова. Прибуття в 7.07 дуже зручно, і відпроситись треба лише на другу половину дня 29-ого. Головне не пропустити момент коли відкриють продаж на 29 число :)

Пока, кажется, в продаже до 24 декабря.

С уважением, Ульф
interfan
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 31.12.17 , 03:12 »
Share Reply with quote

Пишу з аеропорту Клужа. Короткий звіт :

217 запізнився в Рахів на 20 хвилин, тому автобус на Ужгород, що йде о 7-ій ранку нас не дочекався.  Також виявилось, що рахівські перевізники ніяк не відреагували на появу 217, і тому на автостанції всіх порадували, що наступний автобус в бік Солотвино буде аж в 9.20. А я наївно очікував що на вокзалі будуть якісь буси-приватники на Солотвино-Тячів.

Попутників на таксі ми не знайшли, окрім однієї дівчини до Великого Бичкова. Пішли з нею на зупинку на трасу , майже відразу зупинився мешканець Хуста на латвійських бляхах який нас за ціною автобусу підкинув до Солотвино.

Кордон пройшли швидко, десь на півгодини,  хоча була черга з 10-15 людей. Румунські  прикордонники спитали куди я іду, і чи маю гроші. Показувати нічого не просили. А митники задовільнились тим, що я відкрив клапан рюкзака, всередину не дивились. Тому ми провезли без проблем заборонені для ввозу в ЄС бутерброди, про заборону ввезення яких я бачив не менше 3-ьох плакатів, поки я стояв в черзі :)

В Сигеті обміняли в обміннику на центральному бульварі євро на леі і відвідали Sighet Village Museum (аналог нашого Пирогово). Вхід 5 лей з людини. Цікаво, але якось запущено та занедбано. Детальних описів об'єктів немає жодною мовою.

Потім поіхали на Веселий Цвинтар. Розкладу автобусів до Сепінців в інеті я так і не знайшов, тому сіли в центрі Сігета на міський автобус до Кимпулунг-ла-Тіса. Коштує 3.50 лея. Цікава система оплати - напроти центральних дверей сидіть дівчина-кондуктор за столиком :)
В Кимпулунг-ла-Тіса його кінцева прямо біля залізничного переізду в бік Украіни. Колія заросла травою, накату немає. За 5 хвилин застопили попутку до Сепінців. Назад добирались теж попуткою, зупинилась перша ж машина, довезли в центр Сігету за 10 лей на двох.  Вхід на цвинтар - 5 лей.

Далі відвідали музей комуністичних репресій в колишньому СІЗО (6 лей з людини). Музей цікавий, але в честь свят закривався раніше, тому оглянути ми все не встигли. Затарились в Лідлі і пішли на вокзал. На щастя, можна було в касі розрахуватись карткою. Поїзд R04136 до Клужа, всупереч зображеній на вокзалі схемі складався з 3-ьох вагонів до Бухареста та 2 вагонів до Тімішоари. Чому в розкладі він фігурує як регіонал до Клужа - не знаю.

Вагони до Тімішоари - сидячки, купейного типу, по 8 місць в купе. Розетки були, але не працювали. Пасажирів було мало, чудово виспався лежачи на 4 місцях).

Від станції Cluj Napoca Est в аеропорт йти без проблем, усюди освітлені вулиці та тротуари. Щоправда перехід по плитам через коліі був позначений як "тільки для залізничників", але в Румунії ці обмеження більше умовні.

Tags: get to ukraine romania cluj-napoca 
Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Jump to: