Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.02.20 , 11:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Новости КЕВРЗ

Pages: [1] 2 3 4 5 6
Reply | Print
Author Topic: Новости КЕВРЗ  (Read 21071 times)
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« on: 18.07.10 , 03:07 »
Share Reply with quote

Привіт!

Десь протягом тижня бачив на КЕВРЗ свіженьку пофарбовану "Рижанку", готову до відправки, відКВРену під ЕПК з встановленими сидіннями з високими спинками. З того, що вдалося розгледіти здалеку, компоновка сидінь не характерна ні для 1-го, ні для 2-го класу ЕПК Півд.-Зах зал. Номер "Рижанки" теж не розгледів. А вчора, коли знайшов таки час підійти ближче, щоб роздивитись, рижанка вже кудись поїхала.

Питання: Куди? На яку залізницю, на який маршрут? У Фастові мною чогось нового серед ЕПК помічено поки що не було. Та й Фастівське депо саме ставить сидіння, ті з КЕВРЗ йому не потрібні.

Навряд чи у Львів на Тернопіль. Ми говорили в темі про РА, що рано чи пізно будуть клянчити РС під ЕПК. Але я в таку оперативність не вірю, у нас як прийнято, спочатку принижуйся, поклянч, побирайся, та й рановато там ще до ЕПК. Хоча попередній продукт КЕВРЗ -- "Полісянка" пішла у Здолбунів, та ця, яку я не розгледів, мала мінімум вісім, а швидш за все всі десять вагонів.

Може хто знає, куди це чудо пішло. То напишіть.

У подальшому в цій темі, якщо ви не проти, можна було б розміщувати всі пости, які стосуватимуться роботи КЕВРЗ.
Vyacheslav
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 18.07.10 , 08:07 »
Share Reply with quote

На іншому форумі писали, що це була харківська - вже вдома.
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 18.07.10 , 08:07 »
Share Reply with quote

На іншому форумі писали, що це була харківська - вже вдома.
Добавлю что это была эпк харьков-запорожье
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 18.07.10 , 13:07 »
Share Reply with quote

Дякую.

Дозволю собі трошки позаздрити харків’янам через компоновку сидінь. Я здалеку не зовсім розгледів, але те, що встиг побачити, мені сподобалось більше за те, що їздить у нас у фастівському депо. Найбільше мене дістає наш другий клас у пізніших КВРах, де спинки сидінь зовсім не регулюються.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 18.07.10 , 19:07 »
Share Reply with quote

Найбільше мене дістає наш другий клас у пізніших КВРах, де спинки сидінь зовсім не регулюються.
у цій компоновці найнеприємнішим є не те, що спинки сидінь не регулюються, а те, що сидиш морда-у-морду з кимось.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 18.07.10 , 22:07 »
Share Reply with quote

у цій компоновці найнеприємнішим є не те, що спинки сидінь не регулюються, а те, що сидиш морда-у-морду з кимось.

Угу.

Тут ще вирішив задати таке питання. А той склад, який раніше обслуговував ЕПК Харків -- Запоріжжя, де він може з’явитись? Чи я не до кінця зрозумів тему, може поки елька знаходилася на КЕВРЗ, маршрут не ходив чи обслуговувався якоюсь задницею?

А може там ще придумають якийсь рейс під запопугаювання щось уже існуючого?
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 19.07.10 , 09:07 »
Share Reply with quote

може поки елька знаходилася на КЕВРЗ, маршрут не ходив

Маршрут не ходив.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 23.08.11 , 14:08 »
Share Reply with quote

Фастівську елю ЕР9м-529 повним ходом КВРять на заводі. Укоротили її до шести вагонів і пофарбували в сріблястий колір. Це для якої такої папуги її готують? Хоча не виключений варіант, що можуть передати на якусь іншу дорогу.

Trainpix влітку перестав ловити мишей. Раніше там доволі оперативно зазначалось, яка електричка перебуває на КЕВРЗ. А от влітку трохи розлінились, і на ЕР9м-529 жовту мітку поставити забули.

А ще на КЕВРЗ стоять огризки ЕПК "Придніпров’я" Дніпро -- Харків.
opex
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 23.08.11 , 14:08 »
Share Reply with quote

А сіра фарба - не грунтовка?
А я колись бачив на КМоск, рочків 3 чи 4 назад, елю ЕР-2 депо Нахабіно МСК :) Здається, на КЕВРЗ його везли.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 18.09.11 , 23:09 »
Share Reply with quote

Таки закралась підозра, що з цієї елі ЕР9м-529 якраз і зробили ту понтову для міськелектрички з розмальовкою під Євро-2012. Я раніше такої розмальовки ще не спостерігав, і подумав, що готують її для неординарного випадку. Треба буде перевірити.
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6
Reply | Print
Jump to: