Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.10.19 , 12:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Пересечение границы с Украиной

Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62
Reply | Print
Author Topic: Пересечение границы с Украиной  (Read 236375 times)
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #580 on: 07.08.19 , 15:08 »
Share Reply with quote

Якось не відслідковував питання приїзду росіян в Україну, тому взагаі нічого не знаю.
Питання таке:
1. Родичка, росіянка, живе в Росії.
2. У неї є тітка в Україні, громадянка України.
3. Росіянка робить собі закордонний паспорт в Росії, бо хоче приїхати до тітки.
4. Що їй потрібно, щоб нормально відвідати тітку? Що туди потрібно відправити? (Запрошення? А яким чином відправляти?) Що з собою потрібно мати?
Дякую.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #581 on: 07.08.19 , 15:08 »
Share Reply with quote

Де живе родичка-росіянка і тітка-українка?
Взагалі, краще мати запрошення (орігінал), квиток назад, грошове забезпечення у розмірі 1235t+6175 грн (t - кількість днів), міграційну картку.
www3
Active user

View Profile
« Reply #582 on: 07.08.19 , 15:08 »
Share Reply with quote

Если решили не платить и готовы ссаживатся с поезда посоветую на следующий раз сразу звонить на горячую линию (на сайте ДПСУ указана), только так что бы "пеньки" не успели услышать\увидеть сей процес. Как рукой должно снимать рукоблудие. А звонить в Удрицк никто никогда не будет, увы...
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #583 on: 07.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

Якось не відслідковував питання приїзду росіян в Україну, тому взагаі нічого не знаю.
Питання таке:
1. Родичка, росіянка, живе в Росії.
2. У неї є тітка в Україні, громадянка України.
3. Росіянка робить собі закордонний паспорт в Росії, бо хоче приїхати до тітки.
4. Що їй потрібно, щоб нормально відвідати тітку? Що туди потрібно відправити? (Запрошення? А яким чином відправляти?) Що з собою потрібно мати?
Дякую.

Для оформлення запрошення у нотаріуса достатньо копії першої сторінки закордонного паспорта росіянки.  Ціна залежить від жадібності нотаріуса.  В січні ціни були десь в районі 300 грн. 
Кажуть,  що в сільських радах теж можна оформляти такі запрошення і це коштує дешевше. 
Мої родичі коли їздять,  то показують оригінал запрошення і його копію.  Копію прикордонники собі забирають. Пару разів перевіряли зворотні квитки.  Гроші  не перевіряли.
camry
Active user

View Profile
« Reply #584 on: 08.08.19 , 09:08 »
Share Reply with quote

Швидше за все крім закордонного паспорта громадянкі Росії нічого не потрібно, відсотків на 90 (міграціонку дадуть в поїзді). Але багато що залежить від того куди їдеш (область) і скільки тобі років. У липні цього року я їздив з сім'єю, була неоплачена бронь готелів і квитки назад, але то з дітьми.
Коли нарешті приймуть якийсь закон для в'їзду росіян? Бо офіційно, як я розумію, потрібен лише закордонний паспорт, все інше на розсуд прикордонника.
« Last Edit: 08.08.19 , 09:08 by camry » Logged
camry
Active user

View Profile
« Reply #585 on: 08.08.19 , 09:08 »
Share Reply with quote

Хоча закон прийнятий, але не реалізований
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #586 on: 08.08.19 , 09:08 »
Share Reply with quote

Де-юре, типове запрошення позбавляє додаткових документів: грошей, бронювань тощо, оскільки там вказано, що умовний пан Петренко приймає на себе обов'язки надання житла, хліба та видовищ.
Де-факто, так само в липні в мене навіть це запрошення спитали умовно, вірніше спочатку поставили штамп, потім вже спитали, але коли я зізнався, що ми їдемо на місяць, це навіть не викликало ані яких додаткових питань, стосовно грошей, житла, квитків. Причому склад мандрівників був можна сказати найгірший з погляду прикордонної служби: два чоловіки призовного віку.
Митник взагалі тільки якийсь дотепний жарт з нами пожартував.
Взагалі, мені трошки здивувало, що була така увага з боку білоруського прикордонника до наших осіб. Хоча, казалося, яка йому може бути справа до того, на котрий термін ми їдемо і скільки в нас грошей.
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #587 on: 08.08.19 , 10:08 »
Share Reply with quote

Племінниця-росіянка живе на Кубані (вік - вже має внука), тітка-українка в Дніпрі. Їде просто вгості.
Яким чином передати оригінал запрошення в Росію? Є якась служба?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #588 on: 08.08.19 , 11:08 »
Share Reply with quote

Племінниця-росіянка живе на Кубані (вік - вже має внука), тітка-українка в Дніпрі. Їде просто вгості.
Яким чином передати оригінал запрошення в Росію? Є якась служба?

Якщо Укрпоштою,  то лише рекомендованим листом (щоб можна було по коду відслідковувати де саме зараз той лист).  Мої родичі теж на Кубані,  то минулого року такий лист з України  дійшов за 3 тижні.  Знаю,  що є й швидший спосіб -  передати водіями автобуса Дніпро-Краснодар, але не перевіряв як він працює.
Скоріш за все їхати Ваша родичка буде через Харківську область,  а там прикордонники завжди перевіряють запрошення.  Тому воно згодиться. 
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #589 on: 08.08.19 , 11:08 »
Share Reply with quote

Автобусом краще. Бо мені листівка з Мукачева до Москви взагалі не прийшла.
Tags: customs crossing ukraine state border 
Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62
Reply | Print
Jump to: