Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.09.21 , 23:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Автобусные новости

Pages: 1 ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121
Reply | Print
Author Topic: Автобусные новости  (Read 512162 times)
Михайло
Guest
« Reply #1170 on: 22.07.21 , 23:07 »
Share Reply with quote

После приватизации центральный вокзал Киева сделали евроуровня, не до конца закончив ремонт. Открытие с министром сопровождалось шумом инструментов

По словам директора управляющей компании, работы обошлись в 100 млн гривен, тогда как государство получило от приватизации 230 млн.

Как сообщает наш журналист, хоть это и первый автовокзал европейского образца, но с открытием явно поспешили. Причем на презентацию пригласили министра инфраструктуры Кубракова.

Большинство площадей пустует. Некоторую часть территории закрыли огромными баннерами, а на прилегающей вовсю продолжаются строительные работы.

PavlovskyNEWS
sean
Active user

View Profile
« Reply #1171 on: 24.07.21 , 11:07 »
Share Reply with quote

Сьогодні мали відкрити Автовокзал у Києві. Було?
https://youtu.be/CEv0xBchXc0
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #1172 on: 30.07.21 , 13:07 »
Share Reply with quote

Панове, я побачив можливість невеличкого финту з квитками від Автолюксу і думаю ним скористатися. Може хто вже таке робив і підкаже, що з цього вийде на практиці.
Напрямок Київ - Одеса - Курортне/Коблеве. Мені потрібно в Одесу. Поклацав я в системі пошуку АЛ і побачив, що:
1) квиток Чернігів - Затока або Чернігів - Коблеве дешевший, ніж Чернігів - Одеса;
2) при запиті Чернігів - Затока/ Коблеве доступні також ті автобуси Київ - Одеса, які при запиті до Одеси або взагалі відсутні, або показані як розпродані.
З цього я роблю висновок, що є рейси Київ - Одеса, які є підвозом до фідерів у Приморське і Коблеве. На ці рейси система обмежує продаж квитків до Одеси. Водночас, політика компанії - квиток до Затоки чи Коблевого дешевший, ніж до Одеси.
Звичайно, я хочу взяти квитки Чернігів - Затока, вийти з буса і попередити, щоб не чекали на наступному рейсі. І з цим наче не повинно бути проблем? А от цікавіше із зворотним варіантом - пустять мене до автобуса в Одесі з квитком Затока - Чернігів?
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #1173 on: 30.07.21 , 13:07 »
Share Reply with quote

З правил Автолюксу:
1.10. Посадка / висадка пасажирів здійснюється виключно відповідно до інформації, зазначеної в дозвільних документах перевізника та згідно квитка. Посадка / висадка в інших місцях заборонена. Пасажир зобов'язаний здійснити посадку в автобус в пункті відправлення, зазначеному в його квитку.

Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #1174 on: 30.07.21 , 13:07 »
Share Reply with quote

Так, це я бачив і це ж відповів оператор. Про зворотній варіант вона відповіла, що квиток анулюється на повний маршрут після того, як я не сяду в автобус у Затоці.
Виходить, в один бік таку хитрість можна реалізувати, а в інший - ні.
sean
Active user

View Profile
« Reply #1175 on: 30.07.21 , 13:07 »
Share Reply with quote

У мене минулого року було таке з Еколайнзом. В колл-центрі мені сказали, що звісно ніззя в Хмелі сісти з квитком з Терно. Стюардів вже потім запитав - пофігістично відповіли, що нема проблем, хоч в Жашкові.
mann
Active user

View Profile
« Reply #1176 on: 30.07.21 , 13:07 »
Share Reply with quote

Был реальный случай у знакомого, что с акционным билетом с более ранней остановки не посадили в автобус. На высадку проблем, думаю, не должно быть.
Роман Маренець
User

View Profile
« Reply #1177 on: 31.07.21 , 00:07 »
Share Reply with quote

Автолюкс і Еколайнс- одна контора. На початку березня 2020 року їздив у Прагу по акційних квитках за 200 грн. Туди з Києва квиток коштував близько 1500-2000 грн, а з Вінниці- 200. Отже купив єдиний квиток Вінниця-Прага, в якому вказано, що це два окремі автобуси: Одеса-Варшава і Рига-Прага з пересадкою по Варшаві близько 5 годин.  Так і було. Якраз вистачило часу повештатись по Заходній і посидіти в Blue City. Зворотній шлях був цікавішим: знову Прага-Київ понад 1500 грн, а будь-куди східніше Києва (Харків/Полтава/Дніпро/Запоріжжя)- 200 грн. При цьому продається єдиний квиток, де вказується, що ти їдеш Еколайнсом Прага-Київ, близько години пересадка по Києву, а далі їдеш внутрішньоукраїнським рейсом Автолюксу. Також так і було. Купив єдиний квиток Прага-Харків, вийшов на Видубичах і спокійно поїхав додому. А от якби брав Харків-Прага, то вони мене б не посадили у Києві, тому що ті квитки скануються і стюарди у своїх МТКД (чи як там воно у них називається) бачать, що чувак не прийшов на посадку на початковій станції і те місце може знову випасти у продаж і щоб не було срачів, коли куплених квитків більше ніж наявних місць, то квиток першого покупця анулюється.
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #1178 on: 31.07.21 , 06:07 »
Share Reply with quote

Є така херня. Кожен автобус уявляє себе літаком:) Колись бачив акційні квитки типу Житомир - Прага або Рівне - Прага, але проблема була, що він якось дуже рано відправлявся з Києва і потрапити на нього можна було хіба що тим самим бусом. От цікаво, такий квиток (окремий Київ - Житомир тощо) на міжнародний рейс на додачу до акційного могли б продати чи почали б вимахуватись, що по Україні нікого не перевозять?
Колись їздив до Львова на 750-річчя, то просто вписався в німецький бус від Рівного, давши на лапу, бо рейсового в той час геть нічого не було. І стоячи їхати не довелось, навіть вибір якийсь був:)
VB
Active user

View Profile
« Reply #1179 on: 31.07.21 , 17:07 »
Share Reply with quote

Колись на Еко була акція Одеса  - Європа з пересадкою по Заходні на автобуси інших напрямків (або самі, власне, Варшава чи Люблін). Умані акція не стосувалась. Зворотній зв'язок сам радив купувати від Одеси, а сідати в Умані. Це було, няп, ще до купівлі Автолюксу, до безвізу точно. І сканерів тоді ще не було. Часи змінилися...
Tags: bus 
Pages: 1 ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121
Reply | Print
Jump to: