Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.08.19 , 13:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Проект строительства скоростной железнодорожной линии между Киевом и аэропортом "Борисполь"

Pages: 1 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 ... 148
Reply | Print
Author Topic: Проект строительства скоростной железнодорожной линии между Киевом и аэропортом "Борисполь"  (Read 209336 times)
niсk
Active user

View Profile
« Reply #1250 on: 02.01.19 , 17:01 »
Share Reply with quote

Бойтесь и не рискуйте! А еще по статистике птичка может какнуть на голову, причем с гораздо большей вероятностью, чем поломки Песы. Лучше вообще никуда носа не показывать из дому.
Обычно люди приходят в аэропорт где-то за час до вылета, сколько раз у УЗ больше чем на полчаса?
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #1251 on: 02.01.19 , 17:01 »
Share Reply with quote

еще по статистике птичка может какнуть на голову, причем с гораздо большей вероятностью, чем поломки Песы. Лучше вообще никуда носа не показывать из дому.
Ну давайте, давайте, передёргивайте дальше. Если птичка какнет на голову, это нормально, к этому все готовы. Когда экспресс в аэропорт ломается с такой частотой, это ненормально.
Я в этом году проехал на велосипеде 4000 километров через пол-Европы, что закончилось по вине норвежского водителя переломом черепа, трёх позвонков, колена и кучей других последствий за 265 километров до финиша, уже за Полярным кругом. И если я когда-то смогу вернуться на велосипед, я продолжу ездить ультрамарафоны.
Я сотни раз ездил в аэропорт "Борисполь", но ещё ни разу не ездил на бориспольском аэроэкспрессе. И если я когда-то вновь туда поеду, то, пока на маршруте будут ходить "Песы" такой надёжности, я буду выбирать другой транспорт.
joinandgetaway
Guest
« Reply #1252 on: 02.01.19 , 17:01 »
Share Reply with quote

Даруйте, але інший транспорт - це автобуси. Або таксі. Вони можуть у будь-який момент встати в пробку, що розтягнеться невідомо наскільки. І так ви ризикуєте набагато більше, ніж прямо на 620М, ДР1А або РА2, тому що вони можуть запізнитися на півгодини і то не факт, а автобус може приїхати пізніше хоч би на 2-3 години.
А, є ще авіатаксі, чув про таке - вертоліти літають. Ну, що. Теж варіант.
VB
Active user

View Profile
« Reply #1253 on: 02.01.19 , 17:01 »
Share Reply with quote

Бойтесь и не рискуйте! А еще по статистике птичка может какнуть на голову, причем с гораздо большей вероятностью, чем поломки Песы. Лучше вообще никуда носа не показывать из дому.
Обычно люди приходят в аэропорт где-то за час до вылета, сколько раз у УЗ больше чем на полчаса?

Цитатку так, для історії. Влучно сказали, - приходять. Це коли вони мешкають десь поруч, та зможуть прийти. Коли не пік, - то можна, звісно. А як приїздять, то година до вильоту, - що це таке? Десь через 20 хв відкриють гейта, а треба ще пройти реєстрацію, чи торбу здати (ну то таке, не всім), а ось всі прикордонні та митні процедури, - це всім. Ну відкинемо чергу на вхід, добре. Не дай Бог якась десь черга, то є ризик слухати про себе по гучному звязку й помахати ручкою тому лайнеру. Наприклад коли зупинились стрічки. І я скажу вам, вірогідність затримки пасажира опосередковано зі своєї вини через незакладання часу на різні незалежні від пасажира обставини набагато більша за затримку через дизельок. Кажу ще раз, за себе. Я ним не користуюсь. Але тисячі людей нормально вчасно ним доїхали і відносно до них одиниці запізнились. І з них лише один пасажир не встиг на літак, якому повністю була виплачена компенсація та переоформлений квиток. До чого всі оці пошуки зради та розказувати як усе херово? Я зрозумів би того, який сам запізнився й розміщував би тут гнівні пости. Ніхто, чомусь, не пише про автобуси, які запізнюються в аеропорт. Тоді кожен погоджується, - сам лапух, треба раніше було виїздити. І ніхто чомусь до Атаса не висуває позовів. А тут раптом, - караул рятуйте.
VB
Active user

View Profile
« Reply #1254 on: 02.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

еще по статистике птичка может какнуть на голову, причем с гораздо большей вероятностью, чем поломки Песы. Лучше вообще никуда носа не показывать из дому.
Ну давайте, давайте, передёргивайте дальше. Если птичка какнет на голову, это нормально, к этому все готовы. Когда экспресс в аэропорт ломается с такой частотой, это ненормально.
Я в этом году проехал на велосипеде 4000 километров через пол-Европы, что закончилось по вине норвежского водителя переломом черепа, трёх позвонков, колена и кучей других последствий за 265 километров до финиша, уже за Полярным кругом. И если я когда-то смогу вернуться на велосипед, я продолжу ездить ультрамарафоны.
Я сотни раз ездил в аэропорт "Борисполь", но ещё ни разу не ездил на бориспольском аэроэкспрессе. И если я когда-то вновь туда поеду, то, пока на маршруте будут ходить "Песы" такой надёжности, я буду выбирать другой транспорт.
Це право кожного, - вибирати з тих варіантів, які є в наявності. І дай Боже Вам наснаги та терпіння. Сядете за кермо та промотаєте ще не один десяток тих тисяч кілометрів на велосипеді. Зараз треба бути готовими до нових зупинок Песи, бо йдуть морози. Так, вони стають. Так, вони запізнюються. Але якби це була два рази в день якась регіоналка, - ніхто б і не плакав, бо ніхто цих затримок і не помічав би. Якщо взяти середньостатистично, - Песа запізнюється набагато рідше, чим будь-який інший транспорт, включно з тими самими літаками. Буде новий рухомий склад, - буде інша розмова. Зараз зліпили з того, що є в наявності, тому я вважаю що воно таки працює.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #1255 on: 02.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

Даруйте, але інший транспорт - це автобуси. Або таксі. Вони можуть у будь-який момент встати в пробку, що розтягнеться невідомо наскільки. І так ви ризикуєте набагато більше, ніж прямо на 620М, ДР1А або РА2, тому що вони можуть запізнитися на півгодини і то не факт, а автобус може приїхати пізніше хоч би на 2-3 години.
Ви або пересмикуєте (так само, як автор коментаря про пташку), або просто не дуже добре знаєте (хочеться сподіватися) особливості транспортного сполучення в Києві та області. Можна, наприклад, доїхати електричкою (або й дальнім потягом, їх там зупиняється багато й вони від Києва до Борисполя не ламаються з такою частотою, як "Песи") до станції "Бориспіль", а вже звідти міським бориспільським автобусом або таксі, причому пробок там практично не буває (там по автомагістралі їхати близько п'яти кілометрів, а решта шляху — по Борисполю від вокзалу до автомагістралі й від з'їзду з нею до аеропорту).
Сам люблю в аеропорт та з аеропорту їздити залізницею; так їздив не раз у Нью-Йорку (в різні аеропорти), в Москві, коли ще їздив час від часу до Москви (зрозуміло, що вже не перший рік там не буваю)... Але київським аероекспресом при такому стані рухомого складу (який уже не раз відверто визнавали, в тому числі й у цій темі) — ні, хай бажаючі їздять без мене.
VB
Active user

View Profile
« Reply #1256 on: 02.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

Давайте ще раз "попересмикую", як пишете. І багато таких пасажирів (киян, або жителів інших регіонів західніше Києва) у відсотковому еквіваленті, які їздять в аеропорт (або з аеропорту) через залізничну станцію Бориспіль? Це шлях свідків пришестя балашенки чи екстремалів.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #1257 on: 02.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

І дай Боже Вам наснаги та терпіння. Сядете за кермо та промотаєте ще не один десяток тих тисяч кілометрів на велосипеді.
Ну, з Богом попрощався давно, а Вам дякую на доброму слові.
Зараз треба бути готовими до нових зупинок Песи, бо йдуть морози.
Й за чесність теж дякую.
Так, вони стають. Так, вони запізнюються. Але якби це була два рази в день якась регіоналка, - ніхто б і не плакав, бо ніхто цих затримок і не помічав би. Якщо взяти середньостатистично, - Песа запізнюється набагато рідше, чим будь-який інший транспорт, включно з тими самими літаками. Буде новий рухомий склад, - буде інша розмова. Зараз зліпили з того, що є в наявності, тому я вважаю що воно таки працює.
Так тут, по-моєму, учасники обговорення й не кажуть, що аероекспрес узагалі не треба було запускати. Ідеться просто про те, який рухомий склад тощо (й я десь на форумі уже писав відносно недавно, як ставлюся до тих залізничників, які боялися доповісти "нагору" "Неможливо, ми не готові, "Песи" поламані" тощо, а рапортували "Буде зроблено" й зробили так, як зробили).
Що ж до статистики, то статистика запізнень літаків усім відома (принаймні тим, хто регулярно літає). Статистика запізнень "Пес" до Борисполя тепер теж більш-менш відома, ну й, скажімо так, сильно відрізняється від статистики тієї ж LIRR (наприклад) :). А далі, дійсно, кожен приймає рішення про спосіб поїздки в аеропорт для себе. Особисто ж мене на цей момент більше, ніж спосіб дістатися аеропорту, цікавить, коли ж (але тепер ой як нескоро...) здоров'я дозволить мені прийняти рішення про поїздку в той аеропорт з дружиною з авіаквитками в один кінець.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #1258 on: 02.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

Давайте ще раз "попересмикую", як пишете. І багато таких пасажирів (киян, або жителів інших регіонів західніше Києва) у відсотковому еквіваленті, які їздять в аеропорт (або з аеропорту) через залізничну станцію Бориспіль? Це шлях свідків пришестя балашенки чи екстремалів.
Небагато. Було б, гадаю, більше, але хтось про такий варіант просто не думає, не здогадується, а хтось ("нові українці") електричкою в принципі, мабуть, не поїде. (Але можна, наприклад, за 90 гривень доїхати у плацкартному вагоні, якщо, звичайно, час рейсу такий, що підійде за часом щось з дальніх потягів.)
Нічого екстремального в такому варіанті не бачу; хіба що асфальт у Борисполі не дуже (принаймні, раніше був; я бориспільськими вулицями останній раз їздив та ходив ще влітку), але не "ужас-ужас-ужас". (Зокрема, від бориспільського вокзалу й практично до київської траси я й на тому ж таки велосипеді їхав не раз, тому кажу не з теоретичних міркувань.)
tabo
Active user

View Profile
« Reply #1259 on: 02.01.19 , 20:01 »
Share Reply with quote

Сам люблю в аеропорт та з аеропорту їздити залізницею; так їздив не раз у Нью-Йорку (в різні аеропорти)
Статистика запізнень "Пес" до Борисполя тепер теж більш-менш відома, ну й, скажімо так, сильно відрізняється від статистики тієї ж LIRR (наприклад) :)
Не раз це скільки? Як людина, що жила в НЙ певний час, можу сказати, що запізнень там купа. В час пік ще рятують масштаби агломерації (потяги часто), а так ну його нафіг той LIRR і весь сраний MTA, це точно не приклад вартий наслідування. Якщо ж ще згадати скільки деруть за той LIRR до/від Jamaica, то взагалі не бачу сенсу його згадувати
« Last Edit: 02.01.19 , 20:01 by tabo » Logged
Tags: boryspil kyiv 
Pages: 1 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 ... 148
Reply | Print
Jump to: