Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
08.07.20 , 13:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Безвизовые страны для граждан Украины

Pages: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40
Reply | Print
Author Topic: Безвизовые страны для граждан Украины  (Read 202332 times)
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #360 on: 15.01.20 , 14:01 »
Share Reply with quote

Горные походы (не альпинистские) в моем случае никогда не предусматривали ночевок в цивилизации, кроме казусных - деревянные домики полузакрытой турбазы. Помыться - в горных реках и море.
С закрытием Крыма многие любители походить по горам перешли на Турцию и прочую Сьерру.
Именно. Ну и дело не только в закрытии Крыма: некоторые знакомые тот же Аладаглар ходили во вполне "чайниковском" режиме задолго до закрытия Крыма, просто район же интересный сам по себе и сильно отличающийся от Крыма (и Карпат) и по высотам, и по многим другим параметрам.
Я думаю, коллега joy просто не вполне понимает (при всей своей разумной голове; ну, просто походного опыта у человека нет), что не всё, что относится к горам, относится к альпинизму; что человек с более-менее нормальным организмом, регулярно бывающий на высоте 2000 м, приехав куда-то и выйдя на маршрут на высоте 1000 м, нормально переночует в первую же ночь на высоте 2500 м, а на следующий день зайдёт на 3500 м; и т.д. и т.п.
joy, я не буду продолжать здесь злостно отклоняться от форумной темы, но если Вам захочется поговорить о горах, походах и т.д., то рад буду продолжить по другим каналам связи и (или) на других Интернет-площадках :).
joy
Active user

View Profile
« Reply #361 on: 15.01.20 , 15:01 »
Share Reply with quote

Да, дебаты по поводы "виз для турпоходов" можно завершить, но таким примером.
Один иностранный товарищ и коллега приехал в Россию совершить восхождение на какую-то там гору Кавказа. Сугубо в палатках, но при этом проживание в альпинистском лагере также было, равно как проживание в Москве и Питере в цивилизованных готелях. В Москве я с ним и встречался.
А визу этот парень сделал вообще через фирму-посредника очень распространенный у западных людей вариант. Решаемый просто и за вменяемые деньги.
Так что варианты разные бывают
brodjaga
User

View Profile
« Reply #362 on: 16.01.20 , 00:01 »
Share Reply with quote

Можу додати що часто катаюсь у комбіновані мандрівки. І гори і міста й природа. Бувають і самі міста- все частіше з наметом, буває без намета з ночівлями просто неба. З хостелами, готелями виключно коли возив подруг чи маму і коли по роботі, де все замість мене організовують.

У кожного свій стиль, свій смак.
Я обожнюю саме наметовий автономнмй формат. З ним встигаєш значно більше, як з житлом, краще пізнаєш кожну дрібничку, мандри дешевші, можна мандруаати далеко хоч щомісяця. 

Повірте, для людини з досвідом не проблема знайти де оселитись, помитись, набрати води для приготувпння сніданку, заховати на день рюкзак.   

І я теж проти брехні: липових бронювань, довідок про зарплату, класти і забирати гроші щоб зробити довідку. Вважаю це таким же мерзенним низом, як брати чи давати хабарі.
sean
Active user

View Profile
« Reply #363 on: 16.01.20 , 08:01 »
Share Reply with quote

Що з людьми робить безвіз.
brodjaga
User

View Profile
« Reply #364 on: 16.01.20 , 10:01 »
Share Reply with quote

До речі сором - не знаю де у Львові бювет, хоч один. А він є? Жодних методик. Вогнище заборонене майже всюди , тому забув коли востаннє палив. Є газовий пальник. Зараз просто- на мапс мі вода позначена. Але не всюди. На поліссі гарно з колодязями, вздовж дністра.  Навіть порівняти північна полтавщина- всюди колодязі, південна- всюди лиш у дворах. До туриста на велосипеді люди всюди прихильно ставляться. Світ хороший, відкритий!  Ну а крім приватного сектора у провінціях кількаповерхівки (помічна), церква(здолбунів) . за кордоном з водою всюди жодних проблем. Щоб повечеряти й поснідати+ помитись 2 пляшок достатньо. Молдова- край колодязів, тут вони один навпроти одного, навіть просто в полі при дорозі. Всюди вода не гірше як у крані вдома чи в бюветі ( мій бювет біля дому- сквер гончара біля велотрека).
За кордоном нема бюветів лиш на безводних островах, тут і в туалетах погага вода. Але пару тижнів попити і таку не смертельно. Канари та мальта- тут доводилось готувати на опрісненій солоній воді з туалетів. Балеари, сицилія, кіпр, всюди на материку вода хороша як у кранах так і в бюветах.
brodjaga
User

View Profile
« Reply #365 on: 16.01.20 , 10:01 »
Share Reply with quote

Для мене дуже важливе екологічне питання. Намагаюсь зменшити кількість власних відходів. Купувати щодня 2 чи більше пляшки- все нове сміття, якого можна було уникнути. Прийом пляшок супермаркетами налагоджений лише на півночі, тобто скандинави, бенелюкс, німці, швейцарці, чехи( видно під чиєю окупацією були) . і тут не все чудово. Не всюди беруть ті пляшки, часто лише куплені у них же. Цікавого навколо багато, часу завжди немає, немає коли повертатись до того ж супермаркету де брав чи дізнаватись про ажреси прийомок. Легше скоротити використання. 
Безвіз змінив лише географію мандрів.
Прийомки - припущу що з ними не всюди гарно. Якщо албанці возять тюки пляшок і мало не сваряться за територію де кому збирати, то туркам чи італійцям байдуже, повно завалів, ніхто нічого не збирає. Тут погано з переробкою. Раджу всім купуючи будь- що задумуватись і про відходи
opex
Active user

View Profile
« Reply #366 on: 16.01.20 , 10:01 »
Share Reply with quote

Що з людьми робить безвіз.

І не кажи. Тепер так ліниво ходити за візою. Відвідати Великобританію цікаво, але  оформляти западло. Тим більше Марокко. Лише от візу США роздумую отримати, бо все таки США здоровенна та цікава країна, та і у разі отримання - мультик на багато років а не бздюрка на півроку.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #367 on: 16.01.20 , 11:01 »
Share Reply with quote

Цікаво чи після Brexit якось зміниться британська візова політика?  Чи вони й далі будуть купу відмов давати.
brodjaga
User

View Profile
« Reply #368 on: 16.01.20 , 12:01 »
Share Reply with quote

Якби не безвіз вже б здійснилась мрія побачити Іран, якби не він- встиг би побувати у іракському та сирійському Курдистанах до нападу турків.

До тих же чехів немає дешевих рейсів, чому вони є до британців? В нас багато бажаючих заповнити літак? Чи це просто засилки?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #369 on: 16.01.20 , 15:01 »
Share Reply with quote

До тих же чехів немає дешевих рейсів, чому вони є до британців? В нас багато бажаючих заповнити літак? Чи це просто засилки?

Може британці прилітають дешево побухати
Tags: ukraine 
Pages: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40
Reply | Print
Jump to: