Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.04.18 , 20:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

NSB: minipris на маршрут з великим стоповером

Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: NSB: minipris на маршрут з великим стоповером  (Read 5204 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« on: 27.07.10 , 11:07 »
Share Reply with quote

Як відомо на сайті норвезьких залізниць продаються окрім квитків за регулярним тарифом - квитки за 199 і 299 крон за тарифом з обмеженнями minipris.

При чому minipris можна брати на маршрут с пересадкою (навіть на дуже довгий і міжнародний маршрут Берґен - Ґетеборґ, де minipris може виявитись уп'ятеро дешевшим, ніж регулярний тариф) і навіть є опція збільшення часу на пересадку (при цьому на 2-й сегмент поїздки переноситься на наступний рейс) - в результаті можна купити Minipris на фактично дві різні поїздки з А у Осло і через день з Осло у Б за ціною одного квитка.

Однак при спробі купити аналогічний квиток на маршрут з пересадкою, де по першому сегменту рейси часто, а по другому - рідко (наприклад TORP SANDEFJORD LUFTHAVN - GØTEBORG) я зіткнувся з такою проблемою - minipris дається за вмовчанням на мінімальний час пересадки, збільшувати його можна, при цьому 2-й сегмент переноситься на наступний рейс Осло - Ґетеборґ, однак перший рейс на ділянці Аеропорт Саннефйорд Торп - Осло - лишається тим-же, що стикувався мінімальним часом пересадки з першопочатковим рейсом 2-го сегменту (і зважаючи що рейси Осло -  Ґетеборґ всього лише кілька разів на добу - цей рейс на 2 години пізніше, ніж мені хотілось-би).
Отже доведеться або на дві сотні крон більше платити купуючи окремі квитки на ці сегменти, або сидіти після прильоту в аеропорту на 2 години довше.

Чи можливо якось купити minipris так, щоб був посунутий вперед перший з рейсів?
Якщо ні, то чи можливо автобусом (що підвозить з аеропорта до залізничної станції і входить у вартість квитка) їхати не тим, що підвозить до мого поїзда, а більш раннім, щоб чекати ці 2 години у місті Саннефйорд, а не у аеропорту?
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 27.07.10 , 12:07 »
Share Reply with quote

Может взять билет Шиэн или Порсгрунн - Гетеборг?
http://www.nsb.no/getfile.php/www.nsb.no/nsb.no/Bilder/Rutetabeller/PDF-20-Lillehammer-Skien-13-6_10-7-og-9-8_11-12-2010.pdf показывает, что не все поезда из Шиэн. Может получится для вас поболше времени в Осло.

С уважением, Ульф
« Last Edit: 27.07.10 , 12:07 by Ulf » Logged
tabo
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 27.07.10 , 13:07 »
Share Reply with quote

Якщо ні, то чи можливо автобусом (що підвозить з аеропорта до залізничної станції і входить у вартість квитка) їхати не тим, що підвозить до мого поїзда, а більш раннім, щоб чекати ці 2 години у місті Саннефйорд, а не у аеропорту?
Автобус підвозить не в місто, а до найближчої залізничної станції, тобто Torp(N), до неї там менше 2км. До самого ж міста там ще близько 6км, але місцини там гарні, тому можна й прогулятися ;)

А з часом, то схоже глюк системи, тому обдурити її навряд вийде. Проте можливо можна зробити все простіше. Я в інших країнах пару разів потрапляв у схожі ситуації з акційними квитками - брав на пізніший час, бо вони були дешевше. Але одного разу підійшов до стійки оператора маршруту та, придумавши історію про рейс, котрий ніби прибув раніше, спитав про можливість використання квитка на більш ранній рейс (аніж квитковий). Мені без жодних питань просто поставили штампик на квиток про використання рейсу раніше. Таким чином я поїхав дешево та не чекав. Не факт, що з NSB такий трюк вийде, але за спробу ви нічого не втратите.

Якщо ж вже їхати з двома різними квитками, то варто ще подивитися на автобусні рейси з Осло в Гетеборг (наприклад, www.swebus.se за 168 SEK). З суто залізничних варіантів, то я б ще порадив зробити хитрішу розбивку. Купити на сайті SJ квиток Oslo-Kil/Karlstad (від 95 SEK) + Karlstad/Kil-Göteborg (від 95 SEK).

p.s. на певні дати знайшлись навіть квитки Oslo-Trollhättan за 95 SEK, з Trollhättan-Göteborg все просто та дешево.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 27.07.10 , 19:07 »
Share Reply with quote

Может взять билет Шиэн или Порсгрунн - Гетеборг?
http://www.nsb.no/getfile.php/www.nsb.no/nsb.no/Bilder/Rutetabeller/PDF-20-Lillehammer-Skien-13-6_10-7-og-9-8_11-12-2010.pdf показывает, что не все поезда из Шиэн. Может получится для вас поболше времени в Осло.
Ulf, спасибо за идею!
Именно так, как ты посоветовал - не получается (тот поезд, что идет позже и я на нем не хочу ехать - идет из Ларвика, но к сожалению к нему есть подвозящий поезд Шиен-Ларвик и сайт дает вариант с двумя пересадками, потому указание станции отправления Шиен или Порсгрунн к сожалению не позволяет заставить сайт сдвинуть первый сегмент на более ранний рейс.

Но твою идею удалось использовать по другому - я заметил, что не все поезда останавливаются на станции Oklungen (и как раз тот поезд что не нужен мне - не останавливается, а тот что останавливается - как раз тот, что я хотел).

Теперь возникает вопрос - пустят ли меня в подвозящий автобус от аэропорта до станции Torp с билетом от Oklungen?
Ded
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 27.07.10 , 20:07 »
Share Reply with quote

Теперь возникает вопрос - пустят ли меня в подвозящий автобус от аэропорта до станции Torp с билетом от Oklungen?

Если купить билет Торп-Стокке за 33 кроны, точно пустят. 
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 28.07.10 , 00:07 »
Share Reply with quote

Хм, я вот погуглил прихожу к мнению, что де-факто этот автобус от аэропорта до станции Торп - бесплатный. А то, что стоимость проезда в нем входит в стоимость железнодорожного билета - это просто такая официальная формулировка, которой оправдывают его фактическую бесплатность (т.к. новоприлетевшим, я так понял, билет на ст. Торп купить негде, правда может в аэропорту такой билет продается, я не знаю)

Проте можливо можна зробити все простіше. Я в інших країнах пару разів потрапляв у схожі ситуації з акційними квитками - брав на пізніший час, бо вони були дешевше. Але одного разу підійшов до стійки оператора маршруту та, придумавши історію про рейс, котрий ніби прибув раніше, спитав про можливість використання квитка на більш ранній рейс (аніж квитковий). Мені без жодних питань просто поставили штампик на квиток про використання рейсу раніше. Таким чином я поїхав дешево та не чекав. Не факт, що з NSB такий трюк вийде, але за спробу ви нічого не втратите.
НЯР на ст. Торп немає нічого окрім навісу і платформи, тому питати і штампики ставити не буде у кого.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 28.07.10 , 00:07 »
Share Reply with quote

Ааа, знайшов, на станції Торп нічого немає, навіть квиткового автомата, однак є в аеропорту

http://www.nsb.no/stations_st/sandefjord-lufthavn-torp-article27302-2772.html
tabo
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 28.07.10 , 00:07 »
Share Reply with quote

А чого ви за той автобус так переживаєте, ніби у вас буде купа багажу? Там же пішки йти хвилин з десять максимум  ;)

Осьо сама станція - http://www.vg.no/uploaded/image/2009/6/3/NSB_Torp_460.jpg
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 28.07.10 , 11:07 »
Share Reply with quote

Хм, я вот погуглил прихожу к мнению, что де-факто этот автобус от аэропорта до станции Торп - бесплатный.

Tilbringertjenesten er gratis for reisende med NSB.

http://www.nsb.no/reisemaal/reis_til_flyplassen_med_tog/article24647-2680.html

С уважением, Ульф
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 28.07.10 , 11:07 »
Share Reply with quote

При чому minipris можна брати на маршрут с пересадкою (навіть на дуже довгий і міжнародний маршрут Берґен - Ґетеборґ, де minipris може виявитись уп'ятеро дешевшим, ніж регулярний тариф) і навіть є опція збільшення часу на пересадку (при цьому на 2-й сегмент поїздки переноситься на наступний рейс) - в результаті можна купити Minipris на фактично дві різні поїздки з А у Осло і через день з Осло у Б за ціною одного квитка.

Однак при спробі купити аналогічний квиток на маршрут з пересадкою, де по першому сегменту рейси часто, а по другому - рідко (наприклад TORP SANDEFJORD LUFTHAVN - GØTEBORG) я зіткнувся з такою проблемою - minipris дається за вмовчанням на мінімальний час пересадки, збільшувати його можна, при цьому 2-й сегмент переноситься на наступний рейс Осло - Ґетеборґ, однак перший рейс на ділянці Аеропорт Саннефйорд Торп - Осло - лишається тим-же, що стикувався мінімальним часом пересадки з першопочатковим рейсом 2-го сегменту (і зважаючи що рейси Осло -  Ґетеборґ всього лише кілька разів на добу - цей рейс на 2 години пізніше, ніж мені хотілось-би).
Отже доведеться або на дві сотні крон більше платити купуючи окремі квитки на ці сегменти, або сидіти після прильоту в аеропорту на 2 години довше.

Reisen kan ikke avbrytes underveis.
http://www.nsb.no/betingelser/betingelser-for-minipris-article25201-2661.html

З увагою, Ульф
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Jump to: