Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.12.18 , 05:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Проект строительства скоростной железнодорожной линии между Киевом и аэропортом "Борисполь"

Pages: 1 ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 124
Reply | Print
Author Topic: Проект строительства скоростной железнодорожной линии между Киевом и аэропортом "Борисполь"  (Read 150078 times)
sergius
Active user

View Profile
« Reply #1170 on: 05.12.18 , 18:12 »
Share Reply with quote

Напомните, 620м умеет в СМЕ? Когда пригонят еще пару единиц техники под это дело, то разумным будет сделать несколько сплоток. Поток же увеличивается. И надежность повысится.
Sargis
User

View Profile
« Reply #1171 on: 05.12.18 , 18:12 »
Share Reply with quote

Напомните, 620м умеет в СМЕ? Когда пригонят еще пару единиц техники под это дело, то разумным будет сделать несколько сплоток. Поток же увеличивается. И надежность повысится.
Вообще-то на маршруте должны были работать именно 2 Песы по СМЕ.
P.S. Тот рейс, на котором Порошенко приехал был по СМЕ. Кременчуцкие часто были СМЕ, на Ахтырку помную рейсы.
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #1172 on: 05.12.18 , 18:12 »
Share Reply with quote

Скажите, Вы территориально в Киеве проживаете? Пригородом часто пользуетесь? Тут как-то в Барышевке вместо 8 ми вагонки 6-ти вагонку выдали. Вою и срачей было... Это к вопросу "может отменить поезда".
Если у УЗ нет денег на обслуживание ПС, вой не поможет обслужить ПС, а создать почву для пересмотра тарифов вполне может

Вот в 100500 раз прошу показать, как это работает. Только не "клиентскую" часть, а служебную. Вы уверены на 100%, что в той же Варшаве или где там ещё не сидит специально обученный человек, который всё это вводит? И к оперативной работе не имеет никакого отношения?
Диспетчер как-то получает информацию (надеюсь не по телефону) о там где какой поезд находиться и управляет пультом, не верю в невозможность получения этих данных. Не нужно слепо копировать "как в европе", будет лажа.

В 92-м году весь главк УЗ занимал аж один этаж на Лысенка 6. Сейчас 9 этажей на Тверской,+ 3 этажа бывшего роддома ЮЗ там же, плюс половина 3-х этажного здания на Уманской, плюс ещё сколько то там на Фёдорова.
только вы не уточнили что до 91 все функции этих департаментов выполнялись в МСК

У нас же оплату за переработку надо чуть ли не зубами выгрызать
Если сотрудники знают о этой проблеме, зачем соглашаются на переработку? Если молча соглашаются - пусть соглашаются дальше

Или будете дальше о "оптимизации штата" рассказывать?
вопросы  которые по штату озвучил я, никак не мешают вопросам по штату на терской

P.S. Тот рейс, на котором Порошенко приехал был по СМЕ. Кременчуцкие часто были СМЕ, на Ахтырку помную рейсы.
УЗ что-то знало о состоянии пес)))
« Last Edit: 05.12.18 , 18:12 by nikooolay » Logged
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #1173 on: 05.12.18 , 18:12 »
Share Reply with quote

Автоматизация наше все. Эта информация должна появляться автоматически исходя из действий диспетчера.
Вот в 100500 раз прошу показать, как это работает. Только не "клиентскую" часть, а служебную. Вы уверены на 100%, что в той же Варшаве или где там ещё не сидит специально обученный человек, который всё это вводит? И к оперативной работе не имеет никакого отношения?
В загальних рисах я це бачу так: тільки-но диспетчер встановив шлях проходження (достатньо шлях прийому) поїзда, з пульта інформація передається на "анонсер", який промовляє текст, сформований з окремих начитаних стандартних фрагментів.
В пунктах з мікропроцесорною сигналізацію - це може відбуватись майже автоматично, бо там все одно прив'язують (або можна прив'язати) до номеру поїзда, а от з релейними варіантами буде складно... не те, що неможливо, але диспетчер повинен дублювати цю інформацію (на клавіатурі) для анонсера.
/6012*14 Enter, і цього достатньо для того, щоб пішло повідомлення "Поїзд № 6012 прибуде до платформи № 14" (з кількакратним повторенням). Для цього потрібно тільки цифрову клавіатуру... але коли доходить справа до конткретних дій, то причетні починають казати "немає коштів". Я кажу "зроблю по собівартості, усього кілька тисяч"... все одно "немає коштів".

В моєму конкретному випадку мова йшла про вимірювання температури колії (з метою передбачення/прогнозу поздовжніх напружень - дешевий замінник якісної дилатометрії) в спекотну та морозну пору року... масштабно по всій Україні із відображенням на мапі в реальному часі... але колійники почали боятись, що в такому разі з похибкою 0,5 градуси все буде надто задокументовано... бо їх зараз повністю задовольняють "бабушки з термометром", які прикладають його до рейки на кілька хвилин і заокруглюють покази до найближчого "необхідного" значення з кратністю 5 грд. Навіщо на оксамитових коліях автоматично уповільнювати експреси, якщо "бабушка з термометром" скаже, що колія має т-ру не 75 грд, а 65 грд. І всіх це влаштовує. Мої вироби будуть коштувати не набагато дорожче, ніж наявні термометри... (в тім числі на стендах)... і все повністю автоматично через документальні повідомлення (навіть телеграфом можна).

Щодо анонсера: ЛиС, назвіть мені потенційний дослідний полігон, де б причетні хотіли б мати такий анонсер. Я б постарався виготовити його "за власний кошт", і потестувати на реальному об'єкті, щоб пізніше можна було б предметно говорити про тиражування (хоча б про 100шт), ураховуючи досвід експлуатації зразка.
З приємністю візьму участь в такому проекті. Перший крок - сформувати ТЗ (разом із причетними). Я готовий. Сповістіть, будь ласка, коли хтось із причетних дійсно бажатиме отримати такий анонсер.
Єдине, що я не забезпечу - жіночий голос диктора. Можна задіяти (для запису) штатну дикторку з УЗ... або чоловічий голос... знаю одного диктора.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #1174 on: 05.12.18 , 19:12 »
Share Reply with quote

Если у УЗ нет денег на обслуживание ПС, вой не поможет обслужить ПС, а создать почву для пересмотра тарифов вполне может
Может. Но не работает. Почему - вопрос к "Н"у и выше.

Диспетчер как-то получает информацию (надеюсь не по телефону) о там где какой поезд находиться и управляет пультом, не верю в невозможность получения этих данных. Не нужно слепо копировать "как в европе", будет лажа.
Опять 25. "Я не знаю, как это работает, но работать должно!"
Комплекс, который показывает где поезд на момент на перегоне никак не поможет тому, на какой путь он будет принят. Да, теоретически можно создать "обвес", чтобы выводилась информация на какой путь принимается поезд. Но! Только после того, как этому поезду будет приготовлен маршрут приёма, и открыт входной сигнал. Т.е. за 2-3 минуты до физического прибытия поезда на станцию. И как эта информация поможет тем, кто планирует поездку заранее?

только вы не уточнили что до 91 все функции этих департаментов выполнялись в МСК
В том и проблема, что большинства нынешних "департаментов" при МПС СССР не существовало вообще. Ну а массово "почковаться" они начали уже после "реформы" в ПАТ. Так что "мимо кассы". Одной Тверской вполне хватило бы.
Если сотрудники знают о этой проблеме, зачем соглашаются на переработку? Если молча соглашаются - пусть соглашаются дальше.
Кто-то соглашается, кто-то нет. Но в целом проблемы с нехваткой персонала это никак не решает.

вопросы  которые по штату озвучил я, никак не мешают вопросам по штату на терской
И снова "я не знаю, как это работает, но штат "раздут" " Кстати, по поводу того самого пресловутого стюарта. На К-Пасс физически нет возможности вийти "мимо кассы"(т.е. не оплатив)? Например, тупо спрыгнув с платформы? "Зайцы" они изобретательные.

ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #1175 on: 05.12.18 , 19:12 »
Share Reply with quote

[В загальних рисах я це бачу так: тільки-но диспетчер встановив шлях проходження (достатньо шлях прийому) поїзда, з пульта інформація передається на "анонсер", який промовляє текст, сформований з окремих начитаних стандартних фрагментів.
Вся проблема в тому, що такий "анонсер" буде майже не потрібен. Людям потрібна інформація заздалегіть, а не за 2-3 хв. Все інше (окрім онлайн-табло) вже і так існує.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #1176 on: 05.12.18 , 21:12 »
Share Reply with quote

[В загальних рисах я це бачу так: тільки-но диспетчер встановив шлях проходження (достатньо шлях прийому) поїзда, з пульта інформація передається на "анонсер", який промовляє текст, сформований з окремих начитаних стандартних фрагментів.
Вся проблема в тому, що такий "анонсер" буде майже не потрібен. Людям потрібна інформація заздалегіть, а не за 2-3 хв. Все інше (окрім онлайн-табло) вже і так існує.
Тут я цілком з Вами згоден. Це в Заліщиках чи в Рахові зі 100% точністю можна й за пів години оголошувати який поїзд на яку платформу буде прийнятий, а на станціях довкола вузлів з тактом 5-6 хв не завжди навіть за 15хв можна 100-% знати "на яку платформу буде прийнятий поїзд". Звісно, можна припускати, але в разі відхилення від припущень хвиля "справедливих нарікань пасажирів" гарантована. За ці 15хв може трапитись що завгодно... і це може змінити "розкладку" поїздів на станційних коліях. Питання закрите.
п.м. кому цікаво, погугліть РИДОП. Російська система комбінованого типу: сповіщувач на МВРС, але по радіоканалу має можливість запускати сповіщення на платформах (станціях)... однак, це не вирішує проблему номеру платформи на станціях. Ця система має також функції для керування за схемою багатьох одиниць (в т.ч. анонсування/сповіщення).
https://www.cta.ru/cms/f/342839.pdf
sean
Active user

View Profile
« Reply #1177 on: 05.12.18 , 22:12 »
Share Reply with quote

На К-Пасс физически нет возможности вийти "мимо кассы"(т.е. не оплатив)? Например, тупо спрыгнув с платформы? "Зайцы" они изобретательные.
Нікуди стрибати непотрібно. З західного підземного переходу немає ніякого контролю на 14 колію.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #1178 on: 05.12.18 , 22:12 »
Share Reply with quote

Нікуди стрибати непотрібно. З західного підземного переходу немає ніякого контролю на 14 колію.
Ясно. Тобто "непахане поле" для зайців. "Стюарт лишній", ага. :)
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #1179 on: 05.12.18 , 23:12 »
Share Reply with quote

Тут я цілком з Вами згоден. Це в Заліщиках чи в Рахові зі 100% точністю можна й за пів години оголошувати який поїзд на яку платформу буде прийнятий, а на станціях довкола вузлів з тактом 5-6 хв не завжди навіть за 15хв можна 100-% знати "на яку платформу буде прийнятий поїзд".
Для К-Пас є "штатний" режим, коли колія прийому відповідає техпроцесу, але він теж може змінюватись. Коли щось міняється - оператор при ДСП сповіщає про це диктора, який вводить інфу на табло та в мовний інорматор

п.м. кому цікаво, погугліть РИДОП.
Це "приблуда", яка не самостійна, а "вішається" на САВП. Наша САВП, здається, давно здохла. Було декілька машин з "фастівскім наркоманом"(як цю систему бригади прозвали), але вже давно не зустрічав.

Повертаючись до АЕ. На Дарниці оголошення про його прибуття в тому числі і на англійскій. Незвично було чути англійську на Дарниці.
Tags: boryspil kyiv 
Pages: 1 ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 124
Reply | Print
Jump to: