Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.10.20 , 08:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Автобусные новости

Pages: 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 111 112 113
Reply | Print
Author Topic: Автобусные новости  (Read 433266 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #1040 on: 21.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Це як?
Місця бронюються, але без номеру, тобто гарантія місця є, але воно буде із залишку цих місць, що не оберуть пакси, що купують квитки за повну вартість?
Andrey007
Active user

View Profile
« Reply #1041 on: 21.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Як правило, акційні квитки вказуються без місця.
У этого перевозчика всегда с указанием мест, но есть приписка, что они имеют право поменять вам место. ;)
sean
Active user

View Profile
« Reply #1042 on: 21.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Це як?
Місця бронюються, але без номеру, тобто гарантія місця є, але воно буде із залишку цих місць, що не оберуть пакси, що купують квитки за повну вартість?
Іншими словами: вільна посадка. Як колись було на транзитних станціях в УЗ.
@Антоне, але я добре пам'ятаю і знайшов акційний квиток 2015 року К-Варшава від Еколайнз, коли Райанів ще треба було ловити в найближчих сусідів, і він з місцем.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #1043 on: 21.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Я не дуже знавець тих всіх акцій з автобусами. Насправді я їздив лише 6 раз і виключно з East west eurolines.
В них на сайті, коли купляєш квиток акційний, то пише, що "місце гарантується при посадці". По факту, коли приходив на посадку, то для тих, хто має акційні квитки є відповідно відведені місця як я зрозумів. На ці місця відправив стюард. В моєму випадку - це місця в середині салону завжди. Кілька разів я пересідав кудись подальше і їхав сам без нікого. Просто, як правило, після Львова вже нікого не будуть брати. Адже всі їдуть дальше за кордон.
А от в останній своїй подорожі в грудні 2019 року з Лейпцига до Львова, взагалі було десь 15 людей на весь салон. Кожен собі позаймав ті місця, які хотів. Навіть додумались ноги повитягувати на сусідні два місця (в протилежному ряду) і так собі спали. :)
« Last Edit: 21.07.20 , 15:07 by Entony » Logged
Entony
Active user

View Profile
« Reply #1044 on: 21.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Як правило, акційні квитки вказуються без місця.
У этого перевозчика всегда с указанием мест, но есть приписка, что они имеют право поменять вам место. ;)
Так. Я це бачив у квитку. А ще не гарантується вчасне прибуття. Точніше пише, що в квитку вказане орієнтовне прибуття. Потрібно і УЗ таке писати у квитках. :)
Entony
Active user

View Profile
« Reply #1045 on: 21.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Це як?
Іншими словами: вільна посадка. Як колись було на транзитних станціях в УЗ.
@Антоне, але я добре пам'ятаю і знайшов акційний квиток 2015 року К-Варшава від Еколайнз, коли Райанів ще треба було ловити в найближчих сусідів, і він з місцем.
Напевне Ecolines і продає з місцями. Просто для мене цей перевізник і автобус буде в новинку.
Позаминулого літа ще мав один автобусний тріп з Варштайна до Берліна на Flixbus. То пам'ятаю, що вроді теж не вказувалось місце. Коли зайшов в автобус, то запитався у пасажирів, сказали, що сідати можна, де хочеш.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #1046 on: 21.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Приголомшливо низькі ціни на квитки до Львова!
🔥🔥🔥
Купуй акційні білети на сайті або у касах перевізника та подорожуй з Одеси до Львова усього за 75 грн, а з Вінниці до Львова за 50 грн.
🚌🚌🚌
Маршрути:
Одеса, Умань – Тернопіль / Львів — 75 грн*
Вінниця, Хмельницький – Тернопіль, Львів — 50 грн*
Тернопіль / Львів - Одеса, Умань — 75 грн*
Тернопіль, Львів - Вінниця, Хмельницький — 50 грн*

Непогано) Шкода, що у них всі акції далеко від Дніпропетровщини та Запоріжжя)))
Entony
Active user

View Profile
« Reply #1047 on: 21.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Приголомшливо низькі ціни на квитки до Львова!
🔥🔥🔥
Купуй акційні білети на сайті або у касах перевізника та подорожуй з Одеси до Львова усього за 75 грн, а з Вінниці до Львова за 50 грн.
🚌🚌🚌
Маршрути:
Одеса, Умань – Тернопіль / Львів — 75 грн*
Вінниця, Хмельницький – Тернопіль, Львів — 50 грн*
Тернопіль / Львів - Одеса, Умань — 75 грн*
Тернопіль, Львів - Вінниця, Хмельницький — 50 грн*
Непогано) Шкода, що у них всі акції далеко від Дніпропетровщини та Запоріжжя)))
Я вам чесно скажу, що коли почалась акція у East west eurolines, я пішов на сайт Ecolines щоб подивитись, а що в них там. І помітив, що присутній рейс Львів - Одеса із ціною 700 грн. Ну і думаю напишу їм, що в їхніх конкурентів появились акційні квитки по напрямку Львів - Одеса і скинув скрін акції і запитався чи в них таке теж буде. Відповіли, що ні. Але дякували за пропозицію. Ну і не пройшло тижня маємо результат.
Сьогодні ще скинув представникам East west eurolines скрін акції від Ecolines. Подивимось, що з того буде дальше. :)
Хто там ще хоче купляти, то думайте швидше, бо на деякі дати вже акційних квитків немає. Особливо на довгі вихідні з 21 по 24 серпня.
https://ecolines.net/ua/uk/propozicii/vnutrishni/avtobus-odesa-lviv (тицнути на серпень в календарі).
W_777
Active user

View Profile
« Reply #1048 on: 25.07.20 , 12:07 »
Share Reply with quote

Автобусный оператор FlixBus запустил два новых международных рейса из Украины: Киев-Краков-Прага и Киев-Вильнюс.

Автобус Киев-Вильнюс отправляется ежедневно из Киева в 19:20 и прибывает в аэропорт Вильнюса в 8:40 утра, а затем на автовокзал в 9:05. Из Вильнюса отправка в 21:30, далее заезд в аэропорт литовской столицы, и прибытие в Киев в 11:50 следующего дня. Маршрут линии: Киев-Чернигов-Вильнюс.
Перевозчиком выступает литовская компания Ollex.

Рейс Киев-Прага выезжает из Киева 4 раза в неделю в 17:00, в 7:30 утра прибывает  вКраков, и в 16:30 в Прагу. Обратно автобус отправляется 5 раз в неделю в 20:00 из Праги, с прибытием в Киев в 19:30 следующего дня. Маршрут линии: Киев-Житомир-Ривне-Львов-Краков-Катовице-Оломоуц-Брно-Прага.
Автобусным партнером FlixBus на этой линии стал украинский перевозчик TransTempo. Автобусы обеих линий сохранили брендирование компаний-перевозчиков, с зелеными наклейками на борту "In cooperation with FlixBus".

Новые линии объединили три региона FlixBus в Восточной Европе - Украину, Польшу и страны Балтии. Это открывает большие возможности для путешествий с пересадками. Сделав пересадку в Вильнюсе, можно доехать до 11 городов Литвы, Латвии, Польши и Германии. Из Кракова можно добраться прямыми рейсами в Чехию, Словакию, Германию, Хорватию, Венгрию и Нидерланды", - подытожили в FlixBus.

https://cfts.org.ua/news/2020/07/23/flixbus_zapustil_dva_novykh_mezhdunarodnykh_reysa_iz_ukrainy_59874

Не пойму почему они по Беларуси тарифных остановок не делают?

Tr_Temp
Active user

View Profile
« Reply #1049 on: 25.07.20 , 18:07 »
Share Reply with quote

Не пойму почему они по Беларуси тарифных остановок не делают?

Може їм так зручніше на білоруському кордоні оформлювати? Так всім поставили - транзит та й поїхали.
Tags: bus 
Pages: 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 111 112 113
Reply | Print
Jump to: