Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.08.19 , 17:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Проект строительства скоростной железнодорожной линии между Киевом и аэропортом "Борисполь"

Pages: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 148
Reply | Print
Author Topic: Проект строительства скоростной железнодорожной линии между Киевом и аэропортом "Борисполь"  (Read 209832 times)
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #910 on: 10.11.18 , 01:11 »
Share Reply with quote

Конкретно зараз, в п'ятницю (день піковий) о 22:00 (час - зовсім не піковий і жодних заторів) - УберХ - 351 грн, Уклон - 379 грн. А в січні цього року виходило 250 або навіть трішки менше.
Ви зазначаєте те, за скільки реально їхали, чи те, що системи _пропонують_?
Питаю, бо мені сьогодні Уклон запропонував для поїздки на томографію з Сирця на Осокорки чи то 230, чи то 240 гривень з описом на кшталт "Оптимальна ціна з урахуванням поточної ситуації", чи щось таке. Але там же можна задавати власну ціну; я поставив 160 і за кілька хвилин отримав від них машину :).
І взагалі, НЯР те що зараз затирили 620м, замість придбання нового РС - зумовлено тим, що теперішній пасажиропотік розглядають як тимчасовий, якщо треба - то гроші на новий РС саме для цього маршрута - вишукати зможуть. Просто безглуздо було б купувати РС, що через рік виявиться недостатньо містким.
Згоден.
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #911 on: 10.11.18 , 09:11 »
Share Reply with quote

Удвох - уже точно не буде за жодних обставин не дешевше, утрьох - дуже маловірогідно (може в час з максимально сприятливим співвідношенням пропозиції і попиту (тобто це має бути щось непікове) і саме Uber, щоб алгоритм давав  максимальне зниження тарифа за сприятливий попит/пропозицію). Навіть учотирьох бабка надвоє сказала. Конкретно зараз, в п'ятницю (день піковий) о 22:00 (час - зовсім не піковий і жодних заторів) - УберХ - 351 грн, Уклон - 379 грн. А в січні цього року виходило 250 або навіть трішки менше.
Maxy умные люди не пользуются Убером, они пользуются Уклоном и Тачку. Убер превратился в матерого таксиста, который стоит на вокзале и определяет цену в аэропорт по твоему внешнему виду, количеству таких же пассажиров и еще куче факторов никак не связанных с тарифом. Поэтому я бы не ссылался на него именно в тарифных вопросах. Так что можно ли уехать с жд до аэропорта за 250 вопрос открытый, учитывая то, что я зашел на сайт одной из служб, которая онлайн посчитала тариф 293,00 грн.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #912 on: 10.11.18 , 14:11 »
Share Reply with quote

Maxy умные люди не пользуются Убером, они пользуются Уклоном и Тачку. Убер превратился в матерого таксиста, который стоит на вокзале и определяет цену в аэропорт по твоему внешнему виду, количеству таких же пассажиров и еще куче факторов никак не связанных с тарифом.
Любая развитая система учитывает в предлагаемой цене кучу факторов. Я выше написал, как мне упомянутый Уклон предлагал цену примерно в полтора раза выше той, по которой я быстро уехал с помощью того же Уклона. Думаю, что и с Убером такое бывает.
wappoltava
Active user

View Profile
« Reply #913 on: 10.11.18 , 20:11 »
Share Reply with quote

це маловірогідно.
610М же відрізняється від 620М в кращу сторону.
У 610М обмоторено обидва візки (а не один з двох, як у 620М) і дві дизельні установки, замість одної.

Я думаю що приєднаюся до вашої думки, почитав тут коментарі до одного фото, цікаві коментарі:

Україна, Київ, станція Київ-Пасажирський
Прибыл под электровозом ЧС4-205, после поломки во время испытаний

Вспомнился рассказ одного знакомого машиниста из депо Смородино, который на них работал, был февраль этого года, когда я спросил, как относится к отжиму их техники во имя сообщения столицы с аэропортом. Дословно. "У нас уже металлолом на колесах, сыпятся конкретно. Они если заберут, то [нецензурное слово со значением "очень сильно удивятся"] от их ремонта".

А ведь к ним в депо 620М фактически новыми поступали, а не в возрасте 10 лет. Еще ранее, когда я с ним ездил, рассказывал про то, что Песам этим категорически нельзя больше 60% нагрузки давать, к чему в депо их пришли чисто практическим путем за счет наблюдений.

Даже на 80% тяги резко ломаться начинают гораздо быстрее, про 100% уже молчу. Наиболее живучим становится при постоянной работе не выше 40% тяги, чего для пригородных поездов хватает, все равно довольно живо скорость набирают. А на аэропорт, скорее всего, им как раз полную нагрузку и собирались давать, учитывая плотный очень график. И на испытаниях давали, похоже. Надо было со старожилами им консультироваться по части эксплуатации сего чуда техники. Ну ничего, и к ним когда-то опыт придет:)

- там ще багато цікавих коментарів: https://trainpix.org/photo/233942 
sergius
Active user

View Profile
« Reply #914 on: 10.11.18 , 22:11 »
Share Reply with quote

То треба розуміти якість обслуговування на ПЗ (яке масло заливали, паливо...). В Кременчуці їх взагалі бува тепловозом тягали.

Тепер до них уваги буде приділятися більше. Тому і можливість халявити зменшиться.
« Last Edit: 10.11.18 , 22:11 by sergius » Logged
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #915 on: 10.11.18 , 23:11 »
Share Reply with quote

То треба розуміти якість обслуговування на ПЗ (яке масло заливали, паливо...).
От і я про це одразу подумав. Пригадую старий анекдот про японську лісопилку та грубих сибірських мужиків :).
sergius
Active user

View Profile
« Reply #916 on: 10.11.18 , 23:11 »
Share Reply with quote

Є приклад ТЕП150. Сам Москалець розповіда, що звідти періодично тирять запчастини та моторну оливу, а потім жаліються на погану роботу машин.
« Last Edit: 10.11.18 , 23:11 by sergius » Logged
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #917 on: 11.11.18 , 00:11 »
Share Reply with quote

Є приклад ТЕП150. Сам Москалець розповіда, що звідти періодично тирять запчастини та моторну оливу, а потім жаліються на погану роботу машин.
...а також, мабуть, на Порошенка з Гройсманом, які особисто винні в усіх негараздах на залізниці; ну, в крайньому разі на Кравцова та його попередника Балчуна :).
VB
Active user

View Profile
« Reply #918 on: 11.11.18 , 20:11 »
Share Reply with quote

І це ж додуматися треба, - щоб в гонитві за "ми домчимо не більш ніж.... " по Видубичах не зробити зупинки... Один з самих більших пересадкових вузлів в Києві. В тому числі й з авто на громадський транспорт.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #919 on: 11.11.18 , 20:11 »
Share Reply with quote

VB, Ви таки будете сміятись. Видубичі на етапі планування були. Але потім "кравцючки" вирішили зекономити 5 хв і Видубичі прибрали.От реально - підараси. Метро, автовокзал(хоч і не зовсім легальний), НГТ.
Tags: boryspil kyiv 
Pages: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 148
Reply | Print
Jump to: