Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.10.20 , 07:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Автобусные новости

Pages: 1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113
Reply | Print
Author Topic: Автобусные новости  (Read 433236 times)
Entony
Active user

View Profile
« Reply #1020 on: 15.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

За 100 гривень зі Львова (або Тернополя, Хмельницького, Вінниці чи Умані) до Чорноморського узбережжя. Досить дешево.
УЗ напевне ще дуууже далеко до такого. :)
Ну не дуже й далеко. Плацкарт 107/108 до Львова 152 грн., до Хмельницького 132 грн - :)))
А з Вінниці на "Дунай" на сьогодні навіть за 89.66 грн є плацкарт)))
Ви хочете переконати когось, що їхати у "ванючому" плацкарті в плюс 30 і більше градусів тепла з 52 людьми у вагоні (а ще із провідниками плюс зайцями) за 152 гривні (і чомусь ви забули додати, що це ціна без постелі, а ще подивіться на п'ятницю чи неділю вартість квитків) - це краще чим в автобусі з кондиціонером і з туалетом. І, можливо, половина салону автобуса буде пустою.
І чомусь ви забули порахувати, що можна проїхати за 100 грн. зі Львова до Херсону чи зі Львова до Миколаєва. І, яка би була вартість у поїзді.
Так єдиною проблемою є сон. Але є бачив таких людей, що і в автобусі можуть собі так добре спати, що аж заздрісно було.
Минулої осені 2019 р. їздив до Праги, Лейпцига, Берліна, Варшава і Кракова та Вроцлава зі Львова і кожен раз по 100 гривень за квиток, то по деяких маршрутах було до 10-15 людей за рейс.
« Last Edit: 15.07.20 , 16:07 by Entony » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #1021 on: 15.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Теорія вибіркового спостереження: П без постілі найдешевшого дня тижня за найкоротшим з маршрутів серед варацій.
W_777
Active user

View Profile
« Reply #1022 on: 15.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

в автобусі з кондиціонером і з туалетом.

А у East West уже и туалеты работать начали?
Году так 2016-2017 довелось мне ехать их маршрутами Львов-Варшава и Познань-Львов. 2 разных автобуса. Туалеты на борту вроде как и были, но не работали. На претензии одной девушки, а почему так? Водитель сказал что-то вроде: "АТП не хочет платить за их очистку". Поэтому приходилось делать санитарные остановки на заправках + на таможне была возможность посетить туалетную комнату.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #1023 on: 15.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Я нікого та ні в чому не намагався й не намагаюся переконати. Я всього лише математично порівняв обидві величнини, тобто відповів на Вашу фразу, стосовно, того, що це дуже дешево й УЗ й близько не запропонує таку ціну.
Особисто для мене жоден з варіантів не є добрим. Хоч в "ванючому" плацкарті, хоч в "радікулітному" автобусі для такої відстані. Я не обрав би жодного з цих варіантів. Це якщо суто особисто.
Стосовно того, чого я не враховував постіль - я вже написав, бо в автобусі вона не включається у вартість проїзду, в принципі, як і в поїзді, бо це добровільна сервісна послуга та по суті безпосередньо до перевезення не входить. Якщо до вартості  автобусного квитка входила би аналогічна, чи якась інша послуга - тоді питання було би справедливим.
З іншого боку Ви також не вказали - що це по суті також промотариф.
З Уманню можливо це й дійсно цікаво, бо відстань невелика, якщо, звичайно, там не нічний графік.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #1024 on: 15.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

в автобусі з кондиціонером і з туалетом.
А у East West уже и туалеты работать начали?
Году так 2016-2017 довелось мне ехать их маршрутами Львов-Варшава и Познань-Львов. 2 разных автобуса. Туалеты на борту вроде как и были, но не работали. На претензии одной девушки, а почему так? Водитель сказал что-то вроде: "АТП не хочет платить за их очистку". Поэтому приходилось делать санитарные остановки на заправках + на таможне была возможность посетить туалетную комнату.
Зі Львова до Лейпцига та Берліна, а також до Праги і Вроцлава працювали у автобусі.
До Варшави ні. Але мені особсисто це не заважало, бо дйсно кожні 2-3 години були якісь зупинки і завжди було можна скористатись чи на вокзалах чи на заправках.
Як буде зараз по Украні не відомо.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #1025 on: 15.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Теорія вибіркового спостереження: П без постілі найдешевшого дня тижня за найкоротшим з маршрутів серед варацій.
Перевірив наявність на сьогодні.
Стосовно постілі повторю запитання - її видають в автобусі безкоштовно?
« Last Edit: 15.07.20 , 16:07 by Крымчанин UA » Logged
Entony
Active user

View Profile
« Reply #1026 on: 15.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Я нікого та ні в чому не намагався й не намагаюся переконати. Я всього лише математично порівняв обидві величнини, тобто відповів на Вашу фразу, стосовно, того, що це дуже дешево й УЗ й близько не запропонує таку ціну.
Особисто для мене жоден з варіантів не є добрим. Хоч в "ванючому" плацкарті, хоч в "радікулітному" автобусі для такої відстані. Я не обрав би жодного з цих варіантів. Це якщо суто особисто.
Стосовно того, чого я не враховував постіль - я вже написав, бо в автобусі вона не включається у вартість проїзду, в принципі, як і в поїзді, бо це добровільна сервісна послуга та по суті безпосередньо до перевезення не входить. Якщо до вартості  автобусного квитка входила би аналогічна, чи якась інша послуга - тоді питання було би справедливим.
З іншого боку Ви також не вказали - що це по суті також промотариф.
З Уманню можливо це й дійсно цікаво, бо відстань невелика, якщо, звичайно, там не нічний графік.
Звісно це акція. Але УЗ теж могла б убти більш гнучкою і пропонувати по 5 чи 10 квитків зі знижкою. Звісно за постіль потрібно було б заплатити.
З Уманню цікава ситуація. По факту можна за 100 грн. і зі Львова до Умані доїхати, так і з Умані чи Вінниця до Миколаєва чи Херсону.
Тобто можна вибрати проїзд між будь якими точками з цього переліку:
Львів,
Тернопіль,
Хмельницький,
Вінниця,
Умань,
Одеса,
Миколаїв,
Херсон.

Постіль безкоштовно у потязі не видають. Її можна із собою взяти. :)
Але з іншої сторони без постелі будеш спати на жосткій полці без матрацу. Вроді ж так по правилах.
« Last Edit: 15.07.20 , 16:07 by Entony » Logged
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #1027 on: 15.07.20 , 17:07 »
Share Reply with quote

Колись були акції з Приватбанком за 100 грн квиток. Причому це розповсюджувалося й на ІС+.
Також коли 1 клас ІС+ ще був за людськими тарифами, то за бонуси також десь квиток Дніпро - Київ виходив десь 100-120 грн у 1 клас. Але там самі умови лайняні були, якщо чесно, а зараз стали ще гіршими.

Стосовно постілі - все вірно, матрац з подушкою входить до вартості постільної білизни. Чи варто це 50 грн - хай кожен вирішує для себе. Але порівнювати вартість з постіллю також вкрай некоректно з автобусом, де її взагалі не видають, бо в неї немає сенсу.
Це приблизно те ж саме, що порівнювати цифри в рахунку на безалькогольну вечерю в бістро з вечерею в кафе з алкоголем - :)
mann
Active user

View Profile
« Reply #1028 on: 15.07.20 , 19:07 »
Share Reply with quote

А, ще забули додати, що факультативний вагон окрім того, що брудний, а ще й совковий)))

Там более-менее порядочная плацка после КВР со стеклопакетами. Как садились в поезд, были некоторые опасения, но они не оправдались. Фото.

По теме: пару лет назад busfor организовывал по примеру европейских перевозчиков распродажи по 10 и по 50 грн в определённое время суток, дважды ими пользовался, вполне удачная идея была. Только потом на телефон ещё долго спамили предложениями поездок в Москву и Донецк, но это уже детали.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #1029 on: 15.07.20 , 21:07 »
Share Reply with quote

Мабуть таки варто всім нагадати, що тема називається "Автобусні новини", а не "Плацкарт vs Автобус" :)
Tags: bus 
Pages: 1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113
Reply | Print
Jump to: